Швидкість темряви - YAMAHA MT-10 SP

Модель MT-10 SP готова познайомити вас із неперевершеними
враженнями від їзди.

 

Купити мотоцикл Yamaha MT-10 SP в Україні

Електронна підвіска Öhlins 2-го покоління

Модель MT-10 SP – це перший мотоцикл у світі, оснащений радикальною підвіскою золотникового клапана Öhlins з електронним керуванням. Пропонуючи широкий діапазон більш точно контрольованих налаштувань, ця новаторська система дає можливість вибору з трьох напівактивних і трьох ручних режимів, які забезпечують вищий ступінь керованості для найзахопливіших відчуттів від їзди.

 

Купити мотоцикл Yamaha MT-10 SP в Україні

3-компонентний кожух

Ще однією з ексклюзивних особливостей моделі MT-10 SP є легкий 3-компонентний кожух, який надає мотоциклу вишуканого та агресивного спортивного вигляду і спрямовує повітря до масляного радіатора для стабільної робочої температури.

 

Купити мотоцикл Yamaha MT-10 SP в Україні

Плетені гальмівні шланги

Для високопродуктивних мотоциклів потрібні високопродуктивні гальма, а передні та задні супорти з радіальним кріпленням оснащені гальмівними шлангами з обплетенням, які зберігають відчуття та ефективність під час екстремальних навантажень.

 

Купити мотоцикл Yamaha MT-10 SP в Україні

Спеціальний колір Icon Performance

Унікальні та найкращі в своєму класі характеристики MT-10 SP підкреслюються ексклюзивним кольором Icon Performance, створеним під натхненням від дизайну трекового мотоцикла R1M для перегонів.

 

Купити мотоцикл Yamaha MT-10 SP в Україні

Радіальний гальмівний циліндр Brembo

Мотоцикл MT-10 SP оснащено найдосконалішою гальмівною системою. Ця система відрізняється запозиченими у спортбайка R1 подвійними плаваючими дисками діаметром 320 мм і радіально розташованими супортами з чотирма поршнями. А для кращої керованості та потужності гальмування модель оснащено головним гальмівним радіальним циліндром Brembo.

 

Купити мотоцикл Yamaha MT-10 SP в Україні

Двигун CP4 об’ємом 998 куб. см

Ніщо не зрівняється з гострими враженнями від потужного 998-кубового двигуна CP4 моделі MT-10 SP. Технології поперечного колінчастого валу та нерівномірна послідовність запалювання забезпечують крутний момент і потужне прискорення. Також на мотоциклі представлено відрегульовану систему впуску з великими повітрозабірниками та встановленими на баку решітками з підсилювачами звукових хвиль, що видають потужний рев, від якого по шкірі йдуть мурашки, варто лише відкрити дросельну заслінку.

 

Купити мотоцикл Yamaha MT-10 SP в Україні

Дросельна заслінка із системою APSG та вибором режимів подачі потужності

Високотехнологічна рукоятка газу з датчиком положення акселератора (APSG) – це надсучасна система електронного керування дросельною заслінкою, яка забезпечує природне відчуття та ефективний контроль газу. Реакцію на дросель можна відрегулювати за допомогою системи PWR, яка дає змогу вибирати з чотирьох режимів подачі потужності, від м’якого відгуку для несприятливих погодних умов до агресивної їзди під час перегонів.

 

Купити мотоцикл Yamaha MT-10 SP в Україні

Титанова вихлопна труба

Варто натиснути кнопку стартера, і ви почуєте ні з чим незрівнянний спеціально налаштований звук у середній частині із симетричними лівими/правими вихлопними трубами. А завдяки налаштованій системі впуску повітря та двигуну з поперечним колінчастим валом і нерівномірною послідовністю запалювання ця модель відрізняється унікальним звучанням вихлопу, яке неможливо сплутати з жодним іншим мотоциклом!

 

Купити мотоцикл Yamaha MT-10 SP в Україні

Система швидкого перемикання передач

Для швидшого й ефективнішого прискорення модель MT-10 SP оснащено системою квікшифтер у стандартній комплектації. Завдяки цій електронній системі можна підвищувати передачу з повністю відкритим газом, а також плавно й контрольовано знижувати передачу, не вижимаючи зчеплення, що разом із технологією проскальзуючого зчеплення A&S забезпечує стабільність під час агресивного гальмування двигуном.

 

Купити мотоцикл Yamaha MT-10 SP в Україні

6-осьовий блок IMU

МТ-10 обладнаний 6-осьовим інерціальним вимірювальним блоком (IMU), чутливим до нахилу й підйому, а також прискорення вперед, назад, уверх, униз, ліворуч і праворуч. ECU використовує дані для керування високотехнологічних допоміжних засобів, таких як Traction Control, Slide Control, Lift Control, контроль гальмування двигуном (EBM) і Brake Control, які забезпечують найкраще керування їздою.

 

Купити мотоцикл Yamaha MT-10 SP в Україні

4,2-дюймовий TFT-дисплей із можливістю вибору режиму їзди

4,2-дюймовий повнокольоровий TFT-дисплей дає чіткий огляд відповідної інформації про роботу мотоцикла. Перемикач «Меню» на правій рукоятці дає змогу швидко переміщатися між різними екранами, а перемикач «Режим/Вибір» на лівій рукоятці змінює налаштування електронних засобів допомоги водієві окремо, або ж можна перемикати всі налаштування одночасно за допомогою 4-режимного перемикача YRC.

 

Купити мотоцикл Yamaha MT-10 SP в Україні

Круїз-контроль і обмежувач швидкості

Навіть на MT-10 SP будуть моменти, коли вам просто захочеться розслабитися та насолоджуватися краєвидом, і коли ви подорожуєте зі швидкістю понад 50 км/год, легко активувати круїз-контроль і просто насолоджуватися поїздкою. Є також регульований обмежувач швидкості Yamaha (YVSL), який дає змогу вибрати бажану максимальну швидкість, встановити її за допомогою перемикача вибору режимів і розслабитися.

 

Збережіть інформацію про цей мотоцикл - завантажте інформаційний листок у форматі PDF на Українській мові.

Завантажити інформаційний листок - Yamaha MT-10 SP

 

Ваш найближчий дилер Yamaha - мотосалон МОТОДРОМ в м.Івано-Франківськ

Офіційний сайт дилера - https://yamaha-motor.if.ua

Інтернет - магазин дилера - https://motodrom.com.ua

Поділитись у соц. мережах
Переглянуті оголошення
X Для зручності та економії трафіку встановіть додаток: