Покращте свої враження від їзди - YAMAHA TRACER 9 GT

Ще ніколи спортивний туризм не був таким приємним. Модель TRACER 9 GT сконструйована так, щоб забезпечувати найвищий рівень комфорту динамічного туризму: вона має найсучасніші технічні характеристики, що включають напівактивну систему підвіски, яка постійно регулює зусилля переднього та заднього амортизатора, щоб поїздка була максимально плавною та безпечною за будь-якого навантаження й швидкості.

 

Купити мотоцикл Yamaha Tracer 9 GT в Україні

Напівактивна система підвіски KYB

Повністю регульована передня та задня електронна підвіска керується 6-осьовим блоком IMU і блоком керування двигуном, які активують гідравлічний блок (HU) і блок керування підвіскою (SCU). Налаштування амортизації миттєво коригуються за допомогою соленоїду, що забезпечує плавну та безпечну їзду незалежно від умов дорожнього покриття та характеру їзди. Режим налаштовується за допомогою інтерфейсу TFT-приладу.

 

Купити мотоцикл Yamaha Tracer 9 GT в Україні

Жорсткі бокові кофри

У якості стандартного обладнання встановлюються жорсткі бокові кофри з панелями відповідного кольору. У кожному кофрі може вміститися закритий шолом, а для відчуття плавної їзди кофри встановлюються на повністю плаваючій системі кріплення. Також можна встановити додатковий верхній кофр.

 

Купити мотоцикл Yamaha Tracer 9 GT в Україні

Система швидкого перемикання передач QSS

TRACER 9 GT постачається з системою перемикання передач Quick Shift (QSS), яка забезпечує швидше й плавніше перемикання передач без зчеплення. Датчик на важелі перемикання передач виявляє рух, і блок керування двигуном негайно знижує крутний момент 890-кубового двигуна CP3, щоб забезпечити плавне перемикання передачі під час проходження повороту, зберігаючи рівновагу й стійкість шасі, а також забезпечуючи плавнішу їзду.

 

Купити мотоцикл Yamaha Tracer 9 GT в Україні

Світлодіодні віражні фари

Світлодіодні віражні фари наступного покоління освітлюють кожну точку кожного повороту, щоб легше було їхати темними ночами. При збільшенні кута нахилу яскравість автоматично збільшується, що забезпечує чисте поле зору й дозволяє почувати себе енергійніше, протягом довгих нічних поїздок. Ця система спрацьовує, коли кут нахилу мотоциклу перевищує 7º, а швидкість становить принаймні 5 км/г.

 

Купити мотоцикл Yamaha Tracer 9 GT в Україні

Обігрівач рукояток

Повністю інтегрованим обігрівачем рукояток із 10 ступенями регулювання можна керувати за допомогою колеса прокрутки рукоятки, при цьому контролювати показники можна за допомогою TFT-приладу. Рукоятки спеціальної форми, покриті тонкою гумою, забезпечують ефективну теплопередачу, щоб водій почував себе комфортно в будь-яку погоду.

 

Купити мотоцикл Yamaha Tracer 9 GT в Україні

Особливі кольори та графіка

TRACER 9 GT продається в ексклюзивному новому кольорі Pure White із новими графічними елементами на бічних обтічниках, які надають йому впізнаваного вигляду. Модель TRACER 9 GT також доступна в чорному кольорі Midnight Black

 

Купити мотоцикл Yamaha Tracer 9 GT в Україні

890-кубовий двигун CP3, який відповідає стандарту EU5

890-кубовий двигун CP3 із водяним охолодженням розвиває високий лінійний крутний момент при нижчих і середніх показниках об/хв, забезпечуючи неперевершене прискорення й ефектну швидкість при виході з кутових поворотів, що робить цей TRACER 9 GT найбільш спортивним з усіх існуючих. Оптимізовані передаточні відношення, плюс зчеплення A&S забезпечують ультра плавне перемикання передач і чудовий звук завдяки подвійній вихлопній трубі та ефективній конструкції системи всмоктування, які роблять захоплюючою кожну поїздку.

 

Купити мотоцикл Yamaha Tracer 9 GT в Україні

Легка алюмінієва рама, відлита під тиском за технологією CF

TRACER 9 GT обладнано легкою компактною алюмінієвою рамою Deltabox, відлитою під тиском за технологією CF, яка забезпечує високий рівень жорсткості й при цьому рухливість і тверду стійкість спорт-байка. Для забезпечення відмінної стабільності на високій швидкості в поєднанні зі спортивним проходженням поворотів і маневреністю модель обладнано подовженим спеціальним алюмінієвим маятником TRACER 9.

 

Купити мотоцикл Yamaha Tracer 9 GT в Україні

6-осьовий блок IMU плюс чутливі до нахилу допоміжні засоби для водія

TRACER 9 GT обладнаний найсучаснішими електронними допоміжними системами, що додають впевненості водію при керуванні, а також забезпечують ідеальну керованість самого мотоцикла при різних погодних умовах і на різному дорожньому покритті. Мотоцикл, розроблений на базі супербайка R1M, має новий компактний 6-осьовий блок IMU, що керує системою Traction Control (TCS) із трьома режимами, чутливою до нахилу системою (SCS), системою контролю відриву передніх коліс від дорожнього полотна LIFt Control System (LIF) і системою контролю гальм Brake Control (BC).

 

Купити мотоцикл Yamaha Tracer 9 GT в Україні

Сучасна конструкція й стиль

Компактна та аеродинамічна конструкція кузова забезпечує сучасний і вражаючий зовнішній вигляд моделі TRACER 9 GT, який чудово передає захоплюючий спортивний характер мотоцикла разом із його універсальними туристичними можливостями. Легкі обтічники підвищують комфорт керування мотоциклом при поїздках на великі відстані, а 18-літровий бак для пального дозволяє проїхати понад 350 км без дозаправки.

 

Купити мотоцикл Yamaha Tracer 9 GT в Україні

Повне світлодіодне освітлення:

Модель TRACER 9 GT обладнана компактними світлодіодними освітлювальними приладами. Окремі однофокусні фари дальнього/ближнього світла надають мотоциклу динамічний зовнішній вигляд, а також забезпечують чудове освітлення в будь-якій ситуації. Світлодіодні поворотники додатково підтверджують преміум-статус мотоцикла, а фірмові задні фари сімейства TRACER посилюють візуальну легкість байка та його спортивний стиль.

 

Купити мотоцикл Yamaha Tracer 9 GT в Україні

Подвійні 3,5-дюймові TFT-прилади

Подвійні 3,5-дюймові TFT-екрани відображають інтуїтивно зрозумілі дані, які легко зчитувати та які дозволяють зосереджуватися на водінні. На лівому екрані відображається основна інформація відносно роботи мотоцикла, як-от швидкість, оберти двигуна, передача та режим допомоги водія, а на правому екрані — інші дані, як-от одометр, температура, а також відстань поїздки 1 і відстань поїздки 2.

 

Збережіть інформацію про цей мотоцикл - завантажте інформаційний листок у форматі PDF на Українській мові.

Завантажити інформаційний листок - Yamaha TRACER 9 GT

 

Ваш найближчий дилер Yamaha - мотосалон МОТОДРОМ в м.Івано-Франківськ

Офіційний сайт дилера - https://yamaha-motor.if.ua

Інтернет - магазин дилера - https://motodrom.com.ua

Поділитись у соц. мережах
Переглянуті оголошення
X Для зручності та економії трафіку встановіть додаток: