З'єднує дороги - YAMAHA Tracer 9 GT+

Новий TRACER 9 GT+ — це ідеальна спортивно-туристична модель від Yamaha з найкращими у своєму класі технічними характеристиками, які забезпечують новий рівень універсальності, функціональності та керованості.

 

Купити мотоцикл Yamaha Tracer 9 GT+ в Україні

Адаптивний круїз-контроль (ACC)

TRACER 9 GT+ — це перший мотоцикл Yamaha, оснащений адаптивним круїз-контролем (ACC). Система автоматично контролює крейсерську швидкість, уповільнення та прискорення відповідно до швидкості транспортного засобу, що їде попереду, і підтримує постійну дистанцію до автомобіля попереду на основі чотирьох регульованих попередніх налаштувань, що робить кожну поїздку більш плавною та розслабленою.

 

Купити мотоцикл Yamaha Tracer 9 GT+ в Україні

7-дюймовий TFT-дисплей

Велику 7-дюймову повноколірну приладову панель оснащено яскравим і чітким TFT-дисплеєм, який у реальному часі відображає легкозрозумілу інформацію про рух. Користувачеві доступні три схеми екрана на вибір – кожна зі своїм власним характерним стилем, що відповідає індивідуальним уподобанням і різним умовам їзди. Роз’єм USB-A під дисплеєм дає змогу заряджати смартфон у подорожах

 

Купити мотоцикл Yamaha Tracer 9 GT+ в Україні

Підключення та навігація

Новий кольоровий 7-дюймовий TFT-дисплей, який керується простим джойстиком, три режими відображення. Через програму MyRide від Yamaha ви можете отримати доступ до свого смартфона, щоб слухати музику, дізнаватися прогноз погоди, отримувати дзвінки** й сповіщення. Навігаційна система з картою Garmin* полегшує будь-яку поїздку, а коли TRACER 9 GT+ припарковано, на екрані відображаються текстові повідомлення. (*Навігаційна система із картою Garmin доступна лише на умовах підписки та не в усіх країнах. Деякі функції навігації недоступні в певних країнах, уточнюйте в Garmin. ** Потрібна гарнітура, підключена до TRACER 9 GT+ через Bluetooth. Гарнітура не входить у комплект).

 

Купити мотоцикл Yamaha Tracer 9 GT+ в Україні

Уніфікована гальмівна система, пов’язана з радаром

Для забезпечення високого ступеня стійкості та керованості уніфікована гальмівна система містить гідравлічний блок, який автоматично та непомітно розподіляє гальмівну силу від водія на обидва колеса. TRACER 9 GT+ — це перший у світі мотоцикл, у якому використовується нова інноваційна система, пов’язана з радаром, яка допомагає водієві гальмувати, коли це необхідно, і регулює розподілення гальмівного зусилля між переднім і заднім колесом, коли відстань до транспортного засобу попереду наближається до певного рівня.

 

Купити мотоцикл Yamaha Tracer 9 GT+ в Україні

Система швидкого перемикання передач 3 покоління

Нова система повного швидкого перемикання передач Yamaha 3-го покоління надає вам ще більше гнучкості у вибору стиля їзди. Тепер ви також можете знижувати передачу, не включаючи зчеплення під час прискорення, коли вам потрібен ще більший драйв, і навіть перемикатися на вищу передачу під час уповільнення для зменшення гальмування двигуном.

 

Купити мотоцикл Yamaha Tracer 9 GT+ в Україні

Комфортне сидіння

Далекі подорожі стали комфортнішими завдяки оновленому сидінню. Оновлена форма та щільність пінної підкладки забезпечують кращу підтримку протягом довгих днів їзди, а шкіряний матеріал, тиснення та шви надають преміальний вигляд цим покращеним функціям.

 

Купити мотоцикл Yamaha Tracer 9 GT+ в Україні

Напівактивна система підвіски KYB

Повністю регульована передня та задня електронна підвіска керується 6-осьовим блоком IMU і блоком керування двигуном, які миттєво регулюють параметри амортизації за допомогою соленоїда для забезпечення плавної та безпечної їзди незалежно від навантаження чи умов їзди. Режими налаштовуються за допомогою інтерфейсу TFT-приладу.

 

Купити мотоцикл Yamaha Tracer 9 GT+ в Україні

890-кубовий двигун CP3, який відповідає стандарту EU5

890-кубовий двигун CP3 із водяним охолодженням розвиває високий лінійний крутний момент при нижчих і середніх показниках об/хв, забезпечуючи неймовірно значний розподіл потужності. Незалежно від вашого настрою TRACER 9 GT+ створений для того, щоб забезпечити все: від зарядженого адреналіном прискорення до високошвидкісних спортивних поїздок і плавної їзди. Це справжній спортивно-туристичний мотоцикл.

 

Купити мотоцикл Yamaha Tracer 9 GT+ в Україні

Інтегровані режими їзди

Нові інтегровані режими їзди спрощують налаштування вашого TRACER 9 GT+. У вас є вибір із трьох попередньо налаштованих параметрів – Sport / Street / Rain – з різними параметрами втручання для контролю тягового зусилля, керування ковзанням, контролю відриву та підвіски з електронним керуванням. А за допомогою четвертого настроюваного параметра ви можете налаштувати кожен рівень окремо, щоб створити свій власний унікальний режим їзди за допомогою перемикачів на кермі з підсвіткою.

 

Купити мотоцикл Yamaha Tracer 9 GT+ в Україні

Універсальне, легке шасі

TRACER 9 GT+ обладнано легкою компактною алюмінієвою рамою в стилі Deltabox, відлитою під тиском за технологією CF, яка забезпечує високий рівень жорсткості й при цьому – рухливість і впевнене керування спорт-байка. Шини Bridgestone T32 забезпечують чудову стабільність на високій швидкості в поєднанні зі спортивним проходженням поворотів і маневреністю та надають впевненості за будь-яких умов.

 

Купити мотоцикл Yamaha Tracer 9 GT+ в Україні

Повна комплектація GT

У стандартній комплектації TRACER 9 GT+ оснащений повністю інтегрованими рукоятками з підігрівом, туристичними жорсткими кофрами, кожен з яких може вмістити закритий шолом, світлодіодними освітлювальними приладами, зокрема віражними фарами, та центральною підставкою, що забезпечує ідеальну основу для подорожей на великі відстані.

 

Купити мотоцикл Yamaha Tracer 9 GT+ в Україні

Особливі кольори та графіка

TRACER 9 GT+ постачається в двох кольорах, у процесі нанесення яких використовується високоякісна технологія розділеного фарбування. Завдяки продуманому, тонкому стилю пастельний темно-сірий колір створює враження вишуканості та високої якості, що відповідає його статусу найкращого спортивно-туристичного мотоцикла Yamaha. Завдяки синім колісним дискам і сріблястому корпусу з чорними верхніми поверхнями колір Icon Performance передає високотехнологічний образ, успадкований від R1M.

 

Збережіть інформацію про цей ендуро - завантажте інформаційний листок у форматі PDF на Українській мові.

Завантажити інформаційний листок - Yamaha TRACER 9 GT+

 

Ваш найближчий дилер Yamaha - мотосалон МОТОДРОМ в м.Івано-Франківськ

Офіційний сайт дилера - https://yamaha-motor.if.ua

Інтернет - магазин дилера - https://motodrom.com.ua

Поділитись у соц. мережах
Переглянуті оголошення
X Для зручності та економії трафіку встановіть додаток: