Знайомтесь - скутер YAMAHA RayZR

Клієнтам надзвичайно важливо отримати найкраще співвідношення ціни та якості.

Яскравий скутер RayZR від Yamaha — це доступний і надійний міський транспорт, на який ви можете покластися.

Широке подвійне сидіння забезпечує комфортну посадку під час будь-якої подорожі.

У багатьох країнах на RayZR можна їздити з посвідченням водія категорії B — завдяки цьому, а також перевіреній надійності та широкій дилерській мережі YAMAHA ви зможете пересуватися на цьому скутері без зайвих турбот.

 

Купити Yamaha RayZR в Україні

Найлегший скутер Yamaha

Куди б ви не їхали, подорожуйте з легкістю! Завдяки своїй вазі — лише 99 кг — RayZR є найлегшим скутером Yamaha та одним із найшвидших і найприємніших способів пересування містом. Крім того, невелика вага забезпечує швидше прискорення, більшу маневреність і меншу витрату палива, а також полегшує переміщення скутера під час паркування.

 

Купити Yamaha RayZR в Україні

Двигун Blue Core об’ємом 125 куб. см

RayZR оснащено найновішим двигуном Yamaha Blue Core об’ємом 125 куб. см із високою чутливістю до керування, низьким рівнем викидів і економним споживанням палива. А для швидшого прискорення з місця в RayZR використовується спеціальна електрична система Power Assist, яка посилює прискорення, коли ви рушаєте.

 

Купити Yamaha RayZR в Україні

Система Start & Stop

Екологічно раціональна система Start & Stop автоматично вимикає двигун, коли ви зупиняєтеся на світлофорі чи перехресті, що дозволяє зменшити споживання палива на 4 %. Інноваційний генератор Smart Motor забезпечує надзвичайно тихий запуск двигуна, що є також ключовою технологією спеціальної системи Power Assist, завдяки якій ви отримуєте швидше прискорення під час рушання з місця.

 

Купити Yamaha RayZR в Україні

Світлодіодні ліхтарі та приладна РК-панель

Динамічне оформлення передньої частини RayZR включає в себе розташовану в центрі світлодіодну фару та Y-подібний світлодіодний габаритний ліхтар у щитку спортивного виду на рукоятці Позаду розташовано стильний світлодіодний стоп-сигнал. Стандартні можливості цього скутера початкового рівня доповнюються приладною панеллю з РК-екраном.

 

Купити Yamaha RayZR в Україні

Уніфікована гальмівна система

RayZR оснащено 190-міліметровим переднім дисковим гальмом і заднім барабанним гальмом, які забезпечують плавне й впевнене зупинення. Коли заднє гальмо застосовується окремо, активується частина переднього гальма. Коли застосовуються обидва гальма, уніфікована гальмівна система Yamaha автоматично врівноважує дію переднього та заднього гальм, щоб допомогти здійснити керовану зупинку.

 

Купити Yamaha RayZR в Україні

Відсік для зберігання під сидінням

Під сидінням є просторе відділення об’ємом 21 л, у яке можна помістити більшість закритих шоломів, а плоска підніжка дозволяє додатково розмістити пакет із продуктами чи спортивну сумку.

 

Купити Yamaha RayZR в Україні

Зручне положення під час їзди

З RayZR ви отримуєте не тільки найлегшу модель у класі, але й одну з найкомфортніших! Широке дворівневе сидіння, просторі підніжки та зручне положення керма дозволяють почуватися спокійно вам і вашому пасажирові.

 

Купити Yamaha RayZR в Україні

Динамічний дизайн кузова в стилі мотоцикла

Цей яскравий скутер привносить новий динамічний стиль у клас міського мобільного транспорту завдяки передньому обтічнику в стилі мотоциклів, тонованому вітровому склу, кутовим дзеркалам і контрастним кольорам корпусу.

 

Купити Yamaha RayZR в Україні

Система запуску одним натисканням

Для швидкого старту використовується ефективна пускова система, яка дозволяє запускати 125-кубовий двигун одним натисканням кнопки.

 

Збережіть інформацію про цей скутер - завантажте інформаційний листок у форматі PDF на Українській мові.

Завантажити інформаційний листок - Yamaha RayZR

 

Ваш найближчий дилер Yamaha - мотосалон МОТОДРОМ в м.Івано-Франківськ

Офіційний сайт дилера - https://yamaha-motor.if.ua

Інтернет - магазин дилера - https://motodrom.com.ua

Поділитись у соц. мережах
Переглянуті оголошення
X Для зручності та економії трафіку встановіть додаток: