Знайдіть свою темряву - YAMAHA MT-07

Модель MT-07 посідає перше місце у своєму класі з моменту випуску.

 

Купити мотоцикл Yamaha MT-07 в Україні

Агресивний дизайн MT

Для того щоб візуально продемонструвати крутний момент і потужність MT-07, їх стилізовано під потік повітря, якщо дивитися з боку. Цей органічний і продуманий дизайн MT підкреслює справжній характер Hyper Naked завдяки компактному корпусу, виразному LED-освітленню та однорідному оформленню поверхні.

 

Купити мотоцикл Yamaha MT-07 в Україні

5-дюймовий TFT-дисплей із можливістю підключення смартфона

5-дюймову приладну TFT-панель MT-07 можна налаштувати на вуличну або туристичну тему відповідно до ваших індивідуальних вимог. Завдяки підключенню смартфона через безкоштовну програму MyRide ви можете переглядати сповіщення про вхідні дзвінки та повідомлення на TFT-панелі, а також контролювати всі основні параметри мотоцикла в програмі.

 

Купити мотоцикл Yamaha MT-07 в Україні

Двигун CP2 з великим крутним моментом і об’ємом 690 куб. см

Розроблений за технологією хрестоподібного колінчастого валу від Yamaha, цей неймовірний 2-циліндровий двигун має незмінно привабливі відгук і характер зі зручними параметрами та яскравим звуком.

 

Купити мотоцикл Yamaha MT-07 в Україні

Упевнена посадка під час їзди

Широкі конічні алюмінієві ручки керма забезпечують впевнене положення під час їзди, посилюють відчуття «великого мотоцикла», зберігаючи водночас легкий характер їзди.

 

Купити мотоцикл Yamaha MT-07 в Україні

LED-фара головного світла

Компактна світлодіодна фара забезпечує чітке й потужне освітлення вночі. LED-фара головного світла для дальнього/ближнього світла, оформлена у фірмовому стилі MT, забезпечує покращену видимість.

 

Купити мотоцикл Yamaha MT-07 в Україні

Подвійні передні дискові гальма великого діаметра

Для максимальної керованості на всіх швидкостях MT-07 оснащено подвійними передніми гальмівними дисками великого діаметра (298 мм), які приводяться в дію циліндровими гальмами з 4-поршневими супортами, що забезпечує поступове гальмування без додаткової непідресореної ваги. Цей найпопулярніший мотоцикл Hyper Naked дозволяє вам відчути максимальний рівень контролю, а подвійні 298-міліметрові передні диски та 4-поршневі супорти забезпечують прогресивне гальмування на будь-якій швидкості.

 

Купити мотоцикл Yamaha MT-07 в Україні

Високопродуктивні шини

Шини Michelin Road 5 забезпечують спортивну, надійну керованість для водіїв усіх рівнів, особливо в поганих дорожніх умовах і за поганої погоди, а також мають покращену зносостійкість.

 

Купити мотоцикл Yamaha MT-07 в Україні

LED-поворотники

Передні й задні яскраві LED-поворотники сприяють сучасному й компактному образу й водночас залишаються чітко помітними для інших учасників дорожнього руху.

 

Купити мотоцикл Yamaha MT-07 в Україні

Кольори і графіка

Нові кольори та графіка зберігають модну спрямованість, підтримувану вишуканими деталями: затемнені компоненти, включно з важелями гальма/зчеплення.

 

Збережіть інформацію про цей мотоцикл - завантажте інформаційний листок у форматі PDF на Українській мові.

Завантажити інформаційний листок - Yamaha MT-07

 

Ваш найближчий дилер Yamaha - мотосалон МОТОДРОМ в м.Івано-Франківськ

Офіційний сайт дилера - https://yamaha-motor.if.ua

Інтернет - магазин дилера - https://motodrom.com.ua

Поділитись у соц. мережах
Переглянуті оголошення
X Для зручності та економії трафіку встановіть додаток: