За новим горизонтом - YAMAHA Tenere 700 World Raid

Унікальний мотоцикл Yamaha для далеких дистанцій здатен змінити підхід до дослідження нашої планети. 

 

23-літрові подвійні баки бічного навішування

Мотоцикл Ténéré 700 World Raid, оснащений 22-літровими розташованими з боків подвійними баками, здатен проїхати до 500 км без дозаправлення. Ємні баки, розташовані в нижній частині шасі, централізують маси та забезпечують високу маневреність. Верхня точка баку знаходиться набагато нижче, ніж у Ténéré 700, забезпечуючи плавний перехід між передньою частиною сидіння та баком, що підвищує мобільність мотоцикліста.

 

2-компонентне сидіння в стилі Flat Rally

Ця конструкція дозволяє водієві рухатися назад і вперед із мінімальними зусиллями під час переміщення ваги свого тіла, щоб зберегти контроль на пересіченій місцевості. Ергономіка підходить для їзди як сидячи, так і стоячи. 2-компонентна конструкція сидіння дає змогу легко знімати задню секцію для встановлення приладдя, як-от кофри чи багажник, а застосування різних матеріалів забезпечить надійну й комфортну посадку.

 

5-дюймовий кольоровий TFT-дисплей із можливістю підключення мобільного пристрою

На 5-дюймовому кольоровому TFT-дисплеї можна вибрати один з трьох екранів: у сучасному цифровому дизайні, у традиційному аналоговому вигляді та в стилі дорожнього атласу з відліком пробігу. Блок керування системою зв’язку (CCU) обмінюється даними з програмою MyRide і виводить на екран текстові повідомлення та сповіщення про вхідні дзвінки, щоб ви завжди залишатися на зв’язку.

 

3-режимна АБС із перемикачем

3-режимна АБС із перемикачем дає змогу вибрати, як мотоцикл вестиме себе на різних поверхнях. Режим 1 (повне включення, АБС на обидва колеса) – законна вимога на дорогах загального користування. Режим 2 (запобігання блокування переднього колеса) забезпечує додаткову стійкість на гравійній дорозі. Режим 3 (повне відключення) забезпечує повну керованість під час їзди в бруді.

 

Високоякісні передні вилки KYB 43 мм, хід – 230 мм

Для передбачуваної керованості на бездоріжжі та простоти керування Ténéré 700 World Raid оснащений 43-міліметровими передніми вилками KYB із подовженим ходом 230 мм, що забезпечує повне регулювання попереднього натягу пружини та демпфірування стискання/відбою, даючи змогу налаштувати їх під різні навантаження, рельєфи та швидкості. Темно-бронзове покриття Kashima на зовнішніх трубах зменшує тертя для плавного ходу, підвищує довговічність і захищає від корозії.

 

Регульований рульовий демпфер Öhlins

Компактний і легкий рульовий демпфер Öhlins, встановлений за верхньою траверсою, забезпечує додаткову керованість шасі, особливо в умовах бездоріжжя. 18 налаштувань демпфірування дозволяють вибрати потрібний рівень чутливості та реакції.

 

Алюмінієвий задній амортизатор із довгим ходом 220 мм

Система задньої підвіски оснащена модернізованим важільним механізмом і заднім амортизатором із додатковим резервуаром і алюмінієвим корпусом, що забезпечує стабільне демпфірування. Великий відбійник гарантує надійне керування на складній місцевості. Амортизатор World Raid забезпечує хід задньої підвіски в 220 мм – на 20 мм більше, ніж у Ténéré 700.

 

Двигун EU5 CP2 з високим крутним моментом

Випробувавши 2-циліндровий двигун EU5 CP2 об’ємом 690 куб. см із колінчастим валом, повернутим на 270°, ви зрозумієте, чому це один з найуспішніших двигунів Yamaha. Потужний лінійний крутний момент забезпечує ефективність і керованість на бездоріжжі, а економічність, компактність і мала вага роблять його ідеальним агрегатом для пригод.

 

Коробка повітрозабірника, призначеного для бездоріжжя

Корпус повітряного фільтра Ténéré 700 World Raid розроблено під екстремальні умови бездоріжжя, для яких і створений цей мотоцикл. Він має той же об’єм, що й у моделі Ténéré 700, але направлений уперед повітрозабірник запобігає потраплянню пилу та сміття з-під заднього колеса.

 

Збережіть інформацію про цей мотоцикл - завантажте інформаційний листок у форматі PDF на Українській мові.

Завантажити інформаційний листок - Yamaha Ténéré 700 World Raid

 

Ваш найближчий дилер Yamaha - мотосалон МОТОДРОМ в м.Івано-Франківськ

Офіційний сайт дилера - https://yamaha-motor.if.ua

Інтернет - магазин дилера - https://motodrom.com.ua

Поділитись у соц. мережах
Переглянуті оголошення
X Для зручності та економії трафіку встановіть додаток: