YAMAHA XMAX 300 Tech MAX - Обирай лише МAX

Цей спортивний скутер преміум-класу оснащений повнокольоровим TFT-дисплеєм з діагоналлю екрана 4,2 дюйма та має можливість конектетися до вашого смартфону.

 

Купити скутер XMAX 300 TECH MAX в Україні

4,2-дюймовий повнокольоровий TFT-дисплей

Панель приладів оснащено 4,2-дюймовим повнокольоровим TFT-екраном, який забезпечує розширену функціональність, а над головним дисплеєм є окремий 3,2-дюймовий РК-спідометр. Використовуючи перемикачі на лівій панелі керма, ви можете перемикати екрани та вибирати інформаційно-розважальні опції в різних режимах, додаючи новий вимір до кожної поїздки.

 

Купити скутер XMAX 300 TECH MAX в Україні

Підключення смартфона

Коли ви їдете на XMAX 300 Tech MAX, ви можете залишатися на зв’язку з друзями, родиною та колегами по роботі за допомогою безкоштовного додатку MyRide. Вбудований блок керування зв’язком (CCU) дозволяє легко під’єднати ваш смартфон до скутера та переглядати сповіщення про дзвінки й повідомлення, а також слухати музику* та отримувати доступ до широкого спектру інформації тощо через 4,2-дюймовий кольоровий TFT-дисплей. (* Для відповіді на дзвінки та/або прослуховування музики потрібна гарнітура, підключена через Bluetooth®.)

 

Купити скутер XMAX 300 TECH MAX в Україні

Бортова навігаційна система з підключенням до смартфону

4,2-дюймовий повнокольоровий TFT-дисплей підтримує навігаційну систему Garmin* за допомогою програми Garmin StreetCross. Після того як ви встановили пункт призначення, ви можете збільшувати та зменшувати масштаб за допомогою перемикачів на кермі й отримувати доступ до інформації про дорожній рух у реальному часі, відстань, що залишилася, очікуваний час прибуття тощо. (*Програма навігації буде недоступна в деяких країнах. Інформація про обмеження швидкості, трафік тощо не надається в деяких країнах і регіонах. Дані про обмеження швидкості також можуть не оновлюватися вчасно, а обмеження швидкості можуть змінюватися залежно від часу доби, наприклад, у шкільних зонах або поблизу будівельних майданчиків.)

 

Купити скутер XMAX 300 TECH MAX в Україні

Динамічний дизайн

XMAX 300 Tech MAX має динамічний і футуристичний корпус із щільно стислим силуетом. Перед із більшим кутом й он кришки вилки передають неповторний стиль лінійки MAX у цьому спортивному скутері, а бічні кришки у вигляді об’ємних бумерангів із отвором для виведення тепла двигуна підкреслюють виразність цієї машини на вулиці.

 

Купити скутер XMAX 300 TECH MAX в Україні

Радикальна Х-подібна передня фара

Цей висококласний спортивний скутер преміум-класу має виразне обличчя у вигляді сміливої Х-подібної світлодіодної фари та дизайну габаритних вогнів, які повідомляють усім навколо — на дорозі XMAX. Футуристичний вигляд підсилюється подвійними світлодіодними задніми ліхтарями, що утворюють літеру Х, з інтегрованими проблисковими маячками, які ідеально відповідають динамічному дизайну кузова.

 

Купити скутер XMAX 300 TECH MAX в Україні

Високо встановлені передні мигальні лампи

Оновлений XMAX оснащено передніми світлодіодними фарами, які високо розташовані. Вони не тільки чудово виглядають, але й є дуже помітними для інших учасників руху.

 

Купити скутер XMAX 300 TECH MAX в Україні

Повне світлодіодне освітлення

Преміальні технічні характеристики XMAX 300 Tech MAX включають Х-подібну світлодіодну фару та світлодіодні габаритні ліхтарі, а також подвійні світлодіодні задні ліхтарі з вбудованими задніми світлодіодними проблисками, які підкреслюють його футуристичний і динамічний вигляд.

 

Купити скутер XMAX 300 TECH MAX в Україні

Покращена ергономіка та стильна оббивка сидіння із золотистими швами

Конструкція сидіння забезпечує комфортну їзду та покращену ергономіку, а також полегшує керування скутером. Ексклюзивна шкіряна оббивка сидінь Tech MAX із золотистими швами доповнена шкіряними кришками відсіків, що надає узгодженого вигляду, який підкреслює справді вражаючі, найкращі в своєму класі характеристики цього спортивного скутера.

 

Купити скутер XMAX 300 TECH MAX в Україні

Сховище для двох шоломів

У просторому відділенні для зберігання під сидінням можна розмістити 2 шоломи-інтеграли*, а в дорозі це місце ідеально підходить для транспортування будь-чого: від спортивного спорядження та особистих речей до провізії або готової їжі. (*Залежно від моделі шолома.)

 

Купити скутер XMAX 300 TECH MAX в Україні

Двигун BLUE CORE об’ємом 300 куб. см

Удосконалена технологія Blue Core від Yamaha максимально збільшує потужність, мінімізуючи споживання палива. Економний одноциліндровий двигун об’ємом 300 куб. см із рідинним охолодженням у скутері XMAX 300 Tech MAX забезпечує відмінну продуктивність для швидких поїздок по робочих справах і приємних прогулянок на вихідних!

 

Купити скутер XMAX 300 TECH MAX в Україні

Система регулювання тягового зусилля (TCS)

Система регулювання тягового зусилля є стандартним обладнанням на XMAX 300 Tech MAX, і її створено, щоб надати вам ще більше відчуття впевненості під час їзди по мокрій або слизькій поверхні. Складна електроніка миттєво реагує на будь-які ознаки ковзання, щоб зменшити рушійну силу заднього колеса, завдяки чому кожна поїздка стає приємнішою.

 

Купити скутер XMAX 300 TECH MAX в Україні

Запалювання Smart Key без ключа

Система запалювання без ключа Smart Key від Yamaha робить кожну подорож простішою та зручнішою. Достатньо мати з собою Smart Key, щоб відкрити й запустити XMAX 300 Tech MAX, а також отримати доступ до паливного відсіку і відсіку для зберігання — без ключа. Ви також можете знайти свій скутер на жвавій автостоянці, натиснувши кнопку дистанційного керування.

 

Купити скутер XMAX 300 TECH MAX в Україні

Регульований екран і кермо

XMAX 300 Tech Max легко адаптувати до різних стилів їзди та статури. Екран можна регулювати у високому або низькому положенні, а кермо можна переміщати відповідно до індивідуальних уподобань. Завдяки просторим підніжкам й оновленому сидінню ви легко знайдете ідеальне положення для їзди.

 

Купити скутер XMAX 300 TECH MAX в Україні

Оздоблення Tech MAX

До преміальних технічних характеристик Tech MAX відноситься високоякісна шкіряна прошита оббивка сидінь із відповідними шкіряними прошитими кришками відділень, які підкреслюють високий клас цієї машини. Ексклюзивні компоненти включають алюмінієві підніжки та алюмінієві кріплення дзеркал, а також глянцеву хромовану вставку в сидінні та алюмінієві емблеми Tech MAX на корпусі.

 

Купити скутер XMAX 300 TECH MAX в Україні

Спеціальне фарбування Tech MAX

XMAX 300 Tech MAX доступний у спеціальних кольорах, які підкреслюють його преміальний статус. Окрім ряду ексклюзивних функцій, окремі компоненти корпуса цієї моделі оброблені спеціальним напівметалевим глянцевим покриттям, яке підкреслює ексклюзивність цього висококласного спортивного скутера.

 

Збережіть інформацію про цей скутер - завантажте інформаційний листок у форматі PDF на Українській мові.

Завантажити інформаційний листок - Yamaha XMAX 300 Tech MAX

 

Ваш найближчий дилер Yamaha - мотосалон МОТОДРОМ в м.Івано-Франківськ

Офіційний сайт дилера - https://yamaha-motor.if.ua

Інтернет - магазин дилера - https://motodrom.com.ua

Поділитись у соц. мережах
Переглянуті оголошення
X Для зручності та економії трафіку встановіть додаток: