YAMAHA UMX AC - Роботу буде виконано майже без жодного шуму!

Вставляй і грай (Plug-&-Play)? Ні, якщо йдеться про Yamaha UMX AC, правильно казати «вставляй і працюй» (Plug-&-Work)! Завдяки великій задній вантажній платформі й місткій передній скриньці ця тиха й водночас ефективна робоча конячка з повністю електричним приводом може справлятися з цілою низкою завдань усередині приміщень і на відкритому повітрі. Звісно, модель UMX AC не викидає в атмосферу вуглекислий газ. Крім того, вона дуже проста у водінні та керуванні.

 

Купити мотовсюдихід Yamaha UMX AC в Україні

Алюмінієва вантажна платформа із заднім відкидним бортом, що відкривається одним торканням

Yamaha UMX створено з високою стійкістю до пошкоджень, тому цей транспортний засіб за потреби завжди готовий працювати цілодобово та за будь-якої погоди. Його спроектовано для того, щоб перевозити вражаючий обсяг корисного вантажу у формі інструментів, спорядження та витратних матеріалів — для цього передбачено довговічну алюмінієву вантажну платформу зі зручним заднім відкидним бортом, який відкривається одним торканням. Ось розміри місткої вантажної платформи: 104,6 см в довжину, 116,6 см в ширину та 30,2 см в глибину.

 

Купити мотовсюдихід Yamaha UMX AC в Україні

Два окремі сидіння та центральна консоль

UMX має добре продуманий салон із двома сидіннями, зручною центральною консоллю та оббитими підлокітниками, які посилюють безпеку. У поєднанні з підвіскою зі змінною жорсткістю та широкими шинами це практичне компонування створює для водія та пасажира комфорт навіть під час поїздок дорогами й шляхами з неідеальною поверхнею. Завдяки відсутності бокових дверей посадка й висадка проходять швидко й легко.

 

Купити мотовсюдихід Yamaha UMX AC в Україні

Електричний двигун потужністю 5,0 кВт із плавною роботою та напористим характером

Серце спритного та легкого в маневруванні транспортного засобу UMX AC — електричний двигун потужністю 5,0 кВт, який не лише тихіше працює та не забруднює атмосферу, а й дає змогу їздити на добру відстань і швидко заряджається. Якщо використовувати електричний двигун необов’язково, також пропонується плавна, надійна й економна модель із бензиновим двигуном об’ємом 400 куб. см (UMX EFI).

 

Купити мотовсюдихід Yamaha UMX AC в Україні

Захищений і довговічний кузов

Ця ефективна й тиха робоча конячка готова до виконання різноманітних завдань у різних середовищах. Її захищений і довговічний кузов може витримувати експлуатацію у важких умовах. Утоплені рефлекторні світлодіодні фари підкреслюють цілеорієнтований вигляд транспортного засобу, а широкі шини розподіляють навантаження, щоб максимально поглинати товчки та пом’якшувати удари.

 

Купити мотовсюдихід Yamaha UMX AC в Україні

Містка передня скринька об’ємом 29 літрів

На додаток до великої задньої вантажної платформи модель UMX AC також оснащено практичною місткою передньою скринькою з механізмом відкриття, який потребує одного торкання. Ця скринька захищає від найгірших погодних умов і завдяки своїй місткості, що становить 29 літрів, ідеально підходить для складання інструментів або спорядження під час роз’їзної роботи.

 

Купити мотовсюдихід Yamaha UMX AC в Україні

Міцна захисна пластина днища та стабільна підвіска

UMX спроектовано для того, щоб завжди перебувати в стані готовності, коли потрібно швидко виконати роботу, тому якщо вам потрібно кудись оперативно й успішно дістатися, це вибір номер один. Цей транспортний засіб, який можна експлуатувати на цілій низці поверхонь, навіть низькоякісних, має міцну захисну пластину днища, стабільну підвіску та широкі шини, що дають змогу їздити неекстремальним бездоріжжям. Отже, стає можливою експлуатація в різноманітних середовищах.

 

Купити мотовсюдихід Yamaha UMX AC в Україні

Легко водити, маневрувати та керувати

Цей захищений утилітарний транспортний засіб створено для того, щоб ви та ваша команда працювали щодня максимально ефективно. Просте двохпедальне керування та гнучке електроживлення сильно спрощують водіння моделі UMX AC, у той час як системи відкриття передньої скриньки та вантажної платформи одним торканням заощаджують час і сили.

 

Купити мотовсюдихід Yamaha UMX AC в Україні

Транспортний засіб, що працює плавно, тихо й ефективно

Крім цілеорієнтованого доброго вигляду, одна з головних причин обрати Yamaha UMX AC — плавність і тихість ефективної роботи, а також її безпечність для навколишнього середовища. Електричний двигун, що працює не гучніше шепоту, гарантує надзвичайно низькі рівні робочого шуму. Це особливо важливо, коли необхідно працювати в зонах відпочинку та інших чутливих до шуму середовищах або біля таких місць.

 

Збережіть інформацію про цей квадроцикл - завантажте інформаційний листок у форматі PDF на Українській мові.

Завантажити інформаційний листок - Yamaha UMX AC

 

Ваш найближчий дилер Yamaha - мотосалон МОТОДРОМ в м.Івано-Франківськ

Офіційний сайт дилера - https://yamaha-motor.if.ua

Інтернет - магазин дилера - https://motodrom.com.ua

Поділитись у соц. мережах
Переглянуті оголошення
X Для зручності та економії трафіку встановіть додаток: