YAMAHA Tricity 300 - готовий змінити ваше життя

Його трьохколісна компоновка дає відчуття стабільності і впевненості і є найлегшою і найстильнішою моделлю в* своєму класі.

 

Купити скутер Yamaha Tricity 300 в Україні

Міська мобільність на 3 колесах

Yamaha відкриває світ міської мобільності для ще ширшої аудиторії з Tricity 300. Завдяки динамічному стилю й універсальній продуктивності разом із найкращими у своєму класі технічними характеристиками та зручними технологіями, на цьому доступному 3-колісному скутері можна їздити з правами повної категорії B*, що дає можливість вільно пересуватися містом більшій кількості людей. (* У деяких країнах можуть застосовуватись обмеження залежно від чинного законодавства. Крім того, компанія Yamaha рекомендує водіям пройти навчальні курси з їзди на мотоциклах, перш ніж використовувати дво- або триколісні транспортні засоби.)

 

Купити скутер Yamaha Tricity 300 в Україні

Economical and powerful 300cc Blue Core engine

Оснащений економічним і потужним двигуном Blue Core об’ємом 300 куб. см, Tricity 300 виводить міську мобільність на новий рівень. Одноциліндровий 4-тактний двигун із рідинним охолодженням виробляє достатньо потужності для їзди по шосе на далекі відстані, а завдяки потужному та плавному крутному моменту на низьких обертах та оптимізованій автоматичній коробці передач ви просто насолоджуєтесь принципом «обертай ручку газу та їдь».

 

Купити скутер Yamaha Tricity 300 в Україні

Система Standing Assist

Міські поїздки зазвичай включають в себе багато зупинок, тому Yamaha розробила систему Standing Assist, щоб забезпечити додаткову зручність, коли ви зупиняєтеся.

 

Купити скутер Yamaha Tricity 300 в Україні

Lightest in class / Great autonomy

Tricity 300 розроблений, щоб дати вам легку маневреність скутера з почуттям впевненості і стабільності, які йдуть з 3 колесами. Будучи найлегшим в своєму класі, він також володіє одними з найвищих показників і з 13-л баком, аеродинамічним корпусом - це кращий вибір для далеких поїздок.

 

Купити скутер Yamaha Tricity 300 в Україні

Великий багажник

Крім спортивної привабливої зовнішності, обтічного кузова і кращих в своєму класі характеристик, динамічний Tricity 300 також є надзвичайно практичним і функціональним. Є місце для зберігання двох повнолицевих шоломів і ви можете управляти запалюванням і замками за допомогою зручного інтелектуального ключа. На передній панелі є також розетка для заряджання ваших пристроїв.

 

Купити скутер Yamaha Tricity 300 в Україні

РК-інструменти і якісний інтер'єр

Tricity 300 - це високоякісний скутер з характерним зовнішнім виглядом і обробкою преміум-класу. Його провідна в своєму класі специфікація включає приладову панель, яка відображає ключову інформацію в простому для розуміння стилі. Світлові індикатори показують ABS, TCS і температуру повітря з корисним попередженням, яке з'являється при температурі 3ºC і нижче.

 

Купити скутер Yamaha Tricity 300 в Україні

Дискові гальма великого діаметру

Триколісна компоновка Tricity 300 дає відчуття стабільності і впевненості і призначена для їзди по різних типах поверхонь. Його кращі в своєму класі передні і задні диски діаметром 267 мм забезпечують достатню гальмівну потужність, а уніфікована гальмівна система Yamaha і ABS забезпечують більший контроль у вологих або слизьких умовах.

 

Ваш найближчий дилер Yamaha - мотосалон МОТОДРОМ в м.Івано-Франківськ

Офіційний сайт дилера - https://yamaha-motor.if.ua

Інтернет - магазин дилера - https://motodrom.com.ua

Поділитись у соц. мережах
Переглянуті оголошення
X Для зручності та економії трафіку встановіть додаток: