YAMAHA TMAX — беззаперечний король скутерів

Вже понад 20 років ця модель преміум-класу дарує тисячам водіїв нове захоплююче відчуття повної свободи як на міських вулицях, так і на хайвеї. 

 

Купити скутер Yamaha TMAX в Україні

Потужний двигун об'ємом 560 куб. см

Потужний двигун об’ємом 560 куб. см має унікальну компактну конструкцію, в якій використовується 360-градусний колінчастий вал , що забезпечує надзвичайно високі спортивні характеристики. Високоефективний варіатор гарантує надзвичайно плавний хід. Спеціально налаштовані системи впуску та випуску видають фірмовий глибокий звук моделі TMAX і роблять поїздки ще захопливішими.

 

Купити скутер Yamaha TMAX в Україні

Динамічний дизайн

Завдяки аеродинамічному корпусу, максіскутер TMAX ще на крок наблизився до світу суперспортивних мотоциклів. Тонкі подвійні світлодіодні фари та нові передні крила з великими повітрозабірниками, а також бічні кришки у формі бумеранга якнайкраще підкреслюють стиль моделі TMAX, а легкі диски Spin Forged і кермо з кованого алюмінію є відображенням високих характеристик цього спортивного максіскутера.

 

Купити скутер Yamaha TMAX в Україні

Фари головного світла з вбудованими покажчиками повороту

Щоб безпомилково впізнати скутер TMAX, достатньо одного погляду. Його тонкі подвійні фари з вбудованими покажчиками повороту мають не тільки агресивніший вигляд, а й ще потужно освітлюють дорогу. Крім того, Т-подібний стоп-сигнал із вбудованими покажчиками повороту підкреслює динамічний дизайн цього культового спортивного скутера.

 

Купити скутер Yamaha TMAX в Україні

Покращена ергономіка для водія та пасажира

Для підвищення спортивних характеристик і комфорту водія та пасажира максіскутер TMAX оснащено довшим сидінням і подовженими підніжками, а спинка водія регулюються вперед/назад на 30 мм. Завдяки вузькому сидінню водію зручніше контролювати скутер, а форма керма з кованого алюмінію сприяє більшому нахилу вперед для кращого відчуття скутера.

 

Купити скутер Yamaha TMAX в Україні

Підключений до смартфону TFT-дисплей, навігаційна система із картою Garmin

Кольоровий 7-дюймовий TFT-дисплей, який керується простим джойстиком, три режими відображення. Додаток MyRide від Yamaha забезпечує з’єднання зі скутером та доступ до смартфона, щоб ви могли слухати музику, дізнаватися прогноз погоди, отримувати дзвінки** й сповіщення. Навігаційна система із картою Garmin * полегшує будь-яку поїздку, а коли максіскутер TMAX припарковано, на екрані відображаються текстові повідомлення. (*Навігаційна система із картою Garmin доступна лише на умовах підписки та не в усіх країнах. Деякі функції навігації недоступні в певних країнах, уточнюйте в Garmin. ** Потрібна гарнітура, підключена до TMAX через Bluetooth. Гарнітура не входить у комплект).

 

Купити скутер Yamaha TMAX в Україні

Система Smart Key-безключовий доступ

Користуватися скутером TMAX стало зручніше, ніж будь-коли, завдяки системі Smart Key та 2-кнопковому основному вимикачу. Ця технологія безключового доступу допомагає легко й швидко запустити двигун, розблокувати сидіння та центральну підставку. Кришка бензобака також відкривається без ключа.

 

Купити скутер Yamaha TMAX в Україні

Легке алюмінієве шасі

Компактна алюмінієва рама як у спортивних мотоциклів , відрізняється високою жорсткістю та малою вагою. Потужний двигун об’ємом 560 куб. см розміщено безпосередньо в рамі для відмінної централізації маси, а підвіску вдосконалено для покращення керованості та спортивних характеристик. Для зменшення непідресореної ваги TMAX оснащено надлегкими дисками Spin Forged із шинами Bridgestone.

 

Купити скутер Yamaha TMAX в Україні

Найсучасніші технології електронного керування

Максіскутер TMAX обладнано найсучаснішою електронною дросельною заслінкою (YCC-T) для кращого керування двигуном, а для кращого відчуття та зменшення ваги встановлено електронну ручку газу (APSG). Система TCS запобігає пробуксовуванню заднього колеса під час прискорення на слизькій поверхні, а технологія D-MODE дає змогу вибрати плавний або спортивний режим роботи двигуна.

 

Купити скутер Yamaha TMAX в Україні

Великий багажник

Великий багажник під сидінням із підсвіткою, з безключовим доступом, вміщує шолом full face, портфель або ноутбук. Надійно захищає від негоди під час їзди. Для зручності передбачено автоматичне внутрішнє підсвічування.

 

Купити скутер Yamaha TMAX в Україні

Центральна підставка блокується та захищає від крадіжки.

Модель TMAX стала найпопулярнішим спортивним скутером у Європі. Для додаткової безпеки його оснащено центральною підставкою, яка блокується та захищає від крадіжки. Якщо ви готові їхати, просто скористайтеся електронною системою Smart Key, щоб прибрати підставку.

 

Ваш найближчий дилер Yamaha - мотосалон МОТОДРОМ в м.Івано-Франківськ

Офіційний сайт дилера - https://yamaha-motor.if.ua

Інтернет - магазин дилера - https://motodrom.com.ua

Поділитись у соц. мережах
Переглянуті оголошення
X Для зручності та економії трафіку встановіть додаток: