Володар темряви - YAMAHA MT-09 SP

Мотоцикл MT-09 SP, оснащений неперевершеним двигуном CP3 Hyper Naked, – це породження темної сторони Японії, що захоплює характеристиками преміум-класу, як-от притаманні типу Supersport маневреність і точна керованість та трекові технології нового рівня.

 

Купити мотоцикл YAMAHA MT-09 SP в Україні

Натхнені R1M кольори й оздоблення преміум-класу

Високий статус версії SP засвідчено ексклюзивними лівреями Icon Performance, натхненими моделлю R1M. Кольори в стилі Supersport підкреслюють спортивний характер моделі MT-09 SP та її тісний технологічний зв’язок із R1M – найінноваційнішим серійним мотоциклом компанії Yamaha. Оздоблення преміум-класу, зокрема матовий алюмінієвий маятник, додатково підкреслює якість, помітну в зовнішньому вигляді цієї машини та враженнях, які вона справляє.

 

Купити мотоцикл YAMAHA MT-09 SP в Україні

Регульовані параметри Yamaha Ride Control для режиму ТРЕК

На додаток до трьох заводських режимів їзди SPORT, STREET та RAIN і двох користувацьких режимів MT-09 SP має додатковий режим TRACK, який дає змогу налаштувати ще чотири схеми для конкретних умов на гоночній трасі. Завдяки режимам ТРЕК можна встановити більш вивірені й спеціалізовані налаштування, зокрема вибрати з-поміж двох налаштувань гальмування двигуном та змінити рівень чутливості гальм. Крім того, ви можете вимкнути систему ABS заднього колеса, щоб додатково підвищити трекові характеристики.

 

Купити мотоцикл YAMAHA MT-09 SP в Україні

Супорти преміум-класу Brembo Stylema®

Нові моноблочні супорти Brembo Stylema® покращують гальмівні характеристики за допомогою найсучасніших технологій від відомої італійської фірми. Вони мають витонченіший у порівнянні зі звичайними супортами поршень і меншу площу гальмівної колодки. Також вони легші, жорсткіші та забезпечують кращій контроль під час натискання важеля гальма. Крім того, поршні більшого діаметра підвищують гальмівне зусилля, даючи змогу відчути новий рівень ефективності гальмування.

 

Купити мотоцикл YAMAHA MT-09 SP в Україні

Ексклюзивні повністю регульовані системи підвіски

Ексклюзивна для версії SP підвіска преміум-класу забезпечує керованість рівня Supersport і точність класу Hyper Naked. 41-міліметрова вилка KYB з покриттям DLC та задній амортизатор Öhlins вирізняються підвищеним коефіцієнтом пружності, що забезпечує неперевершену стабільність під час більш енергійної та спортивної їзди. Їх можна точно налаштувати відповідно до різних умов водіння: вилка повністю регулюється за попереднім натягом, зворотним ходом і демпфіруванням стиснення, а амортизатор Öhlins оснащено дистанційним регулятором попереднього натягу, що дає змогу швидко й легко змінювати його налаштування.

 

Купити мотоцикл YAMAHA MT-09 SP в Україні

Система Smart Key

Модель MT-09 SP зробила черговий технологічний стрибок і стала першим мотоциклом Hyper Naked із системою Smart Key від Yamaha. Двигун запускається натисканням і поворотом перемикача нової конструкції, якщо смарт-ключ знаходиться у межах визначеної відстані, наприклад у вашій кишені. Новий перемикач також має функцію блокування та розблокування кришки паливного бака, що додатково спрощує користування мотоциклом.

 

Купити мотоцикл YAMAHA MT-09 SP в Україні

6-осьовий блок IMU та чутливі до нахилу засоби допомоги водію

Розроблений на основі рішень R1 компактний шестиосьовий блок IMU керує високотехнологічними електронними допоміжними системами MT-09 SP, серед яких система Traction Control із трьома режимами, система Slide Control (SCS), система Lift Control (LIF) та система Brake Control. Ця найкраща в своєму класі технологія тепер оснащена регулятором ковзання заднього колеса (BSR), який стабілізує мотоцикл, коли заднє колесо блокується під час надмірного гальмування, контролюючи рівень видаваного крутного моменту.

 

Купити мотоцикл YAMAHA MT-09 SP в Україні

Повнокольоровий 5-дюймовий TFT-дисплей із можливістю підключення та навігації

Повнокольорова 5-дюймова приладова панель із TFT-екраном пропонує вибір із п’яти різних тем, зокрема ексклюзивну для версії SP тему ТРЕК, щоб ви могли вибрати потрібний варіант відповідно до потреб й умов під час їзди. Теми можна змінювати за допомогою нових перемикачів на кермі. Крім того, додаток MyRide дає змогу підключити до нового TFT-екрана смартфон, щоб отримувати сповіщення про повідомлення та дзвінки й слухати музику*. А завдяки безкоштовному додатку Garmin StreetCross ви можете скористатися повнофункціональною навігацією по карті, що спростить кожну поїзду. * Потрібна гарнітура, підключена до MT-09 SP через Bluetooth. Гарнітура не входить у комплект.

 

Купити мотоцикл YAMAHA MT-09 SP в Україні

Посадка для активнішого керування

MT-09 SP славиться маневреністю та стійкістю, які додатково покращено за рахунок вдосконаленої ергономіки. Завдяки цьому водій може відчути себе єдиним цілим із машиною та отримати більшу свободу рухів для різних стилів їзди. Для досягнення цього ефекту кермо тепер знаходиться нижче та має два регульованих положення. Оновленні підніжки також отримали можливість регулювання. Нове двокомпонентне сидіння посилює відчуття свободи під час їзди.

 

Купити мотоцикл YAMAHA MT-09 SP в Україні

Підсилювач звукових хвиль для кращих вражень від їзди

Хижий рев двигуна CP3 – одна з його найвизначніших особливостей, що викликає приплив чистого адреналіну з кожним поворотом ручки газу. MT-09 SP оснащено спеціально розробленими повітрозабірниками. Вони підкреслюють високочастотні звуки, що особливо підсилюються на високих швидкостях за допомогою підсилювача звукових хвиль на верхній частині паливного бака, який направляє яскраве гарчання двигуна CP3 безпосередньо на вас.

 

Купити мотоцикл YAMAHA MT-09 SP в Україні

Новітній двигун CP3: стандарт EU5+, 890 куб. см

Трициліндровий двигун із рідинним охолодженням легкий і потужний, що забезпечує високий крутний момент на низьких обертах. Акустична гармонія, що досягається за рахунок поєднання звуку всмоктування повітря й вихлопу, дарує двигуну CP3 його впізнаваний рев, який посилює відчуття прискорення. Паливні форсунки підвищують ефективність, а оптимізовані передаточні числа та вдосконалене зчеплення A&S (Assist & Slipper) відповідають високій потужністю двигуна.

 

Купити мотоцикл YAMAHA MT-09 SP в Україні

Легка відлита під тиском за технологією CF алюмінієва рама

Компактна конструкція рами CF (Controlled Filling) із відлитого під тиском алюмінію є сучасним варіантом культового компонування Deltabox, що забезпечує високий рівень жорсткості шасі для чудового зворотного зв’язку з водієм і стабільності. А оптимізована шарнірна конструкція маятника й легке витончене шасі забезпечують додаткову впевненість і роблять MT-09 SP чудовим мотоциклом для будь-яких видів спортивної їзди.

 

Купити мотоцикл YAMAHA MT-09 SP в Україні

Нові інтуїтивно зрозумілі перемикачі, функції покажчиків повороту та сигналу аварійної зупинки (ESS)

Нові інтегровані блоки перемикачів на кермі дають змогу керувати ширшим набором функцій MT-09 SP, зокрема підключенням смартфона, навігацією та режимами їзди, а також перемикатися між пунктами меню. Нове інтуїтивно зрозуміле керування покажчиками повороту покращує враження від їзди. Легке натискання перемикача активує триразове блимання покажчика повороту під час зміні смуги, а повне натискання ввімкне безперервне блимання. Крім того, покажчики повороту самостійно вимикаються через 15 секунд чи коли мотоцикл проїде понад 150 метрів. Нова функція сигналу аварійної зупинки (ESS) також вмикає аварійні вогні, коли система виявляє раптове гальмування.

 

Збережіть інформацію про цей мотоцикл - завантажте інформаційний листок у форматі PDF на Українській мові.

Завантажити інформаційний листок - Yamaha XSR900

 

Ваш найближчий дилер Yamaha - мотосалон МОТОДРОМ в м.Івано-Франківськ

Офіційний сайт дилера - https://yamaha-motor.if.ua

Інтернет - магазин дилера - https://motodrom.com.ua

Поділитись у соц. мережах
Переглянуті оголошення
X Для зручності та економії трафіку встановіть додаток: