Відчуйте дух екстриму - YAMAHA Tenere 700 Extreme

Мотоцикл Ténéré по-справжньому сколихнув світ пригод. Спеціальне поєднання універсального легкого шасі та двигуна CP2 з високим крутним моментом створює дійсно чудову та універсальну машину.

 

Купити мотоцикл Yamaha Tenere 700 Extreme в Україні

Повністю регульована передня вилка KYB діаметром 43 мм

Ténéré 700 Extreme оснащено високоякісною передньою вилкою KYB з довгим ходом, яка забезпечує хід підвіски 230 мм (на 20 мм більше, ніж у Ténéré 700) і може впоратися з найскладнішим бездоріжжям. Міцне покриття Kashima на трубах забезпечує плавну роботу підвіски, а завдяки повному регулюванню переднатягу, а також коригуванню стискання та зворотного ходу цей міцний позашляховий мотоцикл можна ідеально налаштувати відповідно до вашого стилю їзди на будь-якій місцевості.

 

Купити мотоцикл Yamaha Tenere 700 Extreme в Україні

Задній амортизатор KYB із зовнішнім резервуаром

Ténéré 700 Extreme оснащено заднім амортизатором KYB з довгим ходом, який забезпечує хід підвіски 220 мм – на 20 мм більше, ніж у Ténéré 700. На повністю регульованій задній підвісці Monocross, розробленій для перегонів, установлено новий важіль, який забезпечує прогресивнішу роботу підвіски для покращення керованості в екстремальних умовах бездоріжжя.

 

Купити мотоцикл Yamaha Tenere 700 Extreme в Україні

5-дюймовий TFT-дисплей із 3 темами й можливістю підключення смартфона

5-дюймовий TFT-дисплей пропонує три стилі екрану для різних ситуацій. Тема Explorer представляє динамічний цифровий стиль, а Street демонструє аналоговий формат спідометра. Тема Raid має дизайн у стилі дорожнього атласу з акцентом на дальності поїздок. Завдяки безкоштовній програмі MyRide від Yamaha ви можете залишатися на зв’язку та переглядати на екрані текстові повідомлення та сповіщення про виклики.

 

Купити мотоцикл Yamaha Tenere 700 Extreme в Україні

Плоске цільне сидіння для ралі

Коли ви їдете бездоріжжям, важливо мати можливість легко переносити вагу для оптимальної керованості. Цільне сидіння Ténéré 700 Extreme із плоскішим профілем і додатковим наповнювачем висотою 20 мм, забезпечує повний комфорт разом із покращеною мобільністю на трасі та в умовах бездоріжжя.

 

Купити мотоцикл Yamaha Tenere 700 Extreme в Україні

Високо розташоване переднє крило в стилі ендуро

Ténéré 700 Extreme оснащено високо розташованим переднім крилом, призначеним для найекстремальніших умов бездоріжжя. Легка конструкція захищає від гравію, а допоміжне низько розташоване напівкрило сприяє відведенню бруду й бризок від мотоцикла.

 

Купити мотоцикл Yamaha Tenere 700 Extreme в Україні

Легкі титанові підніжки

Щоб підвищити рівень зчеплення в брудних або вологих умовах використовується спеціальне обладнання Ténéré 700 Extreme – легкі титанові підніжки. Ці підніжки в спортивному стилі на 200 г легші та мають на 35% більшу площу поверхні, ніж у стандартній конструкції. Вони зменшують тиск на підошви черевиків, особливо коли ви стоїте, забезпечуючи покращену керованість завдяки більшій площі контакту.

 

Купити мотоцикл Yamaha Tenere 700 Extreme в Україні

Чотиритактний двигун CP2 об’ємом 690 куб. см

Двигун CP2 від Yamaha об’ємом 690 куб. см створено, щоб забезпечити найдивовижніші та найприємніші враження від їзди будь-якою місцевістю. Силова установка з колінчастим валом, повернутим на 270°, виробляє високий лінійний крутний момент, демонструючи чудову потужність у діапазоні від низької частоти обертів до високої, завдяки чому Ténéré 700 Extreme упевнено долає чи то швидкісну трасу, чи то бездоріжжя.

 

Купити мотоцикл Yamaha Tenere 700 Extreme в Україні

3-режимна АБС із перемикачем

3-режимна система АБС дає змогу вибрати, як мотоцикл вестиме себе на різних поверхнях. Режим 1 (повне включення, АБС на обидва колеса) – вимога законодавства на дорогах загального користування. Режим 2 (запобігання блокуванню переднього колеса) – забезпечує додаткову стійкість на гравійній дорозі. Режим 3 (повне відключення) – забезпечує повну керованість під час їзди в багні.

 

Купити мотоцикл Yamaha Tenere 700 Extreme в Україні

Ергономічний 16-літровий бак

Завдяки високій паливній ефективності двигуна CP2 16-літровий паливний бак забезпечує великий запас ходу між заправками. Незалежно від того, чи долаєте ви екстремальне бездоріжжя, чи спокійно їдете шосе, тонкий бак сприяє легкій ергономіці, яка вирізняє цей чудовий універсальний мотоцикл для пригод.

 

Купити мотоцикл Yamaha Tenere 700 Extreme в Україні

Повністю світлодіодне освітлення та USB-вихід

Агресивний кожух із 4 світлодіодними фарами виконано в стилі гоночних мотоциклів для ралі-рейдів, в яких відчувається характер переможців Yamaha на «Дакарі». Повністю світлодіодне освітлення складається з компактних передніх та задніх покажчиків повороту та легкої задньої фари й забезпечує гарну видимість у поєднанні з чудовою надійністю та невеликою вагою.

 

Купити мотоцикл Yamaha Tenere 700 Extreme в Україні

21-дюймове та 18-дюймове колеса зі спицями

21-дюймове та 18-дюймове колеса зі спицями, які поєднують величезну міцність і контрольовану гнучкість, щоб долати складне бездоріжжя, нагадують про гоночну спадщину Ténéré 700 Extreme. Використання 21-дюймового переднього колеса та 18-дюймового заднього колеса також дає можливість встановити шини зі специфікацію для ендуро для покращення їздити в умовах бездоріжжя.

 

Купити мотоцикл Yamaha Tenere 700 Extreme в Україні

Чудовий захист під час їзди бездоріжжям

Цей міцний мотоцикл для пригод поставляється з широким асортиментом оригінального обладнання, яке розроблено для вашої безпеки й захисту машини. Легкий екран і накладки для захисту рук відбивають вітер, а направляюча ланцюга та легка алюмінієва сітка для захисту радіатора захищають від дорожнього бруду та сприяють високій продуктивності мотоцикла.

 

Збережіть інформацію про цей мотоцикл - завантажте інформаційний листок у форматі PDF на Українській мові.

Завантажити інформаційний листок - Yamaha Ténéré 700 Extreme

 

Ваш найближчий дилер Yamaha - мотосалон МОТОДРОМ в м.Івано-Франківськ

Купити в інтернет-магазині - YAMAHA TENERE 700 EXTREME

Офіційний сайт дилера - https://yamaha-motor.if.ua

Інтернет - магазин дилера - https://motodrom.com.ua

Поділитись у соц. мережах
Переглянуті оголошення
X Для зручності та економії трафіку встановіть додаток: