Утилітарний квадроцикл - YAMAHA Kodiak 700 EPS SE

Розроблений для фермерів, лісників та промислових користувачів, яким потрібен міцний утилітарний транспортний засіб для важкої роботи в екстремальних умовах, зручний Kodiak 700 EPS SE забезпечує найкращу продуктивність – його створено для всіх.

 

Купити квадроцикл Yamaha Kodiak 700 ESP SE в Україні

Двигун з одним верхнім розподільчим валом (SOHC) MK II 686 куб. см

Працьовитий Kodiak 700 EPS SE оснащено потужним двигуном великого об’єму, який забезпечує крутний момент і потужність, найкращі в своєму класі. Завдяки 4-клапанній головці блока циліндра двигуна з одним верхнім розподільчим валом (SOHC) MK II 686 куб. см 2-го покоління, дросельній заслінці EFI, точно відрегульованій системі електронного керування, покращеному діапазону допустимого відхилення та іншими оновленням досягнуто зниження витрат палива та збільшення крутного моменту, а також більш плавну робота двигуна.

 

Купити квадроцикл Yamaha Kodiak 700 ESP SE в Україні

Трансмісія Ultramatic®

Автоматична трансмісія Yamaha Ultramatic®, яка має режими передач «підвищена», «понижена», «нейтральна», «задня», «паркінг», є однією з найбільш надійних та ефективних систем CVT для всюдиходів у світі. Універсальний привід забезпечує чудову тягову потужність на низькій швидкості та дуже природне гальмування двигуном з приводом на всі колеса, що додає впевненості та керованості під час ходу під гору.

 

Купити квадроцикл Yamaha Kodiak 700 ESP SE в Україні

Незалежна підвіска та передні дискові гальма

Компактні подвійні А-подібні важелі незалежної підвіски та амортизатори KYB з довгим ходом Kodiak 700 EPS SE забезпечують високий рівень комфорту, а також хорошу маневреність та можуть впоратися із самою екстремальною місцевістю. Для впевненого й надійного гальмування Kodiak 700 EPS SE оснащено передніми дисковими гальмами та герметичним заднім гальмом із масляним охолодженням.

 

Купити квадроцикл Yamaha Kodiak 700 ESP SE в Україні

Система On-Command 2WD/4WD/блокування диференціала

Моделі Kodiak 700 EPS SE оснащено зручною системою On-Command® з приводом 2WD/4WD та 4WD з блокуванням диференціала для повного контролю для швидкого й ефективного перемикання привода 2WD між 4WD, або навіть із повним блокуванням диференціала, що дозволяє вибирати правильний варіант, відповідний умовам місцевості та поверхні.

 

Купити квадроцикл Yamaha Kodiak 700 ESP SE в Україні

Вантажопідйомність і лебідка

Міцні передні та задні стійки забезпечують високу вантажопідйомність 140 кг. Kodiak 700 EPS SE може буксирувати 600 кг, що робить його сильним робочим помічником на фермі, фабриці чи в лісі. Передня лебідка WARN VRX 25 входить до стандартної комплектації для Європи, а моделі EPS оснащено 2-дюймовим зачіпним пристроєм, що робить цей всюдихід надзвичайно компактним утилітарним транспортним засобом.

 

Купити квадроцикл Yamaha Kodiak 700 ESP SE в Україні

Електропривод керма (EPS)

Для додаткового комфорту та зменшення фізичних зусиль модель Kodiak 700 EPS SE оснащено електроприводом керма (EPS), який було розроблено для забезпечення найкращого балансу допомоги водієві та швидкого відгуку. Забезпечуючи легке рульове управління та чітку керованість, ця система надає водієві додатковий комфорт, впевненість та контроль.

 

Купити квадроцикл Yamaha Kodiak 700 ESP SE в Україні

Комплексний вимірювальний прилад

Kodiak 700 EPS SE оснащено цифровим вимірювальним приладом, який містить паливомір, спідометром, одометр, два лічильники пробігу, лічильник мотогодин, годинник, показник стану 4WD, перемикач передач та попереджувальний індикатор EPS.

 

Купити квадроцикл Yamaha Kodiak 700 ESP SE в Україні

Моделі спеціально випуску SE

Модель Special Edition призначена для водіїв-професіоналів і любителів, які вимагають найвищих характеристик. Оновленна SE має двоколірний пофарбований кузов з ексклюзивною графікою та матово-чорні литі алюмінієві колеса.

 

Збережіть інформацію про цей квадроцикл - завантажте інформаційний листок у форматі PDF на Українській мові.

Завантажити інформаційний листок - Yamaha Kodiak 700 EPS SE

 

Ваш найближчий дилер Yamaha - мотосалон МОТОДРОМ в м.Івано-Франківськ

Офіційний сайт дилера - https://yamaha-motor.if.ua

Інтернет - магазин дилера - https://motodrom.com.ua

Поділитись у соц. мережах
Переглянуті оголошення
X Для зручності та економії трафіку встановіть додаток: