Тільки R/WORLD - YAMAHA R6 RACE

Це ідеальний спортивний мотоцикл із двигуном 600 куб. см, який роками домінує в гонках WorldSSP.

 

Купити мотоцикл Yamaha R6 Race в Україні

Комплектація для гонок

Тепер R6 RACE поставляється із заводу в комплектації, готовій до перегонів із демонтованими деякими компонентами, а саме: головна фара, ходові вогні, дзеркала та пасажирське сидіння. Це прискорює та спрощує підготовку до траси, а також підтверджує, що R6 RACE є ідеальним трековим мотоциклом із видатною кількістю перемог, що не має собі рівних.

 

Купити мотоцикл Yamaha R6 Race в Україні

Легкий потужний двигун об’ємом 599 куб. см

Потужний двигун R6 став легендою, забезпечивши перемогу в 5 чемпіонатах WorldSSP поспіль. Як на всіх моделях серії R, його розроблено з використанням передових гоночних технологій для мотоциклів Yamaha, що беруть участь у світових чемпіонатах. Поєднання титанових клапанів і легких кованих поршнів із ступенем стиснення 13,1:1 забезпечують неперевершені характеристики для перемог в змаганнях.

 

Купити мотоцикл Yamaha R6 Race в Україні

Аеродинамічний обтічник, розроблений для гонок

Усі моделі серії R розроблено для забезпечення максимальної продуктивності. Аеродинамічний обтічник на R6 RACE знижує коефіцієнт опору мотоцикла, надаючи реальну перевагу на високих швидкостях. Легкий і тонкий обтічник має агресивний передній повітрозабірник у стилі M1 MotoGP® та вітрове скло у гоночному стилі.

 

Купити мотоцикл Yamaha R6 Race в Україні

Сучасна електронна системи управління

R6 RACE оснащено різними високотехнологічними електронними системами, що забезпечують найкращі показники. Квікшифтер (QSS) дає змогу перемикатися на вищу передачу не скидаючи газ і без вижиму зчеплення, а повітрозабірник під управлінням системи Yamaha (YCC-I), дросельна заслонка під управлінням системи Yamaha (YCC-T), прослизуюче зчеплення й 6-ступінчаста коробка передач із близьким передаточним числом забезпечують найвищий рівень керованості на будь-якій трасі.

 

Купити мотоцикл Yamaha R6 Race в Україні

Високоякісна передня вилка як на R1

Модель R6 RACE, яка має видатні характеристики в стандартній комплектації, оснащено сучасною повністю регульованою передньою вилкою діаметром 43 мм як на R1 золотого кольору. Високотехнологічна передня вилка забезпечує чудове зчеплення з дорогою, а відмінний зворотній зв’язок надає найкращу маневреність мотоциклу в своєму класі.

 

Купити мотоцикл Yamaha R6 Race в Україні

Гоночна ергономіка

Спостерігаючи будь-якого видатного гонщика в дії, ви побачите, що здатність швидко змінювати положення тіла при вході та виході з повороту має вирішальне значення. Завдяки компактній рамі Deltabox, алюмінієвому баку характерної форми, тонкому сидінню та вузькому магнієвому підрамнику модель R6 RACE дає змогу швидко та легко переносити вагу, забезпечуючи посилений контроль і пришвидшене проходження кола.

 

Купити мотоцикл Yamaha R6 Race в Україні

Компактна рама Deltabox і легкий магнієвий підрамник

Компактну алюмінієву раму Deltabox обладнано магнієвим підрамником, виготовленим за технологією лиття під тиском CF від Yamaha, що забезпечує максимальну міцність за мінімальної ваги. Вузький корпус, положення підніжок та руля гарантують відмінну ергономіку, забезпечуючи щільний контакт райдера із мотоциклом, а мала вага допомагає покращити централізацію маси для точного та чутливого керування.

 

Купити мотоцикл Yamaha R6 Race в Україні

Кращі у своєму класі передні гальма як на R1

Високоякісна передня вилка Ø43 мм золотого кольору R6 RACE, гідравлічні подвійні дискові гальма Ø320 мм, з радіально встановленими 4-поршневими супортами. Створена за тією ж специфікацією, що й система на моделі R1, яка перемогла в гонках WSBK, ця передова конструкція забезпечує видатну гальмівну потужність у поєднанні з точним управлінням.

 

Купити мотоцикл Yamaha R6 Race в Україні

Легкий алюмінієвий паливний бак

R6 RACE оснащено легким алюмінієвим баком, форма якого дає змогу вільно переносити вагу тіла та забезпечує оптимальну посадку. Цей 17-літровий алюмінієвий бак із заглибленнями для колін забезпечує щільне прилягання райдера до мотоциклу, підкреслюючи характеристики мотоцикла преміум-класу.

 

Збережіть інформацію про цей мотоцикл - завантажте інформаційний листок у форматі PDF на Українській мові.

Завантажити інформаційний листок - Yamaha R6 RACE

 

Ваш найближчий дилер Yamaha - мотосалон МОТОДРОМ в м.Івано-Франківськ

Офіційний сайт дилера - https://yamaha-motor.if.ua

Інтернет - магазин дилера - https://motodrom.com.ua

Поділитись у соц. мережах
Переглянуті оголошення
X Для зручності та економії трафіку встановіть додаток: