THE DARKEST ENERGY - YAMAHA MT-10

Мотоцикл MT-10 забезпечує високий крутний момент та неймовірні враження від їзди. Це найпотужніша модель Hyper Naked із коли-небудь створених Yamaha.

 

Купити мотоцикл Yamaha MT-10 в Україні

4,2-дюймовий TFT-дисплей із можливістю вибору режиму їзди

4,2-дюймовий повнокольоровий TFT-дисплей дає чіткий огляд всієї інформації, потрібної для поїздки. Перемикач «Меню» на правій рукоятці дає змогу швидко переміщатися між різними екранами, а перемикач «Режим/Вибір» на лівій рукоятці змінює налаштування електронних засобів допомоги водієві окремо, або ж можна перемикати всі налаштування одночасно за допомогою 4-режимного перемикача YRC.

 

Купити мотоцикл Yamaha MT-10 в Україні

Головний гальмівний радіальний циліндр Brembo.

Мотоцикл MT-10 оснащено найдосконалішою гальмівною системою. Ця система відрізняється запозиченими у спортбайка R1 подвійними плаваючими дисками діаметром 320 мм і радіально розташованими супортами з чотирма поршнями. А для кращої керованості та потужності гальмування модель оснащено головним гальмівним радіальним циліндром Brembo.

 

Купити мотоцикл Yamaha MT-10 в Україні

Круїз-контроль

Хоча мотоцикл MT-10 вражає технічними показниками, інколи хочеться розслабитися й насолоджуватися краєвидами. На швидкості вище 50 км/г можна просто ввімкнути круїз-контроль і отримувати задоволення від їзди. Це також чудовий спосіб дотримання обмежень швидкості.

 

Купити мотоцикл Yamaha MT-10 в Україні

Обмежувач швидкості

Незалежно від того, чи рухаєтеся ви в несприятливих погодних умовах або на серпантинах, бувають ситуації, коли рекомендується встановити обмеження максимальної швидкості. Для цього модель MT-10 оснащено технологією регульованого обмеження швидкості Yamaha (YVSL). Визначте бажану максимальну швидкість, встановіть її за допомогою перемикача вибору режимів.

 

Купити мотоцикл Yamaha MT-10 в Україні

Двигун CP4 об’ємом 998 куб. см

Ніщо не зрівняється з гострими відчуттями від потужного 998-кубового двигуна CP4 моделі MT-10. Технології поперечного колінчастого валу та унікальна нерівномірна послідовність запалювання забезпечують крутний момент і потужне прискорення. Також на мотоциклі представлено відрегульовану систему впуску з більшими повітрозабірниками та встановленими на баку решітками з підсилювачами звукових хвиль, що видають потужний рев, від якого по шкірі йдуть мурашки, варто лише відкрити дросельну заслінку.

 

Купити мотоцикл Yamaha MT-10 в Україні

Агресивний дизайн MT

Модель MT-10 зберегла дикий і непокірний характер, притаманний лінійці Yamaha Hyper Naked, але набуло вигляду, який підкреслює механічну красу мотоцикла, позбуваючись усіх зайвих деталей корпусу. Подвійна світлодіодна фара й великі повітрозабірники надають мотоциклу потужний вигляд, а мінімалістичний передній обтічник довершує брутальний і механічний зовнішній вигляд оновленої моделі.

 

Купити мотоцикл Yamaha MT-10 в Україні

Дросельна заслінка із системою APSG та вибором режимів подачі потужності.

Високотехнологічна рукоятка газу з датчиком положення акселератора (APSG) – це надсучасна система електронного керування дросельною заслінкою, яка забезпечує природне відчуття та ефективний контроль газу. Реакцію на дросель можна відрегулювати за допомогою системи PWR, яка дає змогу вибирати з чотирьох режимів подачі потужності, від м’якого відгуку для несприятливих погодних умов до агресивної їзди під час перегонів.

 

Купити мотоцикл Yamaha MT-10 в Україні

Титанова вихлопна труба

Варто натиснути кнопку стартера, і ви почуєте ні з чим незрівнянний спеціально налаштований звук. А завдяки налаштованій системі впуску повітря та двигуну з хрестоподібним колінчастим валом і нерівномірною послідовністю запалювання ця модель відрізняється унікальним звучанням вихлопу, яке неможливо сплутати з жодним іншим мотоциклом!

 

Купити мотоцикл Yamaha MT-10 в Україні

Система швидкого перемикання передач

Для швидшого й ефективнішого прискорення модель MT-10 оснащено системою квікшифтер у стандартній комплектації. Завдяки цій електронній системі можна підвищувати передачу з повністю відкритим газом, а також плавно й контрольовано знижувати передачу, не вижимаючи зчеплення, що разом із технологією проскальзуючого зчеплення A&S забезпечує стабільність під час агресивного гальмування двигуном.

 

Купити мотоцикл Yamaha MT-10 в Україні

6-осьовий блок IMU

МТ-10 обладнаний 6-осьовим інерціальним вимірювальним блоком (IMU), чутливим до нахилу й підйому, а також прискорення вперед, назад, уверх, униз, ліворуч і праворуч. ЕCU використовує данні для керування пакетом високотехнологічних допоміжних засобів, таких як Traction Control, Slide Control, Lift Control, контроль гальмування двигуном (EBM) і Brake Control, які забезпечують найкращі параметри їзди.

 

Купити мотоцикл Yamaha MT-10 в Україні

Шини Bridgestone S22

Мотоцикл MT-10 комплектується шинами Bridgestone Battlax Hypersport S22. Передня шина 120/70-ZR17 і задня шина 190/55-ZR17 забезпечують зчеплення з дорогою найвищого рівня. Усе це в поєднанні з повним комплектом електронних допоміжних засобів виводить цю модель лінійки Hyper Naked на недосяжний рівень продуктивності.

 

Купити мотоцикл Yamaha MT-10 в Україні

Кутові вентилі

Для спрощення перевірки й регулювання тиску в шинах легкі п’ятиспицеві алюмінієві 17-дюймові колеса оснащено кутовими вентилями. Така конструкція зі зручним доступом дає змогу легко накачувати та перевіряти тиск в колесах.

 

Збережіть інформацію про цей мотоцикл- завантажте інформаційний листок у форматі PDF на Українській мові.

Завантажити інформаційний листок - Yamaha MT-10

 

Ваш найближчий дилер Yamaha - мотосалон МОТОДРОМ в м.Івано-Франківськ

Офіційний сайт дилера - https://yamaha-motor.if.ua

Інтернет - магазин дилера - https://motodrom.com.ua

Поділитись у соц. мережах
Переглянуті оголошення
X Для зручності та економії трафіку встановіть додаток: