Тепер ваша черга - YAMAHA Tracer 7

Захоплюючий характер і вражаюча упевненість TRACER 7 примусять ваше серце битися швидше, коли б ви не сіли за кермо.

 

Купити мотоцикл Yamaha Tracer 7 в Україні

TFT-дисплей, на якому відображаються сповіщення смартфона

TRACER 7 оснащено високоякісним 5-дюймовим повнокольоровим TFT-дисплеєм із можливістю вибору тем Touring або Sport. Завдяки можливості підключення смартфона за допомогою програми MyRide ви отримуватимете сповіщення про вхідні дзвінки, електронні листи та повідомлення, а також зможете переглядати поточні дані.

 

Купити мотоцикл Yamaha Tracer 7 в Україні

Двигун CP2 із великим крутним моментом, який відповідає стандарту EU5

Жодна інша модель у цьому класі не забезпечує таких чудових вражень і звуку, як надзвичайний двигун CP2 об’ємом 690 куб. см від Yamaha. Найкраща в галузі «філософія crossplane» створює потужний лінійний крутний момент завдяки нерівномірній послідовності запалювання. Будучи одним із найуспішніших двигунів Yamaha, цей економічний і надчутливий двигун, який відповідає стандарту EU5, забезпечує найспортивнішу та найзахопливішу їзду у своєму класі.

 

Купити мотоцикл Yamaha Tracer 7 в Україні

Легкий спортивний напівобтічник

Завдяки своєму динамічному вигляду та компактному корпусу TRACER 7 робить сміливу заяву, яку просто не можна ігнорувати! Аеродинамічний напівобтічник, який плавно переходить у кришку бака, надійно захищає від вітру та поганої погоди, а його сучасний дизайн підкреслює динамічний характер цього першокласного спортивно-туристичного мотоцикла.

 

Купити мотоцикл Yamaha Tracer 7 в Україні

Регульована передня й задня підвіска

Регульовані передня та задня системи підвіски TRACER 7 дозволяють досягти оптимальних показників керування в різних ситуаціях. 41-міліметрові вилки картриджного типу й задній амортизатор оснащено регуляторами амортизації попереднього навантаження та зворотного ходу, які полегшують пристосування мотоцикла до різних навантажень, дорожніх умов і стилів їзди.

 

Купити мотоцикл Yamaha Tracer 7 в Україні

Автономність завдяки великому запасу ходу

Обтічний паливний бак об’ємом 17 літрів забезпечує надзвичайну автономність завдяки великому запасу ходу в поєднанні з економічним двигуном CP2.

 

Купити мотоцикл Yamaha Tracer 7 в Україні

Найлегший у класі

Обладнаний компактним і легким шасі з довгим алюмінієвим маятником та колісною базою довжиною 1460 мм, цей спортивно-туристичний мотоцикл є одним із найспритніших та найзахоплюючих. TRACER 7, який має найнижчу вагою у своєму класі, вражаючі характеристики двигуна й великий крутний момент, пропонує справді неповторні враження від їзди.

 

Купити мотоцикл Yamaha Tracer 7 в Україні

Упевнена посадка під час їзди й зручна ергономіка

TRACER 7 оснащено широкими ручками керма, які в поєднанні з аеродинамічним кузовом дають можливість продемонструвати майстерність водіння. Вертикальна посадка сприяє невимушеній природній ергономіці, забезпечуючи чудовий комфорт та керованість і додаючи цьому універсальному середньоваговому мотоциклу впевненості великих мотоциклів.

 

Купити мотоцикл Yamaha Tracer 7 в Україні

Аеродинамічний вітровий щиток з можливістю регулювання однією рукою

Стильний і спортивний аеродинамічний вітровий щиток розроблено для забезпечення спокійної та приємної подорожі за рахунок зменшення ударів вітру у верхню частину тіла. Оновлений ергономічний регулятор вітрового щитка дозволяє легко регулювати його висоту однією рукою. Для надійного захисту від вітру й негоди TRACER 7 оснащено легкими накладками для захисту рук.

 

Купити мотоцикл Yamaha Tracer 7 в Україні

Подвійні світлодіодні фари проекційного типу, габаритні вогні й покажчики повороту

Компактні подвійні світлодіодні фари головного світла проектують потужний промінь, який сприяє чудовій видимості вночі, а також створюють агресивний, сучасний та динамічний вигляд TRACER 7. А для доброї видимості вдень цей спортивно-туристичний мотоцикл нового покоління оснащено яскравими світлодіодними габаритними вогнями й компактними світлодіодними покажчиками повороту.

 

Купити мотоцикл Yamaha Tracer 7 в Україні

Контурне подвійне сидіння для забезпечення комфорту водія й пасажира

Ви та ваш пасажир можете бути впевнені, що ваша поїздка на TRACER 7 буде надзвичайно комфортною завдяки спеціальній формі сидінь. Цільне подвійне сидіння зручної форми зі стильною строчкою відкриває справжні можливості мотоцикла під час подорожей на великі відстані.

Поділитись у соц. мережах
Переглянуті оголошення
X Для зручності та економії трафіку встановіть додаток: