Там, де R-СВІТ зустрічається з твоїм - YAMAHA R7

Швидкий, спритний і привабливий мотоцикл R7 забезпечує спортивні характеристики та здатність викликати приємні емоції від поїздки.

 

Купити мотоцикл YAMAHA R7 в Україні

Двигун CP2 689 куб. см із високим крутним моментом

689-кубовий двигун CP2 мотоцикла R7 розвиває потужність 73,4 л. с. при 8750 об / хв і забезпечує гарне прискорення і миттєвий відгук дросельної заслінки. Технологія CP2, забезпечує нерівномірний інтервал запалювання, що дає захоплююче відчуття при збільшенні обертів, а лінійний крутний момент дозволяє швидко проходити повороти.

 

Купити мотоцикл YAMAHA R7 в Україні

Агресивний дизайн в стилі серії R

Ключовим фактором у досягненні оптимальних характеристик є найменша можлива площа в лобовій частині, а завдяки компактним розмірам двигуна CP2 конструктори Yamaha змогли розробити спортивний обтічник, який вужче, ніж у будь-якій іншій моделі R-Series. Завдяки спортивній посадці, R7 розсікає повітря плавно і ефективно.

 

Купити мотоцикл YAMAHA R7 в Україні

Аеродинамічний обтічник з подвійною фарою

Цей новий суперспорт є частиною легендарного сімейства R-серії. Легкий обтічник, з алюмінієвими нижніми панелями, розроблений на базі дизайну R-серії, і відрізняється агресивною здвоєною фарою, M-образним повітрозабірником і потужною центральною світлодіодною фарою.

 

Купити мотоцикл YAMAHA R7 в Україні

Зчеплення прослизного типу A&S для кращої керованості

R7 - перший мотоцикл Yamaha з двигуном CP2, обладнаний прослизуючим зчепленням Assist & Slipper (A & S), яке забезпечує більш плавне перемикання передач і запобігає блокуванню заднього колеса при інтенсивному гальмуванні двигуном, що забезпечує більшу передбачуваність і керованість при проходженні поворотів. Крім того прослизуюче зчеплення Assist & Slipper забезпечує більш легке зусилля на важелі.

 

Купити мотоцикл YAMAHA R7 в Україні

Легка рама, оптимізована для забезпечення жорсткості шасі

При власній вазі всього 188 кг R7 має компактну раму, що робить його самим вузьким байком в сімействі R-серії. Баланс жорсткості оптимізований завдяки алюмінієвій центральній розпірці, а також за допомогою елементів різної твердості. Завдяки цьому мотоцикл характеризується високою маневреністю.

 

Купити мотоцикл YAMAHA R7 в Україні

Повністю регульована передня вилка перевернутого типу діаметром 41 мм

41-міліметрова передня вилка KYB перевернутого типу забезпечує впевненість на гоночних трасах і хвилястих дорогах. Передня вилка KYB з повним набором регулювань - преднатягу пружини, а також демпфірування відбою і стиснення, обладнана верхньої літою траверсою, а також нижньої траверсою з кованого алюмінію, має високі технічні характеристики і забезпечує чудову керованість і точність.

 

Купити мотоцикл YAMAHA R7 в Україні

Регульований задній амортизатор типа важеля

Нова система задньої підвіски типу важеля обладнана регульованим амортизатором. Демпфіруючі характеристики і жорсткість пружини підібрані з урахуванням спортивного характеру R7. Горизонтальна компоновка амортизатора допомагає розподілити масу по центру і досягти високого рівня маневреності, а його компактна конструкція зводить розміри шасі до мінімуму.

 

Купити мотоцикл YAMAHA R7 в Україні

Радіальні передні гальмівні супорти

Щоб підкреслити дизайн R-серії, цей доступний суперспорт обладнаний високотехнологічними радіальними 4-поршневими передніми гальмівними супортами Розроблені для гонок супорта забезпечують лінійний тиск на передні гальмівні диски діаметром 298 мм. Разом з радіальним головним циліндром Brembo ця преміальна конфігурація забезпечує високе гальмівне зусилля.

 

Купити мотоцикл YAMAHA R7 в Україні

Спортивна та щільна посадка під час їзди забезпечує оптимальну маневреність

Положення вашого тіла відіграє ключову роль в аеродинаміці і характеристиках керованості мотоцикла, а кліпони R7 разом з підніжками і упором сидіння забезпечують спортивне положення для їзди на треку і по місту. Глибокі виїмки на кришці бака дозволяють притиснутися дуже близько до байку для зменшення опору, а також забезпечують додаткову підтримку і зчеплення при гальмуванні і на поворотах.

 

Купити мотоцикл YAMAHA R7 в Україні

Легкі 10-спицеві диски

Для кращої керованості, окрім спортивної підвіски, R7 обладнаний 10-спицевими литими легкосплавними дисками. Передня шина 120 / 70ZR17 і широка задня шина 180 / 55ZR17 забезпечують стабільне і впевнене зчеплення з дорогою при проходженні поворотів, прискоренні і гальмуванні.

 

Купити мотоцикл YAMAHA R7 в Україні

Квікшифтер (не входить в стандартну комплектацію) дозволяє плавно перемикати передачі без вижиму зчеплення

Один з найбільш ефективних способів поліпшити ваш R7 і отримати ще більш швидке прискорення - встановити квікшифтер при замовленні мотоцикла у дилера Yamaha. Квікшифтер забезпечує плавне перемикання на вищу передачу при повністю відкритому дроселі для підвищення продуктивності в умовах міста і на треку.

 

Купити мотоцикл YAMAHA R7 в Україні

Нова кольорова гамма

Колірна гама Icon Blue і графічні елементи наступного покоління використовуються на верхніх поверхнях обтічника, нижніх алюмінієвих панелях і колесах. Бічні сторони обтічника мають контрастний темно-синій матовий колір. Окрім цього двоколірного дизайну, характерного для серії R, модель R7 також доступна в стриманій чорній гамі Yamaha з мінімумом графічних елементів й акцентів.

 

Купити мотоцикл YAMAHA R7 в Україні

Стиль серії R

Передня частина R7 повністю відповідає дизайну мотоциклів R-Series і обладнана подвійною фарою Усередині центрального повітрозабору знаходиться потужна світлодіодна фара, компактні розміри якої роблять цей мотоцикл самим вузьким серед мотоциклів R-Series.

 

Збережіть інформацію про цей мотоцикл - завантажте інформаційний листок у форматі PDF на Українській мові.

Завантажити інформаційний листок - Yamaha R7

 

Ваш найближчий дилер Yamaha - мотосалон МОТОДРОМ в м.Івано-Франківськ

Офіційний сайт дилера - https://yamaha-motor.if.ua

Інтернет - магазин дилера - https://motodrom.com.ua

Поділитись у соц. мережах
Переглянуті оголошення
X Для зручності та економії трафіку встановіть додаток: