Сила природи - YAMAHA GRIZZLY 700 EPS SE

Для всіх любителів, у кого є #ЖАГАДОСВОБОДИ та які шукають машину з унікальними рисами, представляємо Grizzly 700 EPS SE – спеціальний випуск нашого найміцнішого та компактного позашляховика. Завдяки потужному двигуну об’ємом 686 куб. см та міцному шасі цей Grizzly пропонує вам більше свободи для дослідження – на бездоріжжі, пагорбах чи глибоко в лісі.

 

Купити квадроцикл Yamaha Grizzly 700 EPS SE в Україні

Двигун з одним верхнім розподільчим валом (SOHC) MK II 686 куб. см

Найбільший всюдихід для дозвілля Yamaha оснащено високоефективним потужним двигуном, який забезпечує крутний момент і потужність, найкращі в своєму класі. 4-клапанний двигун з одним верхнім розподільчим валом (SOHC) MK II об’ємом 686 куб. см 2-го покоління оснащено найновішою дросельною заслінкою EFI, а також точно відрегульованою системою електронного керування та покращеним діапазоном допустимого відхилення, що забезпечує зниження витрат палива, збільшення крутного моменту та більш плавну роботу двигуна.

 

Купити квадроцикл Yamaha Grizzly 700 EPS SE в Україні

Трансмісія Ultramatic®

Автоматична трансмісія Yamaha Ultramatic®, яка має режими передач «підвищена», «понижена», «нейтральна», «задня», «паркінг», є однією з найбільш надійних та ефективних систем CVT. Механізм приводу з миттєвої реакцію розроблено для підкорення найскладнішої місцевості, а природне гальмування двигуном із приводом на всі колеса додає впевненості та керованості під час ходу під гору.

 

Купити квадроцикл Yamaha Grizzly 700 EPS SE в Україні

Незалежна підвіска, передні дискові гальма

Незалежна система підвіски Grizzly 700 EPS SE використовує азотні амортизатори з попереднім регулюванням, завдяки чому водій може обирати різні налаштування відповідно до різних навантажень. Це також єдина модель у своєму класі, яка має гідравлічні дискові гальма на чотирьох колесах для відмінного гальмування з повним відчуттям.

 

Купити квадроцикл Yamaha Grizzly 700 EPS SE в Україні

Система приводу On-Command®

Інтелектуальна система приводу On-Command® має зручне кнопкове керування, яке дозволяє легко та миттєво переходити з 2WD на 4WD і навпаки. За допомогою кнопки на правій ручці руля можна вибрати 2WD, 4WD або 4WD з блокуванням диференціала, щоб оптимізувати продуктивність Grizzly за зміни місцевості та погодних умов.

 

Купити квадроцикл Yamaha Grizzly 700 EPS SE в Україні

Вантажопідйомність і лебідка

Grizzly 700 EPS SE поставляється в одній із найвищих стандартних комплектацій у своїй категорії, він також обладнаний передньою лебідкою WARN VRX 25, яка витягне вас із найскладнішої ситуації. Маючи вантажопідйомність 140 кг і здатний буксирувати 600 кг, цей провідний у своєму класі всюдихід для дозвілля є ідеальним партнером під час полювання, риболовлі та відпочинку на природі.

 

Купити квадроцикл Yamaha Grizzly 700 EPS SE в Україні

Електропривод керма (EPS)

Для додаткового комфорту та зменшення фізичних зусиль моделі Grizzly 700 EPS SE оснащено електроприводом керма (EPS), розробленого для забезпечення найкращого балансу допомоги водієві та швидкого відгуку. Забезпечуючи легке рульове управління та чітку керованість, ця система надає водієві додатковий комфорт, впевненість та контроль.

 

Купити квадроцикл Yamaha Grizzly 700 EPS SE в Україні

Цифрові вимірювальні прилади, відсіки для зберігання

Багатофункціональні цифрові вимірювальні прилади Grizzly 700 EPS SE містять паливомір, спідометр, одометр, два лічильники пробігу, лічильник мотогодин, годинник, показник стану 4WD/блокування диференціалу, перемикач передач та попереджувальний індикатор EPS. Три окремі відсіки для зберігання забезпечують багато місця для надійного зберігання інструментів або особистих речей.

 

Купити квадроцикл Yamaha Grizzly 700 EPS SE в Україні

Моделі SE (Limited Edition) і XT-R

Моделі Special Edition й XT-R доступні в нових стильних кольорах кузова з ексклюзивною графікою. Вражаючі 27-дюймові шини Zilla Maxxis на великих 14-дюймових литих алюмінієвих дисках забезпечують максимальне зчеплення за будь-яких умов.

 

Збережіть інформацію про цей квадроцикл - завантажте інформаційний листок у форматі PDF на Українській мові.

Завантажити інформаційний листок - Yamaha Kodiak 700 EPS SE

 

 

Ваш найближчий дилер Yamaha - мотосалон МОТОДРОМ в м.Івано-Франківськ

Офіційний сайт дилера - https://yamaha-motor.if.ua

Інтернет - магазин дилера - https://motodrom.com.ua

Поділитись у соц. мережах
Переглянуті оголошення
X Для зручності та економії трафіку встановіть додаток: