Суцільне задоволення від їзди - YAMAHA MT-07 Pure

Ви дивитесь на один із найпопулярніших сьогодні міських мотоциклів. Протягом десятиліття з моменту запуску новаторської лінійки Yamaha Hyper Naked європейські мотоциклісти понад 160 000 разів придбали саме MT-07.

 

Купити мотоцикл Yamaha MT-07 Pure в Україні

Чисте ДНК лінійки Hyper Naked MT

Завдяки агресивним фарам, нахиленим бічним повітрозабірникам і характерному зовнішньому вигляду MT-07 Pure має всю увагу та присутність на дорозі, які ви очікуєте від Yamaha Hyper Naked. Подивіться на нього під будь-яким кутом, і ви просто зрозумієте, що ця універсальна та маневрена машина створена, щоб викликати у вас посмішку під час кожної поїздки.

 

Купити мотоцикл Yamaha MT-07 Pure в Україні

Двигун CP2 з великим крутним моментом і об’ємом 690 куб. см

Це дуже особливий двигун. Цей 2-циліндровий двигун об’ємом 690 куб. см, розроблений із застосуванням інноваційної концепції з поперечним колінчастим валом Yamaha, яка надає MT-07 Pure нерівномірну послідовність запалювання і колоритне гирчання вихлопу, має справді унікальний характер. Його потужний лінійний крутний момент дає вам захоплююче прискорення на всіх діапазонах швидкості, а його вражаюча економія палива забезпечує корисний діапазон їзди та допомагає мінімізувати експлуатаційні витрати.

 

Купити мотоцикл Yamaha MT-07 Pure в Україні

Упевнена посадка під час їзди

Як тільки ви сядете на MT-07 Pure, ви побачите, що його природна ергономіка забезпечує спортивну, але легку та комфортну їзду. Співвідношення між кермом, підніжкою та сидінням забезпечує впевнене положення під час їзди, що забезпечує високий рівень керованості під час гальмування, прискорення та поворотів.

 

Купити мотоцикл Yamaha MT-07 Pure в Україні

LED-фара головного світла

Футуристичне обличчя MT-07 Pure має центральну світлодіодну лобову фару, оточену світлодіодними габаритними вогнями, які надають цьому особливому Hyper Naked унікального вигляду. Компактні передні фари ближнього й дальнього світла забезпечують потужне освітлення, а подвійні габаритні вогні покращують вашу видимість для інших учасників дорожнього руху.

 

Купити мотоцикл Yamaha MT-07 Pure в Україні

Подвійні передні дискові гальма великого діаметра

Цей найпопулярніший мотоцикл Hyper Naked створений для забезпечення найвищого рівня контролю. Подвійні передні диски діаметром 298 мм і 4-х поршневі супорти забезпечують прогресивне гальмівне зусилля на будь-якій швидкості.

 

Купити мотоцикл Yamaha MT-07 Pure в Україні

Конструкція зі збалансованим центром маси

Моделі Yamaha MT заслужили репутацію завдяки своєму гнучкому, легкому та чутливому керуванню, і одним із ключових факторів є їх конструкція з урахуванням зміщення маси до центру. Розташування ключових компонентів якомога ближче до центру мотоцикла надає компактному шасі збалансованість і маневреність, що забезпечують ще більше задоволення від їзди.

 

Купити мотоцикл Yamaha MT-07 Pure в Україні

Компактний і універсальний

Більше 160 000 європейських водіїв вибрали MT-07, і одна з причин, чому це найпопулярніший мотоцикл у своєму класі, полягає в тому, що він має харизму та стиль великого мотоцикла в поєднанні з компактним і універсальним шасі. Завдяки низькому сидінню 805 мм у поєднанні з короткою колісною базою 1400 мм і шириною 780 мм на цьому Hyper Naked так приємно їздити містом і на трасі поза містом.

 

Купити мотоцикл Yamaha MT-07 Pure в Україні

Інвертований LCD-дисплей

Завдяки чіткому інвертованому цифровому дисплею та піктограмам додаткових кольорів панель приладів із LCD-дисплеєм ідеально відповідає справжньому характеру MT-07 Pure, де задоволення від їзди завжди є головним пріоритетом.

 

Купити мотоцикл Yamaha MT-07 Pure в Україні

Вигнутий 14-літровий бак

14-літровий паливний бак, оснащений пласкою верхньою секцією та рельєфними бічними сторонами для зручного утримання колінами, є центральним елементом дизайну. Його форма з різкими кутами підсилює агресивний зовнішній вигляд мотоцикла та ДНК сімейства MT.

 

Купити мотоцикл Yamaha MT-07 Pure в Україні

Легкі 10-спицеві диски

Для забезпечення мінімальної непідресореної ваги, яка сприяє плавності та швидкій реакції підвіски, MT-07 Pure оснащено легкими 10-спицевими алюмінієвими колесами. А для маневреності та високого рівня зчеплення встановлено передню шину 120/70-17 і задню шину 180/55-17.

Поділитись у соц. мережах
Переглянуті оголошення
X Для зручності та економії трафіку встановіть додаток: