Стильний спортивний скутер - YAMAHA XMAX 300

Кожна ваша подорож стане для вас приємною подією з оновленим динамічним дизайном XMAX 300 з можливістю підключити свій смартфон. 

 

Купити скутер - YAMAHA XMAX 300

Панель приладів із LCD-дисплеєм діагоналлю 4,3 дюйма

XMAX 300 оснащено стильною приладною РК-панеллю діагоналлю 4,3 дюйма, яка показує стан скутера та інформацію про його роботу в чіткому та легкому для розуміння форматі. Над центральним цифровим спідометром розташовано тахометр у вигляді смужки зі значками пального та температури двигуна з кожного боку.

 

Купити скутер - YAMAHA XMAX 300

Підключення смартфона

Тепер XMAX 300 дає можливість повного підключення, щоб ви залишалися на зв’язку під час кожної поїздки. Просто завантажте безкоштовний мобільний додаток MyRide і підключіть свій смартфон до спортивного скутера. На LCD-дисплеї діагоналлю 4,3 дюйма показуватимуться сповіщення про виклики, повідомлення та стан акумулятора. Ви також зможете переглядати величезну кількість даних, зокрема середню витрату палива, відомості про поїздки, швидкість, час їзди, кут нахилу тощо.

 

Купити скутер - YAMAHA XMAX 300

Спортивний дизайн корпусу

XMAX 300 має динамічний і футуристичний корпус із щільно стисненим силуетом. Перед із більш різкою формою й кришки вилки підкреслюють чисту ДНК лінійки MAX, а бічні кришки у вигляді об’ємних бумерангів з отвором для виведення тепла двигуна зроблять цей скутер завжди помітним на вулиці.

 

Купити скутер - YAMAHA XMAX 300

Передня фара з маскою у формі літери X

Цей спортивний скутер преміум-класу має виразне обличчя у вигляді сміливої світлодіодної фари з маскою у формі літери X і дизайн габаритних вогнів, який повідомляє всім попереду, що на дорозі XMAX. Футуристичний вигляд підсилюється подвійними світлодіодними задніми ліхтарями, що утворюють літеру Х, з інтегрованими проблисковими маячками, які ідеально відповідають динамічному дизайну корпусу.

 

Купити скутер - YAMAHA XMAX 300

Зручне сидіння, що полегшує сідання і вставання

Скутер XMAX 300 створено для найспортивніших і найкомфортніших поїздок у своєму класі. Сидіння збільшує комфорт під час їзди та має покращену ергономіку, а також дає змогу легше дотягуватися ногою до землі.

 

Купити скутер - YAMAHA XMAX 300

Високо встановлені передні покажчики повороту

Динамічний корпус оснащено високо встановленими світлодіодними передніми покажчиками повороту, які не тільки чудово виглядають, але й розроблені, щоб їх добре бачили інші водії, коли ви пробираєтеся в умовах щільного руху.

 

Купити скутер - YAMAHA XMAX 300

Повне світлодіодне освітлення

Високі технічні характеристики скутера XMAX 300 передбачають наявність світлодіодної фари з маскою у формі літери X і світлодіодних габаритних ліхтарів, а також подвійних світлодіодних задніх ліхтарів із вбудованими задніми світлодіодними проблисковими маячками, які підкреслюють футуристичний і динамічний вигляд цієї моделі.

 

Купити скутер - YAMAHA XMAX 300

Двигун Blue Core об’ємом 300 куб. см

Удосконалена технологія Blue Core від Yamaha максимально збільшує потужність, водночас зводячи до мінімуму споживання палива. Економічний 4-тактний одноциліндровий двигун скутера XMAX 300 об’ємом 300 куб. см із рідинним охолодженням, який відповідає стандарту, забезпечує високі характеристики для швидких щоденних поїздок на роботу з мінімальною витратою палива!

 

Купити скутер - YAMAHA XMAX 300

Місце для зберігання двох закритих шоломів

У просторому відділенні для зберігання під сидінням можна розмістити два закриті шоломи*, а коли ви в дорозі, це місце ідеально підходить для транспортування будь-чого: від спортивного спорядження та особистих речей до провізії або їжі на винос. (* Залежно від моделі шолома.)

 

Купити скутер - YAMAHA XMAX 300

Антибуксувальна система (Traction Control System, TCS)

Антибуксувальна система доступна в стандартній комплектації XMAX 300. Ця система надаватиме вам більше впевненості під час їзди мокрою або слизькою поверхнею. Складна електроніка антибуксувальної системи миттєво втручається, щоб зменшити рушійну силу заднього колеса, якщо виявлено будь-яку тенденцію до ковзання. Це робить кожну поїздку приємнішою.

 

Купити скутер - YAMAHA XMAX 300

Запалювання без ключа за допомого системи Smart Key

Запалювання без ключа за допомогою системи Smart Key від Yamaha робить кожну подорож простішою та зручнішою. Просто носіть із собою Smart Key, і ви зможете розблокувати та завести XMAX 300, а також отримати доступ до паливного відсіку й відсіку для зберігання без ключа. Ви також зможете знайти свій скутер на заповненій автостоянці, натиснувши кнопку дистанційного керування.

 

Купити скутер - YAMAHA XMAX 300

Вітрове скло й кермо з можливістю регулювання

XMAX 300 легко адаптувати до різних стилів їзди та статури. Вітрове скло можна встановлювати у високе або низьке положення, а кермо можна переміщати відповідно до індивідуальних уподобань. А завдяки просторим підніжкам й оновленому сидінню легко знайти ідеальне положення для їзди.

 

Збережіть інформацію про цей скутер - завантажте інформаційний листок у форматі PDF на Українській мові.

Завантажити інформаційний листок - Yamaha XMAX 300

 

Ваш найближчий дилер Yamaha - мотосалон МОТОДРОМ в м.Івано-Франківськ

Офіційний сайт дилера - https://yamaha-motor.if.ua

Інтернет - магазин дилера - https://motodrom.com.ua

Поділитись у соц. мережах
Переглянуті оголошення
X Для зручності та економії трафіку встановіть додаток: