Створений для швидкої їзди - YAMAHA WR250F

Цей мотоцикл для ендуро готовий запропонувати вам виграшну продуктивність у різноманітних дорожніх умовах.

 

Купити ендуро мотоцикл Yamaha wr250f в Україні

Потужний двигун як у моделі YZ250F

Модель WR250F оснащено потужним двигуном, розробленим на основі двигуна мотоцикла YZ250F, який ставав переможцем гран-прі. Завдяки головці циліндра з великим діаметром впускного отвору, що підвищує ефективність роботи, а також високопродуктивному розподільному валу й спеціально налаштованому для ендуро блоку керування цей мотокросовий двигун видає високу потужність на середніх і високих обертах, зберігаючи характерне для моделі WR250F тягове зусилля на низьких обертах.

 

Купити ендуро мотоцикл Yamaha wr250f в Україні

Алюмінієва рама в стилі моделі YZ250F

Рама моделі WR250F, виготовлена з використанням унікальної технології лиття під тиском Yamaha CF, була запозичена в YZ250F — переможця гран-прі та одного з головних кросових мотоциклів на трасах Європи та США. Міцна та легка алюмінієва рама має стінки різної товщини, що забезпечує оптимальний баланс жорсткості.

 

Купити ендуро мотоцикл Yamaha wr250f в Україні

Налаштування двигуна за допомогою смартфона

Мобільний додаток Yamaha Power Tuner дає змогу точно налаштувати потужність двигуна в моделі WR250F через Wi-Fi. Ця легка у використанні система дає можливість створювати власні набори налаштувань подачі пального й часу запалювання для різних трас і погодних умов. Крім того, через додаток можна переглядати інформацію про заїзди та показники діагностики двигуна й ділитися ними з іншими гонщиками, відстежувати різні параметри в режимі реального часу та створювати резервні копії потрібних даних.

 

Купити ендуро мотоцикл Yamaha wr250f в Україні

Найкраща у своєму класі підвіска

Мотоцикл WR250F оснащено найкращою в класі 43-міліметровою передньою вилкою KYB з циліндричними пружинами, чутливою до швидкості системою демпфірування (SSS) і спеціальними клапанами для ендуро, що забезпечує спритне керування й неймовірно ефективне поглинання сили удару за будь-якої швидкості. Задній амортизатор із легкою пружиною й об’ємним робочім циліндром додатково зменшує вагу моделі WR250F, що робить його одним з найкерованіших мотоциклів для ендуро.

 

Купити ендуро мотоцикл Yamaha wr250f в Україні

Переднє гальмо як в моделі YZ250F

Потужне 270-міліметрове переднє дискове гальмо моделі WR450F, оснащене компактним супортом із поршнями великого діаметра та спеціальними колодками з високим тертям і великою площею контакту з ротором, дає змогу заощаджувати дорогоцінні секунди на вузьких ділянках і забезпечує відмінну керованість.

 

Купити ендуро мотоцикл Yamaha wr250f в Україні

Компактний багатофункціональний дисплей

На компактному багатофункціональному дисплеї відображається вся необхідна інформація про трек або маршрут. LCD-дисплей містить два лічильники пробігу, одометр, індикатор низького рівня палива, годинник із таймером і секундоміром, а також індикатор споживання палива, який дозволяє точно планувати зупинки для дозаправки.

 

Купити ендуро мотоцикл Yamaha wr250f в Україні

Легке та надійне зчеплення

Ендуро -це завжди найскладніші випробування для будь-якої трансмісії, але завдяки надійному зчепленню модель WR250F із легкістю впорається навіть із найекстремальнішим бездоріжжям. Міцне зчеплення, оснащене спеціальними фрикційними дисками з накаткою, забезпечує легке перемикання важеля, а також надійну та стабільну роботу протягом усього дня.

 

Купити ендуро мотоцикл Yamaha wr250f в Україні

6-ступінчаста коробка передач

Потужність двигуна в повній мірі розкривається спеціально розробленою широкодіапазонною 6-ступінчастою коробкою передач, яка робить модель WR250F однією із найпродуктивніших та найуніверсальніших мотоциклів для ендуро. Ця коробка з надзвичайно плавним перемиканням передач забезпечує оптимальну продуктивність як на повільних трасах з безліччю поворотів, так і на швидкісних прямих.

 

Купити ендуро мотоцикл Yamaha wr250f в Україні

Дворежимний перемикач двигуна

Інколи погодні умови й стан траси кардинально змінюються протягом дня, тому нову модель WR250F обладнано дворежимним перемикачем карт, який дає змогу змінювати характеристики роботи двигуна прямо на ходу. Тож чи то твердий ґрунт, чи глибока багнюка, ви завжди зможете обрати оптимальний режим потужності.

 

Купити ендуро мотоцикл Yamaha wr250f в Україні

Великий паливний бак на 7,9 л

Спрямована вперед система забору повітря зменшує витрати пального, а великий паливний бак об’ємом 7,9 літра значно збільшує інтервали між зупинками на дозаправку. Завдяки тому, що більшість палива знаходиться близько до центру мотоцикла, цей легкий паливний бак і компактний паливний насос допомагають централізувати масу й зробити мотоцикл максимально тонким.

 

Купити ендуро мотоцикл Yamaha wr250f в Україні

Конструкція зі збалансованим центром маси

Фірмове компонування зворотної головки циліндра та нахилений назад циліндр й огинаюча його вихлопна труба підвищують ефективність впуску та допомагають централізувати масу мотоцикла. Це робить модель WR250F одним із найспритніших і найкерованіших мотоциклів ендуро.

 

Купити ендуро мотоцикл Yamaha wr250f в Україні

Динамічне оформлення в кольорі Icon Blue

Завдяки літій графіці, стійкій до зношування, витонченому корпусу й динамічному оформленню в кольорі Icon Blue модель WR250F останнього покоління має заводський вигляд Yamaha! Захист радіатора підкреслює гоночну родословну мотоцикла, а пофарбовані в синій колір передня й бокові пластини доповнюють його вражаючий агресивний вид.

 

Збережіть інформацію про цей мотоцикл - завантажте інформаційний листок у форматі PDF на Українській мові.

Завантажити інформаційний листок - Yamaha WR250F

 

Ваш найближчий дилер Yamaha - мотосалон МОТОДРОМ в м.Івано-Франківськ

Офіційний сайт дилера - https://yamaha-motor.if.ua

Інтернет - магазин дилера - https://motodrom.com.ua

Поділитись у соц. мережах
Переглянуті оголошення
X Для зручності та економії трафіку встановіть додаток: