Стрімкість, перемоги та відсутність компромісів - YAMAHA YFZ450R SE

Версія Special Edition (SE) YFZ450R – це стрімкість, перемоги та відсутність компромісів.

 

Купити квадроцикл Yamaha YFZ450R SE в Україні

Високопродуктивний гоночний двигун

Потужний 5-циліндровий 4-тактний гоночний двигун YFZ450R SE об’ємом 450 куб. см має високу ступінь стискання 11,8:1, а також високоефективний розподільний вал, що забезпечує надзвичайно швидку реакцію дросельної заслінки й максимальну потужність на високих обертах, а відтак і значну перевагу в перегонах. Система забору повітря забезпечує високу економію пального, зниження рівня шкідливих викидів і довговічність.

 

Купити квадроцикл Yamaha YFZ450R SE в Україні

Електронна система впорскування пального

Для підвищення швидкості реакції дросельної заслінки модель YFZ450R SE оснащено 42-міліметровим корпусом дросельної заслінки Mikuni із системою ISC (керування обертами холостого ходу) для зручного й надійного пуску та прогріву. Ця вдосконалена система забезпечує миттєвий розгін і сприяє зменшенню рівня шкідливих викидів.

 

Купити квадроцикл Yamaha YFZ450R SE в Україні

Гібридна конструкція шасі

У конструкції рами та маятника YFZ450R SE використовується особлива комбінація алюмінію й сталі, а новаторський дизайн гібридної конструкції шасі забезпечує безпрограшне поєднання мінімальної ваги, виняткової міцності та незрівняної жорсткості.

 

Купити квадроцикл Yamaha YFZ450R SE в Україні

Зчеплення A&S (Assist & Slipper)

YFZ450R SE – це перший у своєму класі всюдихід із системою зчеплення Assist & Slipper Clutch, яка забезпечує неповне відімкнення зчеплення під час різкого перемикання на понижену передачу на повороті. Фактично усуваючи негативні ефекти гальмування двигуном, прослизаюче зчеплення дає змогу водієві контролювати швидкість під час заходу на поворот із використанням гальм для покращеного контролю. Це зменшує час проходження кола.

 

Купити квадроцикл Yamaha YFZ450R SE в Україні

Трансмісія з плавним перемиканням передач

5-ступінчаста трансмісія YFZ450R SE забезпечує найплавніше прослизання у своєму класі. Її оснащено зчепленням Assist & Slipper Clutch – технологією, яку вперше було використано в цій категорії. Ця система спрощує перемикання передач, що знижує час проходження кола та втомленість водія.

 

Купити квадроцикл Yamaha YFZ450R SE в Україні

Регульована підвіска з довгим ходом

Для зниження непідресорених мас цю модель оснащено передніми амортизаторами Kayaba із зовнішнім резервуаром і відрегульованим заднім амортизатором. Ці регульовані компоненти забезпечують покращене керування, що надає серйозну перевагу над суперниками.

 

Купити квадроцикл Yamaha YFZ450R SE в Україні

Ергономічний дизайн

Всюдихід YFZ450R SE розрахований на гармонійну роботу з водієм, гарантуючи покращені показники на трасі, а також підвищений комфорт. Передні та задні крила збільшують простір навколо водія, тому йому легше зміщувати вагу на поворотах чи під час розгону. Підставки для ніг також зміщено назад.

 

Купити квадроцикл Yamaha YFZ450R SE в Україні

Спеціальна версія (Special Edition)

Лише один всюдихід може перевершити ексклюзивність YFZ450R, і це YFZ450R SE! Ця першокласна спеціальна модель має швидкознімні панелі кузова та випускається в ексклюзивному забарвленні, що виділяє її як на гоночній трасі, так і на дорозі.

 

Збережіть інформацію про цей квадроцикл - завантажте інформаційний листок у форматі PDF на Українській мові.

Завантажити інформаційний листок - Yamaha YFZ450R SE

 

Ваш найближчий дилер Yamaha - мотосалон МОТОДРОМ в м.Івано-Франківськ

Офіційний сайт дилера - https://yamaha-motor.if.ua

Інтернет - магазин дилера - https://motodrom.com.ua

Поділитись у соц. мережах
Переглянуті оголошення
X Для зручності та економії трафіку встановіть додаток: