Станьте частиною сімейства R - YAMAHA R125

R125 – це легкий флагманський мотоцикл Yamaha в класі Supersport із найкращими серед конкурентів технічними характеристиками та створеними для перегонів двигуном і шасі. Завдяки новим графічним елементам і колірній гамі Icon Blue нового покоління, що підкреслюють належність цієї легкої 125-кубової моделі до сімейства R, одразу зрозуміло, що перед вами великий мотоцикл.

 

Купити мотоцикл Yamaha R125 в Україні

5-дюймова інформаційна TFT-панель у стилі R1

5-дюймова кольорова TFT-панель у стилі R1 надаватиме вам чітку інформацію, а також підкреслюватиме преміум-статус і найкращі в своєму класі характеристики моделі R125. Виберіть режим екрана Street або Track згідно зі своїми умовами їзди. Ви можете легко налаштувати програмований індикатор перемикання передач і позначення діапазону обертів із кроком 200 об/хв під свій стиль їзди й індивідуальні вподобання.

 

Купити мотоцикл Yamaha R125 в Україні

Підключення смартфона

Під час їзди на мотоциклі R125 легко залишатися на зв’язку, підключивши свій смартфон до TFT-панелі через Bluetooth®. Завантаживши безкоштовний додаток Yamaha MyRide на свій смартфон, ви зможете бачити сповіщення про вхідні дзвінки й текстові повідомлення у верхній частині нової 5-дюймової TFT-панелі, а також стан акумулятора смартфона.

 

Купити мотоцикл Yamaha R125 в Україні

Кріплення керма й перемикачі типу R1

Усе в моделі R125 створене для того, щоб дарувати незабутні враження від їзди на мотоциклі класу Supersport. Гоночний кузов, який надихався мотоциклами MotoGP® Yamaha, обладнано високоякісним кріпленням керма типу R1, а кліпони оснащено правосторонніми перемикачами в стилі R1.

 

Купити мотоцикл Yamaha R125 в Україні

Світлодіодні фари й габаритні вогні в стилі R7

Потужна й компактна центральна світлодіодна фара, розташована в центрі передньої частини мотоцикла в стилі M1 MotoGP®, підкреслює риси R125, характерні для великих мотоциклів. Разом зі світлодіодними габаритними вогнями в стилі R7 цей агресивний обтічник чітко вказує на належність до серії R.

 

Купити мотоцикл Yamaha R125 в Україні

Динамічний дизайн Yamaha Racing нового покоління

Дизайн R125 надихався мотоциклами Yamaha, які перемагали в перегонах. Аеродинамічний кузов наступного покоління надає цій легкій моделі класу Supersport приголомшливий вигляд і відчуття великого мотоцикла. Агресивна передня частина серії R має форму літери М, як у мотоцикла M1 MotoGP®, що демонструє гоночне коріння цієї моделі. Водночас кольори Icon Blue й Tech Black з динамічними графічними елементами нового покоління підкреслюють преміальне оформлення мотоцикла.

 

Купити мотоцикл Yamaha R125 в Україні

Система регулювання тягового зусилля

Система контролю тягового зусилля R125 забезпечує високу керованість під час різкого прискорення, зменшуючи рушійну силу заднього колеса в разі виявлення будь-якої тенденції до ковзання. Висококласні характеристики мотоцикла також включають у себе зчеплення Assist & Slipper для контрольованого уповільнення. Крім того, модель R125 обладнано для встановлення додаткової системи швидкого перемикання передач для плавного ввімкнення підвищеної передачі.

 

Купити мотоцикл Yamaha R125 в Україні

4-тактний високомоментний двигун EURO5 об’ємом 125 куб. см і системою зміни фаз газорозподілу

Виробляючи 11 кВт (15 к. с.) при 9000 об/хв, 4-тактний двигун R125 об’ємом 125 куб. см із великим крутним моментом має великі впускні та випускні клапани й компактну камеру згоряння для вражаючого прискорення. Його система зміни фаз газорозподілу (VVA) оптимізує фази газорозподілу й підвищує продуктивність, щоб забезпечити високий крутний момент і потужну реакцію в усьому діапазоні обертів. Удосконалена спортивна вихлопна система цієї моделі чудово звучить на будь-якій швидкості!

 

Купити мотоцикл Yamaha R125 в Україні

Високоякісна підвіска

Як і всі моделі Yamaha серії R, R125 оснащено найсучаснішою підвіскою. 41-міліметрова перевернута передня вилка KYB забезпечує ідеальний баланс поглинання ударів і стабільності керування, тоді як конструкція системи задньої тягової підвіски забезпечить надійне зчеплення з дорогою та високий рівень комфорту під час їзди.

 

Купити мотоцикл Yamaha R125 в Україні

Рама Deltabox й алюмінієвий маятник

Конструкція рами Deltabox була розроблена компанією Yamaha для перегонів і характерна для технології Supersport серії R. Поєднання низької ваги з високою міцністю забезпечує маневреність і стабільність керування. Додайте до цього передню та задню підвіски преміум-класу й короткий алюмінієвий маятник, і ви матимете найкраще у своєму класі шасі для суперспорту з легким керуванням.

 

Купити мотоцикл Yamaha R125 в Україні

Ефективна гальмівна система

Гальмівна система мотоцикла R125 надзвичайно ефективна завдяки передньому диску діаметром 292 мм із плаваючим кріпленням і задньому диску діаметром 220 мм. Надсучасний 2-поршневий супорт із радіальним кріпленням і легкі передні й задні диски забезпечують потужне й плавне гальмування. Ця високотехнологічна гальмівна система гарантує неймовірно точне керування.

 

Купити мотоцикл Yamaha R125 в Україні

Широка задня шина Michelin Pilot Street із шириною профілю 140 мм

Щоб підкреслити належність до серії R, модель R125 оснащено широкою задньою шиною 140/70-17 Michelin Pilot Street, яка забезпечує неймовірну стійкість і впевненість під час проходження поворотів. Ця шина, виконана в стилі Supersport, вдало поєднує надійне зчеплення з довговічністю, надаючи вам змогу оптимізувати потенціал розподілу потужності двигуна. Ширина шини підкреслює агресивний силует мотоцикла, типовий для серії R.

 

Купити мотоцикл Yamaha R125 в Україні

Спортивна посадка

Окрім обтічника в стилі M1 MotoGP®, гоночний мотоцикл R125 оснащено двомісним сидінням для водія й пасажира, наповненим товстим піноматеріалом для плавної їзди. Завдяки ергономічному положенню керма та витонченому паливному баку з заглибленнями для колін й алюмінієвим заднім підніжкам модель R125 забезпечує баланс між спортивною та комфортною посадкою.

 

Збережіть інформацію про цей мотоцикл- завантажте інформаційний листок у форматі PDF на Українській мові.

Завантажити інформаційний листок - Yamaha R125

 

Ваш найближчий дилер Yamaha - мотосалон МОТОДРОМ в м.Івано-Франківськ

Офіційний сайт дилера - https://yamaha-motor.if.ua

Інтернет - магазин дилера - https://motodrom.com.ua

Поділитись у соц. мережах
Переглянуті оголошення
X Для зручності та економії трафіку встановіть додаток: