R/WORLD Кличе Вас- YAMAHA R3

R-World кличе вас. Побачивши, скільки може запропонувати R3, ви зрозумієте, що цей мотоцикл для вас.

 

Купити мотоцикл Yamaha R3 в Україні

Двигун об’ємом 321 куб. см із швидким набиранням обертів, який відповідає вимогам стандарту EU5

З коефіцієнтом стиснення 11,2:1, двома верхніми розподільними валами в головці циліндрів (DOHC) та чотирьохклапанними головками циліндрів, двоциліндровий двигун об’ємом 321 куб. см. розроблений для високої продуктивності й частоти обертів. З максимальною вихідною потужністю на рівні 30,9 кВт (42 к.с.) із 10 750 об/хв, потужний двигун EU5 моделі R3 забезпечує захоплююче прискорення під час неймовірної поїздки, а також значний розподіл потужності.

 

Купити мотоцикл Yamaha R3 в Україні

Кузов у стилі моделі М1 у кольорі Icon Blue

Завдяки радикальному обтічнику в стилі переможного YZR-M1, а також новому двотонному кольору «Icon Blue» — це найефектніший R3 за всю історію. Центральний повітрозабірник у стилі моделі М1 надає R3 перегонового вигляду, а загальні високі специфікації та ідеальний розподіл ваги в пропорції 50/50 допоможуть вражати як на вулиці, так і на треку.

 

Купити мотоцикл Yamaha R3 в Україні

Агресивна передня частина в стилі моделі R1

Завдяки яскравій передній частині цей мотоцикл є істинним представником серії R. Він має агресивний передній обтічник і дисплей перегонового типу в стилі культової моделі R1. Подвійні світлодіодні фари й центральний повітрозабірник поєднані з перехресно розташованими панелями обтічника, щоб максимізувати потік охолоджуючого повітря до двигуна EU5, що робить цю модель найбільш неперевершеним суперспортивним мотоциклом категорії A2 з об’ємом двигуна в 300 куб. см.

 

Купити мотоцикл Yamaha R3 в Україні

Легкий суперспортивний мотоцикл категорії А2

Незалежно від того, чи ви водій із категорією А2, чи хтось, хто хоче отримати неперевершений легкий суперспортивний мотоцикл, R3 містить ту технологію, продуктивність і стиль, які вам потрібні. Цей мотоцикл розроблено з використанням тієї самої безкомпромісної філософії, яка застосовується до кожної моделі серії R. Ця перегонова сутність призначена для того, щоб вражати.

 

Купити мотоцикл Yamaha R3 в Україні

Тонке й легке спортивне шасі

Компактне й легке шасі виготовлено зі сталевих труб високої міцності, що забезпечує оптимальний баланс міцності й жорсткості. Для отримання спортивного й динамічного керування коротка колісна база R3 забезпечує виняткову динамічність, тоді як розподіл ваги між передньою та задньою частинами в пропорції майже 50/50 та доступна висота сидіння забезпечують впевнену й збалансовану поїздку.

 

Купити мотоцикл Yamaha R3 в Україні

Подвійні світлодіодні фари в стилі моделі R1

Передній обтічник обладнаний фарами в стилі моделі R1, які підкреслюють міцні сімейні зв’язки моделі R3 з більшими суперспортивними моделями Yamaha серії R. Використовуючи яскраву й довговічну світлодіодну технологію, подвійні фари забезпечують чудову видимість й освітленість із мінімальним використанням потужності, і надають мотоциклу радикального перегонового вигляду.

 

Купити мотоцикл Yamaha R3 в Україні

37-міліметрова передня вилка KYB перевернутого типу

Модель R3 має перевернуту вилку KYB діаметром 37 мм з оптимізованими налаштуваннями пружини й демпфування. Ця конструкція створює велику площу поверхні висувної трубки, що забезпечує високий рівень жорсткості вилки для спортивних відчуттів і віддачі попереду, не жертвуючи реальним комфортом, а спеціальний верхній хомут підкреслює радикальний дизайн у стилі моделі М1.

 

Купити мотоцикл Yamaha R3 в Україні

Низьке розміщення паливного бака й керма

Завдяки низькому розміщенню паливного бака й низькому керму ергономічність моделі R3 забезпечить неперевершений суперспортивний досвід. Окрім надзвичайного комфорту, посадка дає змогу легко обхопити мотоцикл колінами для збільшення впевненості, особливо коли ви розміщені близько до кузова для максимальної аеродинамічної ефективності.

 

Купити мотоцикл Yamaha R3 в Україні

Легкі колеса й суперспортивні шини

Разом із п’ятьма парами тонких литих спиць, які доповнюють витончений образ моделі серії R, 17-дюймові колеса оснащені радіальною передньою шиною 110/70-17 та широкою радіальною задньою шиною 140/70-17. Ці литі алюмінієві колеса з легкими порожнистими осями є міцними й стильними, а також мінімізують непідресорену вагу для неперевершеного керування.

 

Купити мотоцикл Yamaha R3 в Україні

Потужна гальмівна система з ABS

Переднє дискове гальмо з плаваючим кріпленням діаметром 298 мм забезпечує чудове гальмування з неперевершеним відчуттям у важелі, тоді як плаваючий диск діаметром 220 мм керує гальмуванням позаду. А завдяки антиблокувальній системі ABS водій R3 може впевнено їздити, навіть коли тяга зменшується на вологих чи слизьких дорогах.

 

Купити мотоцикл Yamaha R3 в Україні

Збалансований розподіл ваги в пропорції 50/50

Завдяки розміщенню двигуна й загальним габаритам модель R3 має розподіл ваги між передньою та задньою частинами в пропорції майже 50/50, що загалом вважається ідеальним для суперспортивних мотоциклів. Це забезпечує точне керування, динамічність та неперевершене відчуття дороги.

 

Купити мотоцикл Yamaha R3 в Україні

Цифрові багатофункціональні прилади

Модель R3 містить багатофункціональні РК-прилади, які відображають інформацію про положення передач, ємність палива, реальний час та середню економію пального. Він також оснащений датчиком температури води, годинником, індикатором заміни мастила й лічильником одноразового пробігу – усе це представлено в бездоганному, сучасному компонуванні.

Поділитись у соц. мережах
Переглянуті оголошення
X Для зручності та економії трафіку встановіть додаток: