Революційне перезарядження - Yamaha Niken GT

Модель NIKEN GT – це унікальний мотоцикл для таких, як ви, – досвідчених і відкритих новому водіїв, готових вийти на наступний рівень у своєму захопленні мотоциклами.

 

Купити мотоцикл Yamaha Niken GT в Україні

Технологія Leaning Multi Wheel (LMW)

Удосконалена технологія LMW мотоцикла NIKEN GT забезпечує захопливе та впевнене проходження поворотів. Унікальна система Ackermann від Yamaha, що складається з паралельних чотирибічних важелів і консольної телескопічної підвіски, підвищує відчуття стійкості та зчеплення з різноманітними дорожніми покриттями під час проходження поворотів.

 

Купити мотоцикл Yamaha Niken GT в Україні

7-дюймовий TFT-дисплей

Велику 7-дюймову повноколірну приладову панель оснащено яскравим і чітким TFT-дисплеєм, який у реальному часі відображає легкозрозумілу інформацію про рух. Користувачеві доступні три схеми екрана на вибір – кожна зі своїм власним характерним стилем, що відповідає індивідуальним уподобанням і різним умовам їзди. Роз’єм USB-A під дисплеєм дає змогу заряджати смартфон у подорожах.

 

Купити мотоцикл Yamaha Niken GT в Україні

Підключення та навігація

Новий кольоровий 7-дюймовий TFT-дисплей, який керується простим джойстиком, має три режими відображення. Через програму MyRide від Yamaha ви можете отримати доступ до свого смартфона, щоб слухати музику, дізнаватися прогноз погоди, отримувати дзвінки** й сповіщення. Навігаційна система з картою Garmin* полегшує будь-яку поїздку, а коли NIKEN GT припарковано, на екрані відображаються текстові повідомлення. (*Навігаційна система з картою Garmin доступна лише на умовах підписки та не в усіх країнах. Деякі функції навігації недоступні в певних країнах, уточнюйте в Garmin. ** Потрібна гарнітура, підключена до NIKEN GT через Bluetooth. Гарнітура не входить у комплект).

 

Купити мотоцикл Yamaha Niken GT в Україні

Спеціально розроблений 890-кубовий двигун CP3, що відповідає стандарту EU5

Для NIKEN GT спеціально розроблено нову версію 890-кубового двигуна CP3, що відповідає стандарту EU5. Цей агрегат ідеально підкреслює характер цієї унікальної спортивно-туристичної моделі. Хоча конструкція схожа на двигуни MT-09 і TRACER 9, ця версія має збільшену масу колінчастого валу для кращої роботи на низьких обертах і ефективнішого гальмування двигуном.

 

Купити мотоцикл Yamaha Niken GT в Україні

Легке регулювання вітрового скла однією рукою

З метою підвищення комфорту на NIKEN GT встановлено нове вітрове скло з регулюванням висоти на 70 мм для адаптування до різних стилів їзди та типів статури. Спеціальна аеродинамічна конструкція скла рівномірно розподіляє повітря, щоб запобігти утворенню зони низького тиску позаду водія для стабільного та комфортного руху.

 

Купити мотоцикл Yamaha Niken GT в Україні

Оновлене комфортне сидіння

Нове сидіння зміненої форми з наповнювачем іншої товщини навколо внутрішньої частини стегна водія полегшує посадку.

 

Купити мотоцикл Yamaha Niken GT в Україні

Повнорозмірні жорсткі бокові кофри

Жорсткі бокові кофри об’ємом по 30 літрів кріпляться до модернізованої стійки. Кожен кофр може вмістити закритий шолом. Кофри швидко знімаються і забезпечують достатньо місця для зберігання багажу під час подорожей на великі відстані.

 

Купити мотоцикл Yamaha Niken GT в Україні

Комфортна посадка й покриття преміум-класу

Флагманська модель Yamaha для спортивного туризму відрізняється найвищими технічними характеристиками. Світлодіодне освітлення, легкий зварений вручну алюмінієвий паливний бак об’ємом 18 л, комфортне сидіння та найкраще в своєму класі покриття (чорний кузов, бронзові деталі) підкреслюють особливий статус цього унікального мотоцикла.

 

Купити мотоцикл Yamaha Niken GT в Україні

Покращені технології електронного керування

Ходові характеристики моделі NIKEN GT покращено завдяки новій дросельній заслінці Yamaha з електронним керуванням (YCC-T) і системою Acceleration Position Sensor Grip (APSG), яка забезпечує точніший контроль і плавніший запуск. Завдяки допрацьованій системі контролю тягового зусилля з трипозиційним селектором D-Mode і круїз-контролем мотоцикл NIKEN GT може адаптуватися до найрізноманітніших умов.

 

Купити мотоцикл Yamaha Niken GT в Україні

Система швидкого перемикання передач, зчеплення A&S

Мотоцикл NIKEN GT – це чудове рішення для спортивного туризму з вражаючими спортивними характеристиками та надзвичайними можливостями на довгих дистанціях. Завдяки новій системі швидкого перемикання передач і зчепленню A&S ви можете відчути повну потужність високомоментного 890-кубового двигуна CP3!

 

Купити мотоцикл Yamaha Niken GT в Україні

Оновлена конструкція основної рами

Гібридну раму моделі NIKEN GT було допрацьовано для розміщення нового потужнішого двигуна об’ємом 890 куб. см, а також регульованого вітрового скла та 7-дюймового TFT-дисплея. Завдяки литій сталевій трубі, стальній основній рамі та литим алюмінієвим заднім кронштейнам ця унікальна конструкція забезпечує високий рівень стійкості та спортивну маневреність.

 

Купити мотоцикл Yamaha Niken GT в Україні

Удосконалена задня підвіска

Удосконалена задня підвіска NIKEN GT підвищує плавність їзди, а новий легкий кований алюмінієвий важіль з оновленим відношенням плечей забезпечує високий рівень комфорту та стабільність шасі, коли ви катаєтеся самі чи з пасажиром.

 

Збережіть інформацію про цей мотоцикл - завантажте інформаційний листок у форматі PDF на Українській мові.

Завантажити інформаційний листок - Yamaha NIKEN GT

 

Ваш найближчий дилер Yamaha - мотосалон МОТОДРОМ в м.Івано-Франківськ

Офіційний сайт дилера - https://yamaha-motor.if.ua

Інтернет - магазин дилера - https://motodrom.com.ua

Поділитись у соц. мережах
Переглянуті оголошення
X Для зручності та економії трафіку встановіть додаток: