Повернення легенди - YAMAHA XSR 900

XSR900 почувається як риба у воді на будь-яких дорогах: на мальовничих серпантинах, прямих відкритих трасах тощо.

 

Купити мотоцикл Yamaha XSR 900 в Україні

Дизайн, створений під впливом класичних моделей Yamaha

До дрібниць продуманий дизайн XSR900 поєднує спортивний стиль і елементи легендарних гоночних мотоциклів Yamaha з рамою Deltabox 1980-х років. Деякі деталі в стилі кафе-рейсер, як-от сидіння та округлий класичний бак, мінімалістичні бічні панелі й прихований стоп-сигнал, підкреслюють гоночний характер справжнього представника сімейства Faster Son.

 

Купити мотоцикл Yamaha XSR 900 в Україні

Високоякісні деталі та матеріали преміум-класу

XSR900 розроблено з використанням високоякісних матеріалів. Чудове оздоблення кокпіту, ковані алюмінієві підніжки, двокольорове сидіння з подвійною строчкою, а також компоненти, що підкреслюють гоночний стиль, швидкознімні кріплення та складні пасажирські підніжки – все це наповнює відчуттям гордості кожного власника цього спортивного мотоциклу преміум-класу.

 

Купити мотоцикл Yamaha XSR 900 в Україні

Зручна та розслаблена посадка

Ергономіка цього неперевершеного спортивного мотоцикла забезпечуює необхідну універсальність для різних видів їзди: спортивних змагань, подорожі містом або розслабленого катання у своє задоволення. Трохи зміщена назад посадка та широке кермо допомагають відчути справжній характер родстера, а розслаблене положення ніг і сидіння забезпечують комфортну й безпечну подорож.

 

Купити мотоцикл Yamaha XSR 900 в Україні

Світлодіодне освітлення XSR

Модель XSR900 має повністю світлодіодне освітлення з роздільною фарою і напівкруглим габаритним ліхтарем, оформленими в стилі круглих фар епохи ретро. Прихована тонована задня фара підкреслює класичний вигляд мотоцикла, а компактні та яскраві світлодіодні покажчики повороту доповнюють систему освітлення.

 

Купити мотоцикл Yamaha XSR 900 в Україні

Сучасний погляд на класичні кольори

Кольорова гама й графіка XSR900 з відсиланнями до класичних гоночних мотоциклів Yamaha є даниною славному минулому. Legend Red – це сучасна інтерпретація одного з класичних кольорів мотоциклів Yamaha. Він підкреслює, що дизайн 80-х досі вражає, а рама Deltabox яскраво доводить це.

 

Купити мотоцикл Yamaha XSR 900 в Україні

Високоефективні гальма та підвіска.

Під час створення XSR900 використовувались високотехнологічні компоненти , зокрема це стосується радіального головного циліндра Brembo й 298-міліметрових подвійних передніх дисків, які забезпечують високий рівень гальмування та точну керованість. Повністю регульована перевернута вилка та маятникова задня підвіска легко налаштовуються відповідно до ваших потреб, а новітні надлегкі ковані диски SpinForged зводять до мінімуму непідресорену вагу для більш чутливого керування.

 

Купити мотоцикл Yamaha XSR 900 в Україні

Удосконалена система електронного управління.

В основі передових електронних систем XSR900 лежить запозичений у моделі R1 6-осьовий інерційний вимірювальний блок, який керує чутливою до нахилу системою регулювання тягового зусилля, системою контролю ковзання (SCS) та системою контролю підйому переднього колеса (LIF) для безпечної їзди в різних умовах. Для вибору та контролю режимів використовується повнокольоровий TFT-дисплей.

 

Купити мотоцикл Yamaha XSR 900 в Україні

Універсальний 890-кубовий двигун CP3 з високим крутним моментом, який відповідає стандарту EU5

Двигун CP3 об’ємом 890 куб. см ідеально поєднується з новою надлегкою алюмінієвою рамою Deltabox. Цей рядний 3-циліндровий двигун із високим лінійним крутним моментом забезпечує плавну контрольовану роботу й дає змогу обирати стиль їзди за вашим бажанням. Додайте газу, щоб відчути шалений викид адреналіну, або збавте оберти для спокійної їзди. Крім того, спеціально налаштований звук впуску й випуску перетворюють кожну поїздку на насолоду. Rev or Relax– вибір за вами!

 

Купити мотоцикл Yamaha XSR 900 в Україні

Легка алюмінієва рама Deltabox, довгий маятник

Конструкція рами Deltabox, уперше розроблена для гоночних мотоциклів Yamaha у 1980-х роках, гармонійно поєднує міцність і легкість. XSR900 оснащено рамою Deltabox останньої версії зі стінками різної товщини, що забезпечує вивірений «баланс жорсткості» й точне керування з більшим рівнем чутливості та зворотного зв’язку. Завдяки новому подовженому маятнику водій краще відчуває цей універсальний мотоцикл і може ним легко керувати

 

Купити мотоцикл Yamaha XSR 900 в Україні

Квікшифтер, круїз-контроль, зчеплення A&S

Cтандартна комплектація XSR900 має високі технічні характеристики та включає квикшифтер, а також просковзуюче зчеплення A&S (Assist & Slipper) для кращої керованості шасі під час гальмування Круїз-контроль ідеально підходить для тих моментів, коли ви просто хочете розслабитися.

 

Збережіть інформацію про цей мотоцикл - завантажте інформаційний листок у форматі PDF на Українській мові.

Завантажити інформаційний листок - Yamaha XSR900

 

Ваш найближчий дилер Yamaha - мотосалон МОТОДРОМ в м.Івано-Франківськ

Офіційний сайт дилера - https://yamaha-motor.if.ua

Інтернет - магазин дилера - https://motodrom.com.ua

Поділитись у соц. мережах
Переглянуті оголошення
X Для зручності та економії трафіку встановіть додаток: