Переосмисліть все - YAMAHA WOLVERINE® RMAX™2 1000

Цей різнобічний двомісний позашляховик із войовничим характером виведе ваші пригоди на нові екстремальні рівні, на яких вам буде справді непросто. Його головні риси – потужний двигун об’ємом 999 куб. см, чудова керованість, регульована підвіска та кабіна, спроектована під впливом автомобілів, – допоможуть вам вирушити в пригоди бездоріжжям і відчути під час них нові незабутні враження від стилю і комфорту цього всюдихода.

 

Купити мотовсюдихід Yamaha WOLVERINE® RMAX™2 1000 в Україні

Потужний новий паралельний двигун об’ємом 999 куб. см зі здвоєними циліндрами

Приголомшлива потужність нового восьмиклапанного двигуна зі здвоєними паралельними циліндрами й двома верхніми розподільчими валами (DOHC) об’ємом 999 куб. см забезпечує кращу у своєму класі надплавну роботу у всьому діапазоні потужності з максимальним значенням 8500 об/хв. Стихія цієї машини — агресивна та енергійна їзда. Відмітна риса кожного двигуна Yamaha — легендарні довговічність і надійність, властиві нашим виробам. Це означає, що ви можете бути абсолютно спокійні.

 

Купити мотовсюдихід Yamaha WOLVERINE® RMAX™2 1000 в Україні

Виразний і агресивний стиль

Wolverine® RMAX™2 1000 поєднує в собі можливості наступного рівня з виразним зовнішнім виглядом – помітним кольором, агресивним дизайном передньої частини й захищеними шинами. Приховані передні світлодіодні фари й габаритні вогні в стилі «лихе око» ще більше підкреслюють його яскравий зовнішній вигляд, а світлодіодні задні фари, стоп-сигнали й ліхтарі заднього ходу покращують видимість.

 

Купити мотовсюдихід Yamaha WOLVERINE® RMAX™2 1000 в Україні

Високотехнологічна підвіска, що забезпечує максимальний комфорт

Міцну підвіску спроектовано, щоб отримати одразу дві переваги, що дають змогу досягти чудової керованості: максимальну рухливість на низьких швидкостях, яка викликає відчуття збалансованості під час їзди бездоріжжям, і максимальний захист від торкання днищем із демпфуванням на вищій швидкості за агресивного маневрування. Широкі А-подібні важелі, спарені з легко регульованими амортизаторами FOX®, ідеально об’єднують характеристики передньої і задньої частин.

 

Купити мотовсюдихід Yamaha WOLVERINE® RMAX™2 1000 в Україні

Різнобічні можливості для перевезення вантажів

Мотовсюдихід Wolverine® RMAX™2 1000 оснащено вантажною платформою, що нахиляється. Це спрощує перевезення вантажів. Вантажна платформа має гідравлічний механізм, який допомагає в роботі, і добре продуману систему фіксаторів. Ця платформа витримує вантаж масою до 272 кг і передбачає кілька сталевих кріплень для фіксації вантажів або монтажу додаткових пристосувань. Додайте до цього здатність буксирувати повні 907 кг за допомогою стандартного двохдюймового тягово-зчіпного пристрою, і ви отримаєте висновок: мотовсюдихід Wolverine® RMAX™2 1000 готовий взятися до роботи, коли вам потрібно.

 

Купити мотовсюдихід Yamaha WOLVERINE® RMAX™2 1000 в Україні

Шини, спроектовані для найжорсткіших поверхонь

Масивні 14-дюймові алюмінієві колеса оснащено 30-дюймовими шинами GBC Dirt Commander 2. У всіх шин однаковий розмір, тож ви маєте возити із собою лише одне запасне колесо. Ці особливі радіальні шини розроблено саме для Wolverine®RMAX™ 1000, щоб забезпечувати точне кермове керування та комфортне відчуття від боковин, що поєднується з їхньою довговічністю. Рисунок протектора гарантує чудове зчеплення з дорогою, хоч би яка була поверхня.

 

Купити мотовсюдихід Yamaha WOLVERINE® RMAX™2 1000 в Україні

Ширше відкриття дверей і більший комфорт

Щоб спростити посадку в мотовсюдиходи Wolverine® RMAX™ 1000 і висадку з них, збільшено кут відкриття дверей — тепер він на 63 % більший, ніж у попередніх моделях Wolverine. Для ще більшого комфорту, а саме з метою розширення місця для верхньої частини тіла, модифіковано передні бокові валики сидінь, тому під час їзди бездоріжжям підвищену зручність і безпеку відчуватимуть геть усі, незалежно від розмірів тіла.

 

Купити мотовсюдихід Yamaha WOLVERINE® RMAX™2 1000 в Україні

Довговічність, на яку можна покластися

Міцні складові деталі та добра якість виконання цієї машини вселяють у власника тверду впевненість. Ось приклади: корпус переднього диференціала та заднього редуктора з вуглецевої сталі; великі подвійні радіально-упорні (Double Angular Contact, DAC) колісні підшипники; ковані ланки стабілізатора підвіски; широкі цільноштамповані А-подібні важелі. Цей список можна продовжувати далі, як і ваші пригоди на бездоріжжі!

 

Купити мотовсюдихід Yamaha WOLVERINE® RMAX™2 1000 в Україні

Захищений передній бампер

У переднього бампера агресивна за стилем і захищена конструкція — вона не лише ефектна, а й функціональна! Разом із помітним зовнішнім виглядом ви отримуєте два приварені сталеві пристосування для перевезення на причепі й для кріплення до вантажної платформи та вбудовану пластину для лебідки. Як допоміжні пристосування можна також установити монтажні кронштейни для додаткового огородження фар і для світлодіодних ліхтарів.

 

Збережіть інформацію про цей мотовсюдихід- завантажте інформаційний листок у форматі PDF на Українській мові.

Завантажити інформаційний листок - Yamaha Wolverine® RMAX™2 1000

 

Ваш найближчий дилер Yamaha - мотосалон МОТОДРОМ в м.Івано-Франківськ

Офіційний сайт дилера - https://yamaha-motor.if.ua

Інтернет - магазин дилера - https://motodrom.com.ua

Поділитись у соц. мережах
Переглянуті оголошення
X Для зручності та економії трафіку встановіть додаток: