Перемикайтеся й перемагайте - YAMAHA YXZ1000R

Серцем цих високопродуктивних машин є енергійний двигун Yamaha з швидким набиранням обертів і послідовною ручною коробкою передач — ідеальна формула для справжнього задоволення від їзди.

 

Купити мотовсюдихід Yamaha YXZ1000R в Україні

Високопродуктивний 3-циліндровий двигун

Ультракомпактний 3-цилиндровий 12-клапанний двигун DOHC об’ємом 998 куб. см демонструє неперевершене прискорення аж до максимальної позначки в 10 500 об./хв., започатковуючи абсолютно новий світовий клас всюдиходів SxS. Крім того, термічно оброблені шатуни дозволять вам додати навіть ще більше потужності, якщо ви відчуєте в цьому потребу.

 

Купити мотовсюдихід Yamaha YXZ1000R в Україні

Ручна 6-ступінчаста послідовна коробка передач

Ручна 6-ступінчата послідовна трансмісія підійде водіям, які потребують повного контролю над зчепленням і коробкою передач. Ручне перемикання передач у поєднанні з вмиканням зчеплення дозволяє водію самостійно вибирати час і місце для застосовування потужності й моменту сили. 6-ступінчаста послідовна коробка передач є ефективнішою за більшість АКП.

 

Купити мотовсюдихід Yamaha YXZ1000R в Україні

Радіатор розміщено позаду

Радіатор розміщено не в передній частині машини, а зверху на місці заднього багажника. Така конструкція дозволяє уникнути засмічення. Великі вентилятори здвоєного радіатора створюють потужний повітряний потік для стабілізації температури двигуна за будь-яких умов їзди.

 

Купити мотовсюдихід Yamaha YXZ1000R в Україні

Гідравлічна система зчеплення

Потужна гідравлічна система зчеплення з кількома дисками та обмежувачем моменту сили легко контролюється ногою, завдяки чому водій відчуває постійний контроль.

 

Купити мотовсюдихід Yamaha YXZ1000R в Україні

Ергономічний кокпіт у стилі бойового літака

Водій і пасажир розміщуються в кокпіті, виконаному в стилі бойового літака, — у зручних сидіннях, чия заглиблена форма посилює відчуття впевненості. Завдяки продуманій конструкції всі елементи керування знаходяться під рукою, а за спортивним рулем добре видно попереджувальні позначки та показники аналогового тахометра й цифрового спідометра.

 

Купити мотовсюдихід Yamaha YXZ1000R в Україні

Стильний корпус і рама ROPS

Конструкція переднього капота передбачає спеціальний простір для встановлення нічних LED-фар, а позаду, незважаючи на масивний радіатор, знайшлося місце й для невеликого багажника. Рама ROPS містить пряму перекладину зверху, яка покращує видимість під час підйомів.

 

Купити мотовсюдихід Yamaha YXZ1000R в Україні

29-дюймові шини Big Horn і амортизатори FOX® Podium

29-дюймові 8-шарові шини Big Horn на 14-дюймових алюмінієвих дисках із бедлоком відрізняються посиленою витривалістю, більшим дорожнім просвітом і готовністю підкорювати будь-які простори. Амортизатори FOX® Podium 2,5 відкалібровано спеціальним чином.

 

Збережіть інформацію про цей мотовсюдихід- завантажте інформаційний листок у форматі PDF на Українській мові.

Завантажити інформаційний листок - Yamaha YXZ1000R

 

Ваш найближчий дилер Yamaha - мотосалон МОТОДРОМ в м.Івано-Франківськ

Офіційний сайт дилера - https://yamaha-motor.if.ua

Інтернет - магазин дилера - https://motodrom.com.ua

Поділитись у соц. мережах
Переглянуті оголошення
X Для зручності та економії трафіку встановіть додаток: