Осідлайте легенду - YAMAHA TENERE 700 RALLY EDITION

На першому ралі Дакар у 1979 році мотоцикл Yamaha XT отримав шанс проявити себе у найнапруженішій гонці у світі.

 

Купити мотоцикл Yamaha Tenere 700 Rally Edition в Україні

Спадщина білих кольорів

Сучасна інтерпретація легендарної та вражаючої синьо-жовтої гами, яка використовувалася для ранніх моделей Ténéré, які були учасниками ралі Дакар. Сама перша серійна модель XT600 Ténéré 1983 року, яка взяла за основу ці кольори раннього Дакару, також із гордістю демонструвала цю комбінацію кольорів: контраст синього й жовтого кольорів, золотисті ободи та дизайн у стилі Speedblock (також натхненний спадщиною Дакара). Деталі оздоблення, як-от чорні ручки керма, доповнюють загальний дизайн.

 

Купити мотоцикл Yamaha Tenere 700 Rally Edition в Україні

Спеціальне сидіння Rally

Спеціальне цільне сидіння Rally забезпечує трохи вищу та прямішу посадку під час їзди для полегшення рухів тіла та більшого комфорту під час довгих подорожей. Розташоване на висоті 895 мм, сидіння Rally на 20 мм вище, ніж стандартне сидіння. Покриття з двох шарів матеріалу та білий логотип YAMAHA підкреслюють образ Rally.

 

Купити мотоцикл Yamaha Tenere 700 Rally Edition в Україні

Глушник Akrapovič із кріпленням Slip-on

Спортивний і легкий глушник Akrapovič із кріпленням Slip-on поєднує в собі ефективність, зовнішній вигляд у стилі ралі й чудовий насичений хриплий і водночас не гучний звук. Ця модель, яка підходить для використання на дорогах загального призначення, оснащена карбоновим тепловим екраном і скобою глушника, а також незнімним шумопоглиначем.

 

Купити мотоцикл Yamaha Tenere 700 Rally Edition в Україні

5-дюймовий кольоровий TFT-дисплей із можливістю підключення смартфона

5-дюймовий кольоровий TFT-дисплей пропонує вам дві різні теми екрана – сучасний динамічний дизайн і більш традиційний вигляд, що нагадує аналогову еру. Блок керування системою зв’язку (CCU) обмінюється даними з програмою MyRide і виводить на екран текстові повідомлення та сповіщення про вхідні дзвінки, щоб ви завжди залишатися на зв’язку. Підключення мобільних пристроїв також дає змогу керувати всіма основними параметрами мотоцикла через програму.

 

Купити мотоцикл Yamaha Tenere 700 Rally Edition в Україні

3-режимна АБС із перемикачем

3-режимна система ABS із можливістю перемикання дозволяє адаптувати мотоцикл в залежності від дорожнього покриття і стилю їзди. Режим 1 (повне включення, АБС на обидва колеса) – законна вимога на дорогах загального користування. Режим 2 (переднє колесо включено, заднє колесо відключено) забезпечує впевненість на гравійній дорозі. Режим 3 (повне відключення) забезпечує повну керованість при їзді поза шосе.

 

Купити мотоцикл Yamaha Tenere 700 Rally Edition в Україні

Високоякісні захисні функції

Ténéré 700 Rally Edition оснащено ретельно відібраними алюмінієвими аксесуарами, які захищають ваш мотоцикл під час складної їзди по бездоріжжю. Міцна опорна пластина товщиною 4 мм забезпечує додатковий захист двигуна та рами. Зручний набір інструментів можна встановити за бажанням, використовуючи точки кріплення на цій захисній пластині. Компактна, легка кришка радіатора зі спеціальним покриттям для довговічності захищає від дрібних каменів і гілочок. Для повного захисту мотоцикл також оснащено стильним лазерним захисним кожухом ланцюга.

 

Купити мотоцикл Yamaha Tenere 700 Rally Edition в Україні

Повне світлодіодне освітлення

Зберігаючи вірність спадщині Yamaha на Дакарі, легендарна 4-світлодіодна фара глибоко заглиблена в ДНК Ténéré, надаючи вашому мотоциклу справжнього агресивного вигляду ралі. Потужне світлодіодне освітлення Ténéré 700 Rally Edition у поєднанні з компактними мигальними лампами спереду та ззаду освітлить ваш шлях у будь-якій пригоді.

 

Купити мотоцикл Yamaha Tenere 700 Rally Edition в Україні

Вставки обробки для позашляхових можливостей

Щоб ще більше покращити позашляхові можливості, мотоцикл оснащено гумовими профільованими накладками-упорами для максимального упору колін під час їзди в стоячому положенні. Крім того, ручки керма для бездоріжжя забезпечують кращий захват і контроль в пильних і брудних умовах.

 

Збережіть інформацію про цей мотоцикл - завантажте інформаційний листок у форматі PDF на Українській мові.

Завантажити інформаційний листок - Yamaha Ténéré 700 Rally Edition

 

Ваш найближчий дилер Yamaha - мотосалон МОТОДРОМ в м.Івано-Франківськ

Офіційний сайт дилера - https://yamaha-motor.if.ua

Інтернет - магазин дилера - https://motodrom.com.ua

Поділитись у соц. мережах
Переглянуті оголошення
X Для зручності та економії трафіку встановіть додаток: