Нові електроскутери - YAMAHA NEO’s

Не дивно, що стильні електроскутери NEO’s можуть похизуватися привабливим дизайном, новітніми технологіями й першокласною надійністю.

 

Купити електроскутер Yamaha NEO’s в Україні

Плавна, тиха та ефективна електрична тяга

Електричний скутер NEO’s мінімалістичний, стильний і простий у використанні. Він має потенціал змінити ваше життя й поїздки містом на краще, адже з ним кожна поїздка стає легкою та приємною. Електроскутери NEO’s поєднують у собі перевірену якість Yamaha, низькі експлуатаційні витрати та всі переваги, які надає використання електроенергії.

 

Купити електроскутер Yamaha NEO’s в Україні

Електричний двигун із прямим приводом на маточині

Для максимальної ефективності в NEO’s вбудовано блок живлення YIPU (Yamaha Integrated Power Unit) останнього покоління. Цей блок оснащено безщітковим електричним двигуном із повітряним охолодженням, розташованим всередині маточини заднього колеса. Завдяки такій компактній конструкції з прямим приводом зникає потреба в зубчатих колесах або ременях і забезпечується плавна їзда, потужне прискорення та безшумність.

 

Купити електроскутер Yamaha NEO’s в Україні

Швидке та контрольоване прискорення

Щойно ваш електроскутер NEO’s зрушить з місця, ви відчуєте плавну подачу потужності та точний контроль на будь-якій швидкості. Компанія Yamaha приділила особливу увагу конструкції дросельної заслінки, щоби вона забезпечувала плавність і впевненість під час прискорення з нуля та їзди в заторах. Тому електричний скутер NEO’s – це ідеальний вибір для всіх водіїв.

 

Купити електроскутер Yamaha NEO’s в Україні

Універсальна посадка для осіб із будь-якою комплекцією й досвідом їзди

Завдяки зручній прямій посадці під час їзди електричний скутер нового покоління NEO’s ідеально підходить для водіїв будь-якого віку, комплекції та досвіду, які шукають надійну й недорогу альтернативу автомобілям і громадському транспорту. За рахунок запуску за принципом «обертай ручку газу та їдь», маневреності та високого рівня комфорту цей скутер є оптимальним рішенням для міських поїздок без викидів.

 

Купити електроскутер Yamaha NEO’s в Україні

Знімна літій-іонна акумуляторна батарея від Yamaha

Електроскутер NEO’s поставляється з однією енергомісткою літій-іонною акумуляторною батареєю 50,4 В/19,2 А·год, яка забезпечує запас ходу 37 км*. Якщо придбати додаткову батарею, цей запас можна збільшити. Для простоти доступу 8-кілограмова акумуляторна батарея розташована під подвійним сидінням, звідки вона підтримує високий рівень ефективності протягом 1000 циклів/10 000 км. Для підзарядки батарею можна зняти зі скутера або ж залишити на місці. * Перевірено під час сертифікації WMTC Class 1 у стандартному режимі за повністю зарядженої акумуляторної батареї й температури у 25 °C.

 

Купити електроскутер Yamaha NEO’s в Україні

Два режими їзди на вибір

На електроскутерах NEO’s можна вибрати один із двох режимів їзди, призначених для різних умов та особистих уподобань. Режим STD призначений для загального використання на типовій дорозі та забезпечує найвищу вихідну потужність. Режим ECO знижує енергоспоживання батареї та найкраще підходить для тривалих поїздок, де потрібно подолати відстань до 38.5km* без заряджання. Під час їзди ви можете легко перемикатися між режимами. (*Дослідження Yamaha. Цей інтервал може змінюватися в залежності від місця, стилю їзди та зношування батареї.)

 

Купити електроскутер Yamaha NEO’s в Україні

Безшумна робота

Скутер NEO’s пропонує багато переваг, зокрема низькі експлуатаційні витрати, простоту використання та доступ до зон із наднизьким і нульовим рівнями викидів у європейських містах, кількість яких лише зростає. Окрім того, це один із найменш шумних транспортних засобів. Офіціні випробування Yamaha показали, що на відстані 7 метрів електричний скутер NEO’s видає 55 дБ, у той час як його аналог із 50-кубовим двигуном внутрішнього згоряння – 71 дБ

 

Купити електроскутер Yamaha NEO’s в Україні

Простий, компактний та універсальний стиль

Дизайн корпусу передає риси першого бензинового скутера NEO’s – приємні оку плавні закруглені форми, які надають електроскутеру NEO’s стрункий, спортивний та оригінальний зовнішній вигляд. Лаконічний силует та мінімальні передній і задній виноси підкреслюють компактність цього безвикидного скутера. Водночас простору водійську підлогу оздоблено гумовими молдингами, які забезпечують захист від незначних ударів і подряпин.

 

Купити електроскутер Yamaha NEO’s в Україні

Можливість підключення через додаток MyRide від Yamaha

Під час їзди на NEO’s можна легко залишатися на зв’язку. Для цього лише треба завантажити на смартфон додаток MyRide від Yamaha і підключити його до скутера. Після підключення на LCD-панелі приладів відображатимуться сповіщення про вхідні дзвінки та повідомлення, які приходять на смартфон. Водночас цей безкоштовний додаток дає вам змогу переглядати інформацію про скутер на смартфоні та обмінюватися зображеннями й ходовою інформацією з іншими користувачами MyRide.

 

Купити електроскутер Yamaha NEO’s в Україні

Відсік для зберігання відкритого шолома під сидінням

З однією акумуляторною батареєю відсік під сидінням забезпечує 27 літрів вільного місця, де поміститься один відкритий шолом або взуття зі спортивним спорядженням. Але навіть якщо приєднати додаткову батарею, залишиться місце для дощовика або інших особистих речей.

 

Купити електроскутер Yamaha NEO’s в Україні

Стильна та зрозуміла LCD-панель приладів

Компактна LCD-панель приладів надає широкий спектр актуальної інформації. Ви можете бачити рівень заряду основної та додаткової акумуляторних батарей, а також перевіряти вхідні дзвінки та повідомлення на смартфон. Індикатор RUN підтверджує, що електроскутер NEO’s готовий рушати, а значок із черепашкою показує, що потужність обмежено для збереження заряду акумуляторної батареї.

 

Купити електроскутер Yamaha NEO’s в Україні

Безключовий доступ Smart Key

Завдяки системі безключового доступу Smart Key від Yamaha можна зайвий раз не перейматися, коли терміново треба кудись поїхати. Доки карта Smart Key знаходиться у вашій кишені чи сумці, ви зможете керувати NEO’s.

 

Купити електроскутер Yamaha NEO’s в Україні

Купити електроскутер Yamaha NEO’s в Україні

Світлодіодні здвоєні фари створені під натхненням від культового профілю першого скутера NEO’s і обрамлені білими кільцями, які надають моделі стриманий і сучасний вигляд. Ці фари забезпечують яскраве освітлення, із яким ви добре бачите оточення, а люди навколо бачать вас. Охайні та компактні обриси задньої частини скутера підкреслюють світлодіодна монофара й світлодіодні покажчики повороту.

 

Збережіть інформацію про цей скутер - завантажте інформаційний листок у форматі PDF на Українській мові.

Завантажити інформаційний листок - Yamaha NEO's

 

Ваш найближчий дилер Yamaha - мотосалон МОТОДРОМ в м.Івано-Франківськ

Офіційний сайт дилера - https://yamaha-motor.if.ua

Інтернет - магазин дилера - https://motodrom.com.ua

Поділитись у соц. мережах
Переглянуті оголошення
X Для зручності та економії трафіку встановіть додаток: