Нова модель YZ250F – легша, маневреніша, сучасніша.

Мотоцикл YZ250F – це найкращий вибір для гонщиків, що шукають оптимальне поєднання контрольованої потужності, високої маневреності та довговічності Yamaha.

 

Купити ендуро мотоцикл Yamaha YZ250F в Україні

Нова алюмінієва двобічна балкова рама

У новому поколінні YZ250F використовується рама тієї ж конструкції, що й у мотоциклі YZ450F, який виграв безліч перегонів. Завдяки нижчому розташуванню головної труби та новим напрямним бака ця легка двобічна балкова рама покращує керованість для швидшого та плавнішого проходження поворотів. Зміщений униз центр тяжіння і менша маса роблять YZ250F маневренішим, ніж будь-коли, а оптимізований баланс жорсткості та розроблені спеціально для YZ250F кріплення покращують чутливість.

 

Купити ендуро мотоцикл Yamaha YZ250F в Україні

Оптимізована ергономіка для водія

Оптимізована посадка підходить для водіїв різного зросту та статури. Кожухи стали вужче на 50 мм, сплощене сидіння розташовано на 5 мм вище, а підніжки – на 5 мм нижче. Таким чином, вдалося покращити ергономіку, рухливість водія і керованість. Завдяки бічним панелям мотоцикл виглядає витонченішим і легшим, а нове переднє крило меншого розміру покращує надходження повітря до радіаторів для рівномірного охолодження.

 

Купити ендуро мотоцикл Yamaha YZ250F в Україні

Збільшена потужність

Двигун YZ250F справедливо вважається одним із найбільш конкурентоспроможних і чутливих 250-кубових 4-тактних агрегатів у низькому та середньому діапазоні обертів. Нова система керування повітряним потоком у задніх повітроводах і перепрограмований ЕБК підвищують продуктивність двигуна на високих обертах і надають цьому переможцю гран-прі з мотокросу переваги над конкурентами.

 

Купити ендуро мотоцикл Yamaha YZ250F в Україні

Ефективне управління потоком повітря

Продуктивність двигуна на високих обертах збільшено, а ширину кузова зведено до мінімуму завдяки новій ефективній системі керування повітряним потоком, що спрямовує свіже повітря із задньої частини кузова через простір між паливним баком, рамою, сидінням і бічними панелями. Після потрапляння до полегшеного повітрозабірника повітря попередньо очищається вихровим рухом, який відкидає частки вбік. Це зменшує засмічення повітроочисника та полегшує регулярне обслуговування.

 

Купити ендуро мотоцикл Yamaha YZ250F в Україні

Оновлені підвіски

Передня вилка KYB мотоцикла YZ250F багатьма вважається однією з найкращих у класі. Останнє покоління моделі отримало оновлені параметри вилки та новий регулятор демпфірування стиснення на кермі. Параметри задньої маятникової підвіски Monocross і амортизатора KYB також було змінено для покращення тяги та керованості, а корисні дані про параметри підвіски для швидкого та точного ручного налаштування доступні в програмі Power Tuner.

 

Купити ендуро мотоцикл Yamaha YZ250F в Україні

Покращена чутливість заднього гальма

Чутливість задніх гальм оновленої моделі YZ250F покращено за рахунок застосування нового матеріалу задніх шлангів. Це допомагає збільшити точність керування під час проходження крутих поворотів або змінити положення в польоті після стрибка.

 

Купити ендуро мотоцикл Yamaha YZ250F в Україні

Ланцюг розподільного валу з низьким коефіцієнтом тертя

На модернізованому двигуні моделі YZ250F, обладнаному головкою циліндра зі зворотнім нахилом, установлено новий ланцюг розподільного валу з низьким коефіцієнтом тертя для збільшення потужності на високих обертах. Нова конструкція стала ширшою і довговічнішою, а система DOHC отримала нові зірочки ланцюга розподільного валу та нові налаштування натягувача для оптимізації ефективності.

 

Купити ендуро мотоцикл Yamaha YZ250F в Україні

Легкі компоненти

Інженери Yamaha зосередилися на зниженні маси там, де це можливо, без шкоди для надійності та довговічності моделі YZ250F. Істотного зменшення ваги вдалося досягти за рахунок нового підрамника, оновленої конструкції паливного бака та насоса, а також нового напрямного ланцюга й оновлених тросів керування.

 

Купити ендуро мотоцикл Yamaha YZ250F в Україні

Покращена програма Power Tuner

Програма Power Tuner від Yamaha стала однією з перших систем налаштування двигунів для мотокросу за допомогою смартфона, а нове покоління YZ250F отримало оновлену версію цього найкращого в галузі застосунку. Щоб налаштувати продуктивність двигуна під конкретні умови й стиль їзди, достатньо вибрати функцію «Швидке налаштування» та за допомогою повзунка вибрати «Плавно» або «Агресивно».

 

Купити ендуро мотоцикл Yamaha YZ250F в Україні

Нові системи контролю тяги та запуску

Нове покоління YZ250F оснащено найновішими електронними технологіями, що забезпечують найвищу керованість. Система керування пуском допомагає досягти максимальних обертів двигуна на старті для отримання переможної переваги на самому початку. А система контролю тяги підтримує два рівні допомоги та має функцію вимкнення.

 

Збережіть інформацію про цей мотоцикл - завантажте інформаційний листок у форматі PDF на Українській мові.

Завантажити інформаційний листок - Yamaha YZ250F

 

Ваш найближчий дилер Yamaha - мотосалон МОТОДРОМ в м.Івано-Франківськ

Офіційний сайт дилера - https://yamaha-motor.if.ua

Інтернет - магазин дилера - https://motodrom.com.ua

Поділитись у соц. мережах
Переглянуті оголошення
X Для зручності та економії трафіку встановіть додаток: