Невтомний - YAMAHA KODIAK 700 ESP

Kodiak 700 EPS забезпечує чудову продуктивність, адже він створений для роботи на фермі, в лісі і в промисловості, де є потреба у важкому універсальному транспорті для складної роботи в екстремальних умовах.

 

Купити квадроцикл Yamaha Kodiak 700 ESP в Україні

Двигун типу SOHC MK II об'ємом 686 куб. см

Невтомний Kodiak 700 EPS оснащений потужним двигуном з високим крутним моментом. Завдяки 4-клапанній голівці циліндрів двигуна об'ємом 686 куб. см з системою рідинного охолодження, з новим корпусом дросельної заслінки системи електронного впорскування пального, точно налаштованим електронним блоком управління та іншими оновленнями значно знижується витрата пального, підвищується швидкість і поліпшуються характеристики двигуна.

 

Купити квадроцикл Yamaha Kodiak 700 ESP в Україні

Трансмісія Ultramatic®

Оснащена режимами High, Low, Reverse, Neutral і Park, провідна в галузі автоматична трансмісія Ultramatic® від Yamaha є однією з найбільш надійних і ефективних систем автоматичної безступінчатої трансмісії в світі. Редуктори, орієнтовані на продуктивність, забезпечують відмінну тягову потужність на низьких швидкостях, а гальмування повнопривідним двигуном забезпечує додаткову впевненість і контроль на швидкісних спусках.

 

Купити квадроцикл Yamaha Kodiak 700 ESP в Україні

Незалежна підвіска, передні дискові гальма

Компактні незалежні важелі підвіски Kodiak 700 EPS і подовжені амортизатори KYB забезпечують високий рівень комфорту в поєднанні з хорошою маневреністю і можуть працювати в найекстремальніших умовах. Для тривалого і надійного гальмування Kodiak 700 EPS обладнаний передніми дисковими гальмами і герметичним заднім гальмівним механізмом в масляній ванні.

 

Купити квадроцикл Yamaha Kodiak 700 ESP в Україні

Система приводу On-Command® 2WD/4WD/блокування диференціалів

Моделі Kodiak 700 EPS обладнані простою в експлуатації системою приводу On-Command® з 2WD / 4WD і 4WD з блокуванням диференціалів для повного контролю управління і для швидкого і ефективного перемикання між 2WD і 4WD або навіть повним блокуванням диференціалів, що дозволяє вам вибирати стиль управління відповідно до умов місцевості.

 

Купити квадроцикл Yamaha Kodiak 700 ESP в Україні

Вантажопідйомність і лебідка

Надійні передні і задні стійки Kodiak 700 EPS забезпечують вантажопідйомність 140 кг і буксирувальну потужність 600 кг, що робить його надійним помічником на фермі, виробництві або в лісі. Він має стандартну європейську передню лебідку WARN ProVantage 2500 з 2-дюймовим зчепленням і це робить утилітарний квадроцикл ідеальним компактним помічником.

 

Купити квадроцикл Yamaha Kodiak 700 ESP в Україні

Електропідсилювач керма (EPS)

Для додаткового комфорту і мінімальних фізичних зусиль при управлінні, модель Kodiak 700 EPS оснащена електронним підсилювачем рульового управління (EPS), який був розроблений для найкращої керованості. Ця система підвищує впевненість водія і комфорт при управлінні квадроциклом.

 

Купити квадроцикл Yamaha Kodiak 700 ESP в Україні

Комплексне оснащення

Kodiak 700 EPS оснащений цифровим лічильником з покажчиком рівня пального, швидкості, одометром, лічильниками щоденного пробігу, лічильником годин, годинником, статусом 4WD, перемикачем передач і сигнальною лампою EPS.

 

Збережіть інформацію про цей квадроцикл - завантажте інформаційний листок у форматі PDF на Українській мові.

Завантажити інформаційний листок - Yamaha Kodiak 700 EPS

 

Ваш найближчий дилер Yamaha - мотосалон МОТОДРОМ в м.Івано-Франківськ

Офіційний сайт дилера - https://yamaha-motor.if.ua

Інтернет - магазин дилера - https://motodrom.com.ua

Поділитись у соц. мережах
Переглянуті оголошення
X Для зручності та економії трафіку встановіть додаток: