Неперевершений спортивний мотоцикл для перегонів - YAMAHA R6 GYTR

Модель Yamaha R6 домінує в гонках WorldSSP протягом багатьох років. Модель R6 GYTR завжди попереду суперників. Модель R6 GYTR зі спеціальними гоночними компонентами від GYTR® створена для перемог на трасі. 

 

Купити спортивний мотоцикл Yamaha R6 GYTR в Україні

Деталі двигуна GYTR

R6 GYTR розроблено для гонщиків, які хочуть отримати ідеальний спортивний гоночний мотоцикл. Доступну виключно в Yamaha GYTR PRO SHOPS модель оснащено різними гоночними деталями GYTR, включаючи легку та потужну титанову вихлопну систему Akrapovič, а також комплект заглушок AIS і квікшифтером для плавного перемикання передач вгору при повністю відкритому газі.

 

Купити спортивний мотоцикл Yamaha R6 GYTR в Україні

Електроніка GYTR

Для забезпечення оптимальних гоночних характеристик цю потужну спортивну модель оснащено ECU GYTR, що може регулювати впорскування палива і момент запалювання, а також легкою спортивною електричною проводкою, кабелем для підключення до ПК та емулятором ABS GYTR.

 

Купити спортивний мотоцикл Yamaha R6 GYTR в Україні

Деталі шасі GYTR

Комплекти армованих гальмівних магістралей розроблено для забезпечення стабільно сильного гальмування, а регульовані підніжки і комплект зворотнього перемикання передач забезпечують ідеальну ергономіку для перегонів. R6 GYTR також оснащено перемикачем увімкнення/вимкнення та кришкою бака без ключа.

 

Купити спортивний мотоцикл Yamaha R6 GYTR в Україні

Система приводу GYTR

Легкий обтічник зі скловолокна, посилений карбоном, покритий білим кольором, готовим до покраски – за додаткову плату спеціалісти GYTR PRO SHOP нанесуть на нього унікальні кольори вашої команди та логотипи спонсорів згідно з вашими вимогами.

 

Купити спортивний мотоцикл Yamaha R6 GYTR в Україні

Легкий потужний двигун об’ємом 599 куб. см

Як у всіх моделей серії R, двигун R6 розроблено з використанням передових гоночних технологій для мотоциклів Yamaha, що беруть участь у світових чемпіонатах. Поєднання титанових клапанів і легких кованих поршнів із ступенем стиснення 13,1:1 забезпечує виокі технологічні характеристики та перемогу в змаганнях.

 

Купити спортивний мотоцикл Yamaha R6 GYTR в Україні

Компактна рама Deltabox і легкий магнієвий підрамник

Компактну алюмінієву раму Deltabox обладнано магнієвим підрамником, виготовленим за технологією лиття під тиском CF від Yamaha, що забезпечує максимальну міцність з мінімальною вагою. Вузький корпус, положення підніжок та руля гарантують відмінну ергономіку, забезпечуючи щільний контакт райдера із мотоциклом, а мала вага допомагає покращити централізацію маси для точного та чутливого керування.

 

Купити спортивний мотоцикл Yamaha R6 GYTR в Україні

Передня вилка KYB діаметром 43 мм

R6 GYTR поставляється із кращою у своєму класі вилкою KYB діаметром 43 мм як на R1. Високотехнологічна передня вилка забезпечує чудове зчеплення з дорогою, а відмінний зворотній зв’язок надає найкращу маневреність мотоциклу в своєму класі. Можна додатково вдосконалити передню підвіску за допомогою таких комплектів як картріджи і пружини GYTR.

 

Купити спортивний мотоцикл Yamaha R6 GYTR в Україні

Легкий алюмінієвий паливний бак

R6 GYTR оснащено легким алюмінієвим баком, форма якого дає змогу вільно переносити вагу тіла та забезпечує оптимальну посадку. Цей 17-літровий алюмінієвий бак із заглибленнями для колін забезпечує щільне прилягання райдера до мотоциклу, підкреслюючи характеристики мотоцикла преміум-класу.

 

Збережіть інформацію про цей мотоцикл - завантажте інформаційний листок у форматі PDF на Українській мові.

Завантажити інформаційний листок - Yamaha R6 GYTR

 

Ваш найближчий дилер Yamaha - мотосалон МОТОДРОМ в м.Івано-Франківськ

Офіційний сайт дилера - https://yamaha-motor.if.ua

Інтернет - магазин дилера - https://motodrom.com.ua

Поділитись у соц. мережах
Переглянуті оголошення
X Для зручності та економії трафіку встановіть додаток: