Найкращий у своєму класі - YAMAHA WOLVERINE® RMAX™4 1000

Насолоджуйтеся пригодами разом із друзями й близькими в комфортній, найкращій у своєму класі автомобільній кабіні, що вміщає чотири повнорозмірні сидіння.

 

Купити мотовсюдихід YAMAHA WOLVERINE® RMAX™4 1000 в Україні

Чотири сидіння й вантаж

Це одна з найрізнобічніших машин у своєму класі. Вона вміщає від однієї до чотирьох осіб і вантаж, а також передбачає можливість винахідливого збільшення вантажного простору. Якщо скласти й посунути вперед задні сидіння, у задній частині можна безпечно перевозити вантаж масою до 272 кг — для цього встановлено кілька фіксувальних кріплень. Також є вбудований двохдюймовий тягово-зчіпний пристрій, здатний буксирувати повні 907 кг.

 

Купити мотовсюдихід YAMAHA WOLVERINE® RMAX™4 1000 в Україні

Новий потужний двохциліндровий двигун об’ємом 999 куб. см

Приголомшлива потужність нового восьмиклапанного двигуна зі здвоєними паралельними циліндрами й двома верхніми розподільчими валами (DOHC) об’ємом 999 куб. см забезпечує кращу у своєму класі надплавну роботу у всьому діапазоні потужності з максимальним значенням 8500 об/хв. Стихія цієї машини — агресивна та енергійна їзда. Відмітна риса кожного двигуна Yamaha — легендарні довговічність і надійність, властиві нашим виробам. Це означає, що ви можете бути абсолютно спокійні.

 

Купити мотовсюдихід YAMAHA WOLVERINE® RMAX™4 1000 в Україні

Виразний і агресивний стиль

Модель Wolverine® RMAX™4 1000 поєднує в собі можливості наступного рівня з виразним зовнішнім виглядом — помітними кольорами, агресивним дизайном передньої частини й захищеними шинами Dirt Commander. Абсолютно нові приховані передні світлодіодні фари й габаритні вогні в стилі «лихе око» ще більше підкреслюють його яскравий зовнішній вигляд, а світлодіодні задні фари, стоп-сигнали й ліхтарі заднього ходу покращують видимість.

 

Купити мотовсюдихід YAMAHA WOLVERINE® RMAX™4 1000 в Україні

Високотехнологічна підвіска, що забезпечує максимальний комфорт

Абсолютно нову міцну підвіску спроектовано, щоб отримати одразу дві переваги, що дають змогу досягти чудової керованості: максимальну рухливість на низьких швидкостях, яка викликає відчуття збалансованості під час їзди бездоріжжям, і максимальний захист від торкання днищем із демпфуванням на вищій швидкості за агресивного маневрування. Широкі А-подібні важелі, спарені з легко регульованими амортизаторами FOX, ідеально об’єднують характеристики передньої й задньої частин.

 

Купити мотовсюдихід YAMAHA WOLVERINE® RMAX™4 1000 в Україні

Містка кабіна для чотирьох осіб

Надзвичайно якісна конструкція кабіни нової моделі Wolverine® RMAX™4 1000, створена під натхненням від автомобілів, передбачає комфортабельні безпечні сидіння для чотирьох дорослих із комфортними ручками й шестипозиційними ременями безпеки. Сидіння в другому ряді піднято для відмінної видимості, щоб усі могли отримувати задоволення від поїздок і добре бачити місцевість навкруги.

 

Купити мотовсюдихід YAMAHA WOLVERINE® RMAX™4 1000 в Україні

Шини, спроектовані для найжорсткіших поверхонь

Масивні 14-дюймові алюмінієві колеса оснащено 30-дюймовими шинами GBC Dirt Commander 2. У всіх шин однаковий розмір, тож ви маєте возити із собою лише одне запасне колесо. Ці особливі радіальні шини розроблено саме для Wolverine® RMAX™1000, щоб забезпечувати точне кермове керування та комфортне відчуття від боковин, що поєднується з їхньою довговічністю. Рисунок протектора гарантує чудове зчеплення з дорогою, хоч би яка була поверхня.

 

Купити мотовсюдихід YAMAHA WOLVERINE® RMAX™4 1000 в Україні

Довговічність, на яку можна покластися

Міцні складові деталі та добра якість виконання цієї машини вселяють у власника тверду впевненість. Ось приклади: корпус переднього диференціала та заднього редуктора з вуглецевої сталі; великі подвійні радіально-упорні (Double Angular Contact, DAC) колісні підшипники; ковані ланки стабілізатора підвіски; широкі цільноштамповані А-подібні важелі. Цей список можна продовжувати далі, як і ваші пригоди на бездоріжжі!

 

Купити мотовсюдихід YAMAHA WOLVERINE® RMAX™4 1000 в Україні

Захищений передній бампер

У переднього бампера агресивна за стилем і захищена конструкція — вона не лише ефектна, а й функціональна! Разом із помітним зовнішнім виглядом ви отримуєте два приварені сталеві пристосування для перевезення на причепі й для кріплення до вантажної платформи та вбудовану пластину для лебідки. Як допоміжні пристосування можна також установити монтажні кронштейни для додаткового огородження фар і для світлодіодних ліхтарів.

 

Збережіть інформацію про цей мотовсюдихід- завантажте інформаційний листок у форматі PDF на Українській мові.

Завантажити інформаційний листок - Yamaha Wolverine® RMAX™4 1000

 

Ваш найближчий дилер Yamaha - мотосалон МОТОДРОМ в м.Івано-Франківськ

Офіційний сайт дилера - https://yamaha-motor.if.ua

Інтернет - магазин дилера - https://motodrom.com.ua

Поділитись у соц. мережах
Переглянуті оголошення
X Для зручності та економії трафіку встановіть додаток: