Найкращий скутер для міста - YAMAHA D’ELIGHT

D’elight - це легкий та компактний скутер, зручний для поїздок містом. Його компактні розміри роблять його ідеальним для проходження через затори та переповнені вулиці міста.

 

Купити скутер Yamaha D’elight в Україні

Елегантний дизайн корпусу та прилади із LCD-дисплеєм

Завдяки витонченому дизайну корпусу стильний скутер D'elight прекрасно виглядає, куди б ви не поїхали. Цей легкий міський скутер із легким переднім обтічником і класичною круглою фарою, а також світлодіодним габаритним ліхтарем і вбудованими передніми мигальними лампами є одним із найкрутіших скутерів у категорії з об’ємом двигуна 125 куб. см. Також наявний РК-дисплей з аналоговим лічильником та індикаторами.

 

Купити скутер Yamaha D’elight в Україні

125-кубовий двигун з технологією Blue Core

У двигуні Yamaha з технологією Blue Core останнього покоління об'ємом 125 куб. см використовуються передові технології, що забезпечують максимальну ефективність при винятковій надійності. Максимальний крутний момент досягається при набагато нижчих обертах двигуна, ніж у інших моделей цього класу, що забезпечує відмінну економічність при сильному прискоренні.

 

Купити скутер Yamaha D’elight в Україні

Найлегший в класі

D'elight важить всього 101 кг і є найлегшим скутером в своєму класі. Мала вага робить його таким захоплюючим в управлінні, а також робить його більш маневреним в русі, а також спрощує паркування.

 

Купити скутер Yamaha D’elight в Україні

Великий відсік для зберігання під сидінням

У D'elight достатньо місця для зберігання речей під сидінням - по суті, це один з небагатьох скутерів в своєму класі, в якому можна розмістити повний шолом. Коли ви в дорозі, це ідеальне місце, щоб носити з собою особисті речі, і ідеально, коли вам потрібно заглянути в магазин за продуктами.

 

Купити скутер Yamaha D’elight в Україні

Технологія двигуна Start & Stop

D'elight - один з перших скутерів в своєму класі, в якому реалізована новітня технологія Start & Stop. Двигун вимикається, коли скутер знаходиться в нерухомому стані, знижує викиди і збільшує економію палива.

 

Купити скутер Yamaha D’elight в Україні

Переднє колесо 12 дюймів, заднє колесо 10 дюймів

Унікальна комбінація 12-дюймового переднього колеса і 10-дюймового заднього колеса сприяє маневреності D'elight. Легкі 6-спицеві легкосплавні диски знижують загальну вагу, а передня шина 90 / 90-12 і задня шина 100 / 90-10 забезпечують відмінне зчеплення з дорогою.

 

Збережіть інформацію про цей скутер - завантажте інформаційний листок у форматі PDF на Українській мові.

Завантажити інформаційний листок - Yamaha D'elight

 

Ваш найближчий дилер Yamaha - мотосалон МОТОДРОМ в м.Івано-Франківськ

Офіційний сайт дилера - https://yamaha-motor.if.ua

Інтернет - магазин дилера - https://motodrom.com.ua

Поділитись у соц. мережах
Переглянуті оголошення
X Для зручності та економії трафіку встановіть додаток: