Найкращий кросовий мотоцикл - YAMAHA TENERE 700

Коли ви їдете на Ténéré 700, для вас відкриті необмежені можливості майбутнього. Цей мотоцикл відкриває для райдера життя без меж і дозволяє насолоджуватися відчуттям повної свободи.

 

Купити кросовий мотоцикл Yamaha Tenere 700 в Україні

Чотиритактний двигун CP2 обсягом 690 куб. см, що відповідає стандарту EU5

Коли ви рухатиметеся пустелями, гірськими тропами або по шосе, двоциліндровий двигун Ténéré обсягом 690 куб. см, що відповідає стандарту EU5, забезпечить для вас миттєву потужність, яка здатна впоратися з будь-якою ситуацією. А завдяки потужному лінійному крутному моменту та оптимізованій трансмісії цей легкий мотоцикл для пригод у будь-якій місцевості забезпечує для вас повний контроль у кожному середовищі, де ви їхатимете.

 

Купити кросовий мотоцикл Yamaha Tenere 700 в Україні

Дуплексна циліндрична сталева рама

Якщо ви опинитеся в складних ситуаціях на складній місцевості, ви оцінити компактний розмір дуплексної циліндричної сталевої рами мотоцикла Ténéré 700. Коротка колісна база й тонкий кузов забезпечують надзвичайну маневреність за технічних ситуацій їзди при тому, що дорожній просвіт цього мотоцикла складає 240 мм і призначений для екстремального рельєфу.

 

Купити кросовий мотоцикл Yamaha Tenere 700 в Україні

Тонкий і компактний кузов і пласке сидіння

Задля максимальної маневреності Ténéré 700 має пласке сидіння й вузький кузов, що полегшує завдання переміщення ваги водія, незалежно від того, чи ви їдете сидячи, чи стоїте на підніжках. Оскільки водій перебуває в розслабленій позиції, це забезпечує комфорт протягом усього дня, а тонкий 16-літровий паливний бак для поїздок на довгі відстані забезпечує чудове утримання колінами для точного контролю на всіх типах поверхні.

 

Купити кросовий мотоцикл Yamaha Tenere 700 в Україні

Зрощений на мотогонках зовнішній вигляд із чотирма передніми світлодіодними фарами

Понад 40 років Yamaha є одним із лідерів у світі мотогонок, а на надання мотоциклу Ténéré 700 агресивного зовнішнього вигляду надихнули культові гонки заводських моделей, що пройшли в Дакарі. Повне світлодіодне освітлення та потужний і відмінний зовнішній вигляд, який має культову передню фару з чотирма світлодіодами, що освітлює найтемніші повороти в дикій місцевості, підкреслює спортивний характер мотоцикла із технологією, зрощеною на мотогонках.

 

Купити кросовий мотоцикл Yamaha Tenere 700 в Україні

Перевернуті вилки для довгих подорожей

Оцініть передню підвіску, створену для гонок, і вам стане ясно, що цей легкий мотоцикл для пригод побудований для подолання найжорсткішого рельєфу. Мотоцикл оснащений стійкими до вигину 43-міліметровими трубками й забезпечує 210-міліметровий діапазон руху переднього колеса. Це забезпечує плавну поїздку та легкий поворот керма, а перевернуті вилки здатні впоратися з будь-якими перешкодами, які ви можете зустріти на своєму шляху.

 

Купити кросовий мотоцикл Yamaha Tenere 700 в Україні

Задній амортизатор із можливістю дистанційного регулювання

Складна задня підвіска сконструйована, щоб забезпечити для вас плавну та стабільну поїздку за різних умов – на ґрунтових або шосейних дорогах – незалежно від того, чи ви подорожуєте самі, чи везете пасажира й багаж. Забезпечуючи рух колеса в діапазоні 200 мм, ця система, вихована на мотогонках, має зручний дистанційний регулятор, який дозволить регулювати налаштування, коли ви рухаєтеся.

 

Купити кросовий мотоцикл Yamaha Tenere 700 в Україні

3-режимна АБС із перемикачем

Ténéré 700 оснащено 3-режимною системою ABS, що забезпечує чудову продуктивність на будь-якому дорожньому покритті. Режим 1 (повне включення, АБС на обидва колеса) – законна вимога на дорогах загального користування. Режим 2 (переднє колесо включено, заднє колесо відключено) забезпечує впевненість на гравійній дорозі. Режим 3 (повне відключення) забезпечує повну керованість при їзді поза шосе.

 

Купити кросовий мотоцикл Yamaha Tenere 700 в Україні

5-дюймовий кольоровий TFT-дисплей із можливістю підключення смартфона

5-дюймовий кольоровий TFT-дисплей пропонує вам дві різні теми екрана – сучасний динамічний дизайн і більш традиційний вигляд, що нагадує аналогову еру. Блок керування системою зв’язку (CCU) обмінюється даними з програмою MyRide і виводить на екран текстові повідомлення та сповіщення про вхідні дзвінки, щоб ви завжди залишатися на зв’язку. Підключення мобільних пристроїв також дає змогу керувати всіма основними параметрами мотоцикла через програму.

 

Купити кросовий мотоцикл Yamaha Tenere 700 в Україні

Кокпіт у стилі ралі

Кожна функція Ténéré 700 – включно з кокпітом із конусоподібними ручками керма – пройшла ретельне випробування та оцінку на найбільш жорсткому рельєфі, випробування проводилися на прототипі моделі Ténéré 700 World Raid. Кокпіт розроблений із урахуванням цінного досвіду користувачів зі всього світу, які полюбляють пригоди на мотоциклі, й поєднує в собі чудову функціональність і зовнішній вигляд, який нагадує мотогонки.

 

Купити кросовий мотоцикл Yamaha Tenere 700 в Україні

21-дюймові/18-дюймові колеса зі спицями

Подібно заводським гоночним мотоциклам Yamaha, Ténéré 700 обладнаний 21-дюймовим переднім колесом і 18-дюймовим заднім колесом, які поєднують у собі малу вагу та чудову стійкість до ударів. А якщо говорити про високі рівні зчеплення з дорожнім полотном і довговічність на ґрунтових дорогах і вулицях міста, вони для цих алюмінієвих коліс зі спицями забезпечуються гоночними шинами Pirelli Scorpion.

 

Купити кросовий мотоцикл Yamaha Tenere 700 в Україні

Тонкий паливний бак для їзди на довгі відстані

Стильний 16-літровий паливний бак, який забезпечує потенційну відстань між заправками 350 км, надає вам ще більший душевний спокій при подорожуванні на довгі відстані у віддалених розташуваннях. Цей компактний паливний бак має тонку задню частину, яка забезпечує оптимальну ергономіку водія, а його конструкція враховує цілий діапазон позицій їзди сидячи або стоячи.

 

Купити кросовий мотоцикл Yamaha Tenere 700 в Україні

Хороший захист водія

Поєднання плаского сидіння з компактним кузовом і вузьким паливним баком забезпечує ергономіку, при цьому є вітрове скло, яке використовується на ралі, жорсткі пластмасові накладки для захисту рук і легкий передній обтічник, які допоможуть захистити водія при різних погодних умовах і зроблять навіть найдовшу поїздку легкою та приємною.

 

Збережіть інформацію про цей мотоцикл - завантажте інформаційний листок у форматі PDF на Українській мові.

Завантажити інформаційний листок - Yamaha Ténéré 700

 

Ваш найближчий дилер Yamaha - мотосалон МОТОДРОМ в м.Івано-Франківськ

Офіційний сайт дилера - https://yamaha-motor.if.ua

Інтернет - магазин дилера - https://motodrom.com.ua

Поділитись у соц. мережах
Переглянуті оголошення
X Для зручності та економії трафіку встановіть додаток: