Насолоджуйтеся пригодами разом - YAMAHA WOLVERINE® RMAX™4 1000 LE

Насолоджуйтеся пригодами разом із друзями і близькими в комфортній, найкращій у своєму класі автомобільній кабіні, що вміщає 4 сидіння. Завдяки поєднанню 999-кубового паралельного здвоєного двигуна Yamaha, унікальної для лінійки RMAX функції D-Mode із режимами Sport, Trail і Crawl та амортизаторам FOX® 2.0 iQS із можливістю регулювання з кабіни ви можете подорожувати бездоріжжям стильно і з комфортом.

 

Купити мотовсюдихід Yamaha WOLVERINE® RMAX™4 1000 LE в Україні

Чотири сидіння і вантаж

Це одна з найрізнобічніших машин у своєму класі. Вона вміщає від однієї до чотирьох осіб і вантаж, а також передбачає можливість винахідливого збільшення вантажного простору. Якщо скласти й посунути вперед задні сидіння, у задній частині можна безпечно перевозити вантаж масою до 272 кг – для цього встановлено кілька фіксувальних кріплень. Також є вбудований двохдюймовий тягово-зчіпний пристрій, здатний буксирувати повні 907 кг.

 

Купити мотовсюдихід Yamaha WOLVERINE® RMAX™4 1000 LE в Україні

Потужний 2-циліндровий двигун об’ємом 999 куб. см

Приголомшлива потужність 8-клапанного двигуна зі здвоєними паралельними циліндрами і двома верхніми розподільними валами (DOHC) об’ємом 999 куб. см забезпечує кращу у своєму класі надзвичайно плавну роботу у всьому діапазоні потужності з максимальною частотою обертів 8500 об/хв. Стихія цієї машини – агресивна та енергійна їзда. Відмітна риса кожного двигуна Yamaha – легендарні довговічність і надійність, властиві нашим виробам. Це означає, що ви можете бути абсолютно спокійні.

 

Купити мотовсюдихід Yamaha WOLVERINE® RMAX™4 1000 LE в Україні

Виразний і агресивний стиль

Wolverine® RMAX™4 1000 LE поєднує в собі можливості найвищого рівня із вражаючим зовнішнім виглядом завдяки привабливому внутрішньому й зовнішньому фарбуванню LE, графічним елементам LE, агресивному дизайну передньої частини й міцним шинам Carnage. Передні світлодіодні фари й габаритні вогні в стилі «лихе око» ще більше підкреслюють його яскравий зовнішній вигляд, а світлодіодні задні фари, стоп-сигнали й ліхтарі заднього ходу покращують видимість.

 

Купити мотовсюдихід Yamaha WOLVERINE® RMAX™4 1000 LE в Україні

Високотехнологічна підвіска, що забезпечує максимальний комфорт

Міцну підвіску спроектовано, щоб отримати одразу дві переваги, що дають змогу досягти чудової керованості: максимальну рухливість на низьких швидкостях, яка викликає відчуття збалансованості під час їзди бездоріжжям, і максимальний захист від торкання днищем із демпфуванням на вищій швидкості за агресивного маневрування. Широкі А-подібні важелі, спарені з легко регульованими з кабіни амортизаторами FOX® iQS: ідеальне поєднання передньою на задньою підвісок.

 

Купити мотовсюдихід Yamaha WOLVERINE® RMAX™4 1000 LE в Україні

Містка кабіна для чотирьох осіб

Надзвичайно якісна конструкція кабіни моделі RMAX™4 1000 LE, створена в автомобільному стилі, передбачає комфортабельні безпечні сидіння для чотирьох дорослих із комфортними ручками й шестипозиційними ременями безпеки. Сидіння в другому ряді піднято для відмінної видимості, щоб усі могли отримувати задоволення від поїздок і добре бачити місцевість навкруги.

 

Купити мотовсюдихід Yamaha WOLVERINE® RMAX™4 1000 LE в Україні

Шини, спроектовані для найжорсткіших поверхонь

Масивні 14-дюймові алюмінієві колеса оснащено 29-дюймовими шинами Carnage. У всіх шин однаковий розмір, тож ви маєте возити із собою лише одне запасне колесо. Ці особливі радіальні шини розроблено саме для RMAX, щоб забезпечувати точне кермове керування та комфортне відчуття від боковин, що поєднується з їхньою довговічністю. Рисунок протектора гарантує чудове зчеплення з дорогою, хоч би яка була поверхня.

 

Купити мотовсюдихід Yamaha WOLVERINE® RMAX™4 1000 LE в Україні

Довговічність, на яку можна покластися

Міцні складові деталі та добра якість виконання цієї машини вселяють у власника тверду впевненість. Ось приклади: корпус переднього диференціала та заднього редуктора з вуглецевої сталі; великі подвійні радіально-упорні (Double Angular Contact, DAC) колісні підшипники; ковані ланки стабілізатора підвіски; широкі цільноштамповані А-подібні важелі. Цей список можна продовжувати далі, як і ваші пригоди на бездоріжжі!

 

Купити мотовсюдихід Yamaha WOLVERINE® RMAX™4 1000 LE в Україні

Захищений передній бампер

Оновлена міцна конструкція переднього бампера виконано в агресивному стилі й доповнено потужною лебідкою WARN® VRX45. Разом із помітним зовнішнім виглядом ви отримуєте два приварені сталеві пристосування для перевезення на причепі і для кріплення до вантажної платформи. Як допоміжні пристосування можна також установити монтажні кронштейни для додаткового огородження фар і для світлодіодних ліхтарів.

 

Купити мотовсюдихід Yamaha WOLVERINE® RMAX™4 1000 LE в Україні

Стильне та корисне освітлення салону

Водіння в умовах слабкого освітлення – справжнє задоволення, коли ви за кермом моделі Limited Edition: у її салоні з високотехнологічним оснащенням є підсвітка підлоги й консолі, а також помітні перемикачі та приладна дошка із синьою світлодіодною підсвіткою. Цей підхід до створення дизайну преміум-класу доповнює привабливу атмосферу кабіни, якість якої наближається до автомобільного салону.

 

Купити мотовсюдихід Yamaha WOLVERINE® RMAX™4 1000 LE в Україні

Три режими водіння, одна надзвичайно різнобічна машина

Дросельна заслінка Yamaha з електронним керуванням (Yamaha Chip Controlled Throttle, YCC-T) працює разом із системами трансмісії Ultramatic® і On-Command, щоб забезпечувати бездоганний відбір потужності в будь-якій ситуації. Для керування цією взаємодією використовується 3-позиційний селектор D-Mode (Drive Mode). Вибирайте режим Sports для широких місць і енергійного водіння, режим Trail – для веселої їзди або режим Crawl – для виконання технічних завдань на низькій швидкості, як-от рок-кроулінгу.

 

Збережіть інформацію про цей мотовсюдихід- завантажте інформаційний листок у форматі PDF на Українській мові.

Завантажити інформаційний листок - Yamaha Wolverine® RMAX™4 1000 LE

 

Ваш найближчий дилер Yamaha - мотосалон МОТОДРОМ в м.Івано-Франківськ

Офіційний сайт дилера - https://yamaha-motor.if.ua

Інтернет - магазин дилера - https://motodrom.com.ua

Поділитись у соц. мережах
Переглянуті оголошення
X Для зручності та економії трафіку встановіть додаток: