Народжений для виклику - YAMAHA XSR 700

XSR700 – вражаючий мотоцикл в ретро-стилі, який завжди привертає увагу оточуючих та підкреслює індивідуальність свого власника.

 

Купити мотоцикл Yamaha XSR 700  в Україні

Нове LED-освітлення в моделях класу XSR

XSR700 оснащено круглими світлодіодними фарами в стилі ретро з розділеною фарою головного світла та напівкруглими габаритними вогнями. Світлодіодна задня фара має класичну круглу форму, а компактні світлодіодні індикатори відрізняються ще більшою витонченістю, забезпечуючи при цьому чудову видимість.

 

Купити мотоцикл Yamaha XSR 700  в Україні

Оновлений обтічник з вбудованими стійками фар

Темний LCD-дисплей у класичній формі встановили спереду, щоб було зручніше зчитувати інформацію. Форма обтічника гармонійно поєднується з повністю оновленою передньою фарою.

 

Купити мотоцикл Yamaha XSR 700  в Україні

Удосконалені деталі дизайну

Разом із повністю чорними рукоятками керма та важелями також було оновлено перемикачі, які стали зручнішими для користувача. Тепер райдер має віддалений доступ до темного LCD-дисплея. Також на радіатор було встановлено нову бічну кришку, а переміщена фара з новими вбудованими стійками забезпечує покращену видимість.

 

Купити мотоцикл Yamaha XSR 700  в Україні

690-кубовий двигун із високим крутним моментом CP2, який відповідає стандарту EU5

З часом конструкцію XSR700 було модернізовано для покращення характеристик та безпеки. Мотоцикл XSR700 має норовливий 2-циліндровий двигун об’ємом 690 куб. см CP2, який відповідає стандарту EU5. Потужний двигун зробить кожну поїздку на цьому мотоциклі незабутньою.

 

Купити мотоцикл Yamaha XSR 700  в Україні

Легка й вузька циліндрична рама

Для покращення маневреності та спритності XSR700 має вузьку й легку сталеву раму, яка без зусиль регулюється завдяки двокомпонентному підрамнику. У поєднанні з компактною колісною базою та м’якою системою підвіски міцне та легке шасі забезпечує чутливе керування.

 

Купити мотоцикл Yamaha XSR 700  в Україні

Сконструйований для отримання максимального задоволення від їзди

Цей мотоцикл із філософією Faster Sons зберігає стиль класики, поєднуючи вінтажність із сучасними технологіями. Інженери ретельно визначили розміри та розподіл ваги шасі. Це дозволить райдеру отримати максимальне задоволення під час прискорення, а також відчути себе одним цілим із мотоциклом.

 

Купити мотоцикл Yamaha XSR 700  в Україні

Досвід, що вселяє впевненість

Для покращення якості їзди мотоцикл XSR700 оснащено новими більшими передніми гальмівними дисками діаметром 298 мм, які підвищують чутливість і потужність гальмівної системи. Крім того, вдосконалена передня вилка та шини Michelin Road 5 покращують зчеплення з дорогою, щоб водій почувався впевненіше.

 

Купити мотоцикл Yamaha XSR 700  в Україні

Кольорова схема та графіка, створені під впливом класичних моделей Yamaha

У колірній гамі відчувається сильний вплив знакових мотоциклів із багатої історії Yamaha. Знаменита двотактова модель RD350LC початку восьмидесятих років надихнула на сучасну інтерпретацію кольорової гами, що призвело до створення комбінації дещо різкого «історичного білого» та витонченого «історичного чорного» кольорів.

 

 

Ваш найближчий дилер Yamaha - мотосалон МОТОДРОМ в м.Івано-Франківськ

Офіційний сайт дилера - https://yamaha-motor.if.ua

Інтернет - магазин дилера - https://motodrom.com.ua

Поділитись у соц. мережах
Переглянуті оголошення
X Для зручності та економії трафіку встановіть додаток: