Народжений бути легендою - YAMAHA XSR900 GP

XSR900 GP, створений як нагадування про золоту епоху, – це найкраще поєднання класичного гоночного стилю з новітніми передовими технологіями, що пропонує вам захопливу їзду й надає неперевершені почуття.

 

Купити мотоцикл Yamaha XSR900 GP в Україні

Характерний дизайн, що нагадує про гоночні мотоцикли гран-прі 80-х і 90-х років

XSR900 оснащено верхнім обтічником, який нагадує про «золоту еру» гонок гран-прі 1980-х років. Обтічник у поєднанні з окремими щитками для рук випромінює атмосферу YZR500, а додатковий аеродинамічний ефект збільшує максимальну швидкість і прискорення. Чохол відповідного кольору на пасажирському сидінні доповнює образ гоночного мотоцикла з квадратною задньою частиною в стилі 1980-х років.

 

Купити мотоцикл Yamaha XSR900 GP в Україні

Новий 5-дюймовий повноколірний TFT-дисплей із можливістю підключення мобільних пристроїв

Новий 5-дюймовий повноколірний TFT-дисплей розміщено в кокпіті в стилі ретро. Ви можете вибрати одну з чотирьох тем дисплея відповідно до настрою, наприклад, аналоговий тахометр у стилі гоночних мотоциклів минулого. Для покращення вражень від їзди XSR900 GP оснащено можливістю підключення смартфону в стандартній комплектації, завдяки чому ви можете залишатися на зв’язку під час їзди, підключивши свій смартфон до машини через додаток MyRide.

 

Купити мотоцикл Yamaha XSR900 GP в Україні

Високоякісна повністю регульована передня і задня підвіска KYB

Згідно з принципом поєднання вчорашнього стилю із сучасними технологіями, XSR900 GP може похвалитися найновішою технологією підвіски, зокрема повністю регульованою перевернутою вилкою KYB та задньою маятниковою підвіскою, оптимізованими для покращеної керованості відповідно до спортивного стилю їзди.

 

Купити мотоцикл Yamaha XSR900 GP в Україні

Оновлені кліпони й перемикачі на кермі

Щоб забезпечити спортивний стиль їзди, який відповідає естетиці стилю перегонів, XSR900 GP оснащено кліпоном, прикріпленим над верхнім кронштейном. У такий спосіб водій переміщується вперед, збільшуючи навантаження на передню частину мотоцикла, що забезпечує точніші відчуття, очікувані від гоночного мотоциклу, і водночас достатній комфорт під час їзди.

 

Купити мотоцикл Yamaha XSR900 GP в Україні

Шасі в стилі Deltabox з підвищеною жорсткістю

Компанія Yamaha вперше впровадила раму Deltabox у своїх мотоциклах для гран-прі у 80-х роках – новаторська технологія, яка сформувала майбутнє спортивних мотоциклів. Рама в стилі Deltabox залишається основою багатьох мотоциклів Yamaha донині, зокрема XSR900 GP. Щоб забезпечити спортивнішу посадку XSR900 GP, шасі налаштовано для покращення стабільності під час проходження поворотів та посилення відгуку передньої частини.

 

Купити мотоцикл Yamaha XSR900 GP в Україні

Зручне основне сидіння в стилі 80-х, нові бічні чохли та знімний чохол

Нове зручне сидіння водія розроблено в стилі гоночних мотоциклів 80-х і 90-х років. Нові закриті бічні панелі під сидінням доповнюють гоночний дизайн із напівобтічником. Вони кріпляться за допомогою гоночних D-подібних кріплень для швидкого і легкого зняття. Чохол для сидіння розташовано над пасажирською зоною, і його можна зняти для їзди на задньому сидінні.

 

Купити мотоцикл Yamaha XSR900 GP в Україні

Новий стиль підніжок і посадки

Для підніжок із відлитого під тиском алюмінію доступні два положеннях: верхнє та нижнє. Ці положення підніжок вдосконалено відповідно до спортивної ергономіки й пристосовано до нового положення сидіння та опущених кліпонів.

 

Купити мотоцикл Yamaha XSR900 GP в Україні

Система керування поїздкою Yamaha YRC і 6-осьовий блок IMU

Удосконалений 6-осьовий блок IMU на основі R1 керує широким набором засобів допомоги водію, зокрема чутливою до нахилу системою регулювання тяги і АБС, системою плавного регулювання та системою керування підйомом переднього колеса тощо. Система керування поїздкою Yamaha дає змогу вибрати характеристику потужності двигуна та рівень втручання із чутливих до нахилу допоміжних засобів для водія відповідно до ваших уподобань та дорожніх умов. Три попередньо встановлені інтегровані режими їзди, «SPORT», «STREET» та «RAIN», із заводськими налаштуваннями з різними рівнями втручання відповідно до різних умов доповнено параметрами режиму «CUSTOM», що регулюються вручну.

 

Купити мотоцикл Yamaha XSR900 GP в Україні

Круїз-контроль, система швидкого перемикання передач третього покоління та зчеплення A&S

Відчуйте неперевершені враження від їзди завдяки новітнім технологіям Yamaha, зокрема системі швидкого перемикання передач третього покоління, яка дає змогу перемикати передачі без зчеплення як для підвищення передачі під час прискорення, так для зниження передачі. Круїз-контролем, встановленим у стандартній комплектації, керує новий інтуїтивно зрозумілий перемикач, що спрощує далекі поїздки, а зчеплення A&S (Assist and Slipper) забезпечує спортивну їзду.

 

Купити мотоцикл Yamaha XSR900 GP в Україні

Досконалий 890-кубовий двигун CP3 з високим крутним моментом, що відповідає стандарту EU5+

Двигун CP3 із високим крутним моментом об’ємом 890 куб. см у поєднанні з легким і гнучким шасі Deltabox ідеально підходить для спортивнішої посадки на XSR900 GP. Акустична гармонія реву потрійного циліндра підсилює відчуття прискорення з кожним поворотом дросельної заслінки й забезпечує найспортивніший стиль їзди в лінійці CP3.

 

Купити мотоцикл Yamaha XSR900 GP в Україні

Колеса Yamaha Spinforged із шинами Bridgestone Battlax Hypersport S23

Колеса XSR900 GP, виготовлені за ексклюзивною технологією Spinforging від Yamaha, надзвичайно легкі, що забезпечує чутливішу роботу підвіски й підвищує маневреність і стабільність. Новітні шини Bridgestone Battlax Hypersport S23 підвищують керованість XSR900 GP, особливо під час поворотів і гальмування.

 

Збережіть інформацію про цей мотоцикл - завантажте інформаційний листок у форматі PDF на Українській мові.

Завантажити інформаційний листок - Yamaha XSR900 GP

 

Ваш найближчий дилер Yamaha - мотосалон МОТОДРОМ в м.Івано-Франківськ

Офіційний сайт дилера - https://yamaha-motor.if.ua

Інтернет - магазин дилера - https://motodrom.com.ua

Поділитись у соц. мережах
Переглянуті оголошення
X Для зручності та економії трафіку встановіть додаток: