Напівавтоматичний і потужний - YAMAHA YXZ1000R SS

Ми розробили високоефективні моделі YXZ на основі першокласного досвіду, який має компанія Yamaha у світі перегонів. Серцем цих високопродуктивних машин є двигун Yamaha із швидким набиранням обертів і послідовною коробкою передач Sport Shift — ідеальна формула для отримання нових гострих відчуттів і справжнього задоволення від їзди.

 

Купити мотовсюдихід YAMAHA YXZ1000R SS в Україні

Високопродуктивний 3-циліндровий двигун

Ультракомпактний 3-циліндровий 12-клапанний двигун DOHC об’ємом 998 куб. см демонструє неперевершене прискорення аж до максимальної позначки в 10 500 об./хв., започатковуючи абсолютно новий клас всюдиходів SxS. Крім того, термічно оброблені шатуни дозволять вам додати навіть ще більше потужності, якщо ви відчуєте в цьому потребу.

 

Купити мотовсюдихід YAMAHA YXZ1000R SS в Україні

Радіатор розміщено позаду

Радіатор розміщено не в передній частині машини, а зверху на місці заднього багажника. Така конструкція дозволяє уникнути засмічення. Великі вентилятори здвоєного радіатора створюють потужний повітряний потік для стабілізації температури двигуна за будь-яких умов їзди.

 

Купити мотовсюдихід YAMAHA YXZ1000R SS в Україні

29-дюймові шини Big Horn і амортизатори FOX® Podium

29-дюймові 8-шарові шини Big Horn на 14-дюймових алюмінієвих дисках відрізняються посиленою витривалістю, більшим дорожнім просвітом і готовністю підкорювати будь-які простори. Амортизатори FOX® Podium 2,5 перекалібровано спеціальним чином.

 

Купити мотовсюдихід YAMAHA YXZ1000R SS в Україні

Система перемикання швидкостей Yamaha на основі мікросхеми (YCC-S)

Щоб допомогти вам відчути всі переваги системи Sport Shift, ми використовуємо інтелектуальну систему перемикання швидкостей Yamaha на основі мікросхеми (Yamaha Chip Controlled Shift — YCC-S). Вона ретельно відстежує різноманітні датчики та за необхідності миттєво вмикає чи вимикає зчеплення, завдяки чому ви відчуваєте плавне уповільнення чи прискорення. Крім того, перемикання та ввімкнення зчеплення швидше працює на всіх швидкостях.

 

Купити мотовсюдихід YAMAHA YXZ1000R SS в Україні

Система керування запуском

Наша неперевершена система керування запуском дозволяє дуже швидко прискорюватися з нерухомого положення й набирати потужність за допомогою 6-ступінчатої коробки передач на повному ході (у певних ситуаціях). Для запуску цієї системи на базі YCC-S достатньо одночасно потягнути назад обидва перемикачі й натиснути педальний тормоз — коли ви їх відпустите, вже ніхто не зможе вас догнати.

 

Купити мотовсюдихід YAMAHA YXZ1000R SS в Україні

Стильний корпус і рама ROPS

Конструкція переднього капота передбачає спеціальний простір для встановлення нічних LED-фар, а позаду, незважаючи на масивний радіатор, знайшлося місце й для невеликого багажника. Рама ROPS містить пряму перекладину зверху, яка покращує видимість під час підйомів.

 

Купити мотовсюдихід YAMAHA YXZ1000R SS в Україні

Нова технологія автоматичного перемикання Yamaha з трьома режимами: Auto, Sport Auto та Sport Shift

Відчуйте спортивний азарт навіть із автоматичною коробкою передач або переходьте на ручне перемикання. Режим Auto дарує водію відчуття спокою, бо мотоцикл працює на низьких обертах на високих передачах. У режимі Sport Auto передачі автоматично перемикаються на вищих обертах, що викликає у водія викид адреналіну перед швидким перемиканням на нижчу передачу під час гальмування. Sport Shift – це режим максимально прямого ручного перемикання, який дає змогу вибирати передачі та точки перемикання за допомогою перемикачів швидкостей під кермом.

 

Збережіть інформацію про цей мотовсюдихід- завантажте інформаційний листок у форматі PDF на Українській мові.

Завантажити інформаційний листок - Yamaha YXZ1000R SS

 

Ваш найближчий дилер Yamaha - мотосалон МОТОДРОМ в м.Івано-Франківськ

Офіційний сайт дилера - https://yamaha-motor.if.ua

Інтернет - магазин дилера - https://motodrom.com.ua

Поділитись у соц. мережах
Переглянуті оголошення
X Для зручності та економії трафіку встановіть додаток: