Мотоцикл на всі випадки життя - YAMAHA WR450F

Абсолютно новий WR450F пропонує інший рівень керованості для забезпечення максимальної продуктивності на будь-яких швидкостях на всіх типах слизької та складної місцевості.

 

Купити мотоцикл ендуро Yamaha WR450F в Україні

Двигун нового покоління на базі YZ450F

Іноді потужність незамінна. Легший 450-кубовий 4-тактний двигун наступного покоління, обладнаний головкою циліндра зі зворотнім нахилом, є найміцнішою та найдосконалішою конструкцією, яка колись використовувалася на мотоциклах Yamaha для ендуро. Спрямований уперед повітрозабірник і похилий задній циліндр допомагають забезпечити додаткову потужність на всіх обертах, отже ви можете бути впевнені, що ваш суперник залишиться позаду.

 

Купити мотоцикл ендуро Yamaha WR450F в Україні

Високоефективніший повітрозабірник

Унікальна конструкція спрямованої вперед системи впуску WR450F дозволяє 450-кубовому двигуну працювати з максимальною ефективністю на всіх обертах. Прямий впускний отвір проходить безпосередньо до 39-міліметрових впускних клапанів, забезпечуючи миттєву реакцію дросельної заслінки для негайного прискорення, коли це потрібно.

 

Купити мотоцикл ендуро Yamaha WR450F в Україні

Дискове пружинне зчеплення, розроблене для ендуро

Щоб впоратися зі збільшеною потужністю 450-кубового двигуна нового покоління, інженери Yamaha розробили міцне та компактне цільне сталеве зчеплення з дисковою пружиною, яке зменшує вагу й ширину двигуна до мінімуму. Завдяки оптимізованій конструкції, розробленій спеціально для ендуро, це нове міцне зчеплення забезпечує легку тягу та чудове відчуття, що дає можливість впоратися з екстремальними умовами їзди ендуро.

 

Купити мотоцикл ендуро Yamaha WR450F в Україні

Легка 5-ступінчаста коробка передач із широким діапазоном передаточних чисел

Щоб відповідати найскладнішим умовам ендуро, WR450F оснащено спеціально розробленою 5-ступінчастою коробкою передач із широким діапазоном передаточних чисел. Ця надійна трансмісія, оснащена шестернями підвищеної міцності, ідеально підходить як для складних, так і для високошвидкісних ділянок.

 

Купити мотоцикл ендуро Yamaha WR450F в Україні

Нове компактне алюмінієве шасі

Нове алюмінієве шасі WR450F розроблено на основі останньої моделі мотоцикла YZ450F, переможця з видатними показниками в MXGP та Supercross. Оптимізована жорсткість подвійних напрямних бака забезпечує контрольований рівень гнучкості для покращеного поглинання ударів. WR450F оснащено кріпленнями двигуна, які підходять для ендуро, що надає жорсткості шасі й сприяє покращеній чутливості та реакції.

 

Купити мотоцикл ендуро Yamaha WR450F в Україні

Тонкіший і компактніший кузов

Команда інженерів Yamaha повністю переробила кузов, зробивши новий WR450F ще компактнішим, ніж раніше. Кожухи стали на 50 мм вужчими, а середня частина мотоцикла також стала набагато тоншою — і разом із плоскішим сидінням цей новий кузов забезпечує покращену мобільність водія. Новий дизайн крил і бічних панелей надає абсолютно новий вигляд, а також підкреслює надкомпактність і маневреність мотоцикла.

 

Купити мотоцикл ендуро Yamaha WR450F в Україні

Покращена підвіска KYB

WR450F оснащено провідною в галузі передньою вилкою KYB, чутливою до швидкості, і легким заднім амортизатором зі спеціальними налаштуваннями підвіски для ендуро, які забезпечують чудове відчуття та реакцію. Хід передньої та задньої підвіски на 10 мм коротший, ніж у мотоцикла для мотокросу, що зменшує висоту сидіння та опускає центр ваги для кращого контролю на низькій швидкості. А передні вилки оснащено ручним регулятором амортизації стискання.

 

Купити мотоцикл ендуро Yamaha WR450F в Україні

Оновлена програма Power Tuner

Оновлена програма Power Tuner має функцію «Швидке налаштування», яка дає змогу легко вибрати будь-який режим роботи двигуна від «Плавного» до «Агресивного» відповідно до дорожніх умов. Пропонуємо ознайомитися з розділом із відповідями на поширені запитання, в якому пояснюється найефективніший спосіб вибору найкращого налаштування двигуна та підвіски для будь-якої конкретної ситуації, а також надається низка рекомендацій щодо налаштувань.

 

Купити мотоцикл ендуро Yamaha WR450F в Україні

Оптимізована ергономіка

WR450F — це мотоцикл, створений для надання максимального контролю. Трикутник посадки водія, який складається з плоского сидіння, підніжки та кріплення керма, забезпечує ідеальну ергономіку та легку мобільність водія, дозволяючи швидко змінювати положення тіла та переміщувати центр ваги для оптимального контролю під час гальмування, прискорення або проходження поворотів.

 

Купити мотоцикл ендуро Yamaha WR450F в Україні

Повна специфікація для ендуро

WR450F повністю готовий до ендуро, зокрема його оснащено 18-дюймовим заднім колесом, шинами ендуро, освітленням, приладами, спеціальним ЕБК та вентилятором радіатора. Ємність паливного бака становить 7,4 л, доступ до повітрозабірника можливий без інструментів, а захист двигуна та глушник ендуро доповнюють специфікацію для ендуро.

 

Збережіть інформацію про цей мотоцикл - завантажте інформаційний листок у форматі PDF на Українській мові.

Завантажити інформаційний листок - Yamaha WR450F

 

Ваш найближчий дилер Yamaha - мотосалон МОТОДРОМ в м.Івано-Франківськ

Купити в інтернет-магазині - YAMAHA WR450F

Офіційний сайт дилера - https://yamaha-motor.if.ua

Інтернет - магазин дилера - https://motodrom.com.ua

Поділитись у соц. мережах
Переглянуті оголошення
X Для зручності та економії трафіку встановіть додаток: