ЛЕГШИЙ, СТРІМКІШИЙ, ШВИДШИЙ - YAMAHA YZ450F

Це найлегший, найвишуканіший, найдинамічніший і найшвидший 450-кубовий кросовий мотоцикл, коли-небудь створений Yamaha.

 

Купити ендуро мотоцикл Yamaha Yz450f в Україні

Легкий, компактний і потужний двигун

Це найпотужніший двигун, який коли-небудь використовувався в YZ450F. Завдяки спеціальному поршню, нахиленому циліндру та системі змащування із сухим картером можна легко контролювати продуктивність на всіх оборотах цього легкого й компактного чотиритактного двигуна об’ємом 450 куб. см, який обладнано головкою циліндра зі зворотнім нахилом.

 

Купити ендуро мотоцикл Yamaha Yz450f в Україні

Високопродуктивний повітрозабірник

Ключова особливість YZ450F Monster Energy Yamaha Racing Edition – це спрямована вперед система впуску, яка дає справжню конкурентну перевагу. Впускний отвір забезпечує прямий шлях до головки циліндра, підвищуючи продуктивність до елітного рівня. У поєднанні з великими 39-мм титановими впускними клапанами цей високоефективний всмоктувач збільшує оберти двигуна для підвищення продуктивності.

 

Купити ендуро мотоцикл Yamaha Yz450f в Україні

Стальна дискова пружина зчеплення

Щоб впоратися з високою потужністю, YZ450F обладнано міцним і компактним цільним сталевим зчепленням, яке зменшує вагу й ширину двигуна до мінімуму. Замість звичайних циліндрових пружин використовуються дискові пружини, які підвищують чутливість і полегшують натискання на важіль.

 

Купити ендуро мотоцикл Yamaha Yz450f в Україні

Легкий механізм балансування

Для плавної передачі потужності та зменшення вібрації на всіх обертах двигуна YZ450F оснащено механізмом балансування. Завдяки компактній конструкції з одним балансиром і порожнистим валом ця модель останнього покоління є однією з найлегших у своєму класі.

 

Купити ендуро мотоцикл Yamaha Yz450f в Україні

Алюмінієва двобічна балкова рама

Алюмінієва двобічна балкова рама YZ450F спеціально призначена для управління високопродуктивним двигуном останнього покоління об’ємом 450 куб. см. Оптимізована жорсткість рейок забезпечує добру амортизацію для ефективного поглинання ударів, а жорсткі нижня та поперечна труби гарантують високий рівень стійкості та точне проходження поворотів.

 

Купити ендуро мотоцикл Yamaha Yz450f в Україні

Гладкий ергономічний обтічник

Легкі крила, бічні панелі та кришка повітрозабірника гармонійно поєднуються, а вузькі захисні панелі забезпечують швидке переміщення ваги тіла для ефективнішої керованості. Оптимальну керованість YZ450F Monster Energy Yamaha Racing Edition отримано завдяки плоскій верхній поверхні, що тягнеться від задньої частини сидіння до передньої частини повітрозабірника.

 

Купити ендуро мотоцикл Yamaha Yz450f в Україні

Найкраща у своєму класі підвіска KYB

Найкраща у своєму класі вилка KYB і легкий задній амортизатор мають оптимізовані під конкретну модель налаштування для кращого поглинання сили удару й збільшення тяги. Для легкого налаштування підвіски, вилку оснащено ручним регулятором амортизації стискання, а водії можуть отримати доступ до порад щодо налаштування підвіски в програмі для смартфона Power Tuner.

 

Купити ендуро мотоцикл Yamaha Yz450f в Україні

Регульована система контрою тягового зусилля

Модель YZ450F має нову систему контролю тяги з трьома рівнями втручання, а також функцію вимикання. За допомогою програми Power Tuner можна легко налаштувати бажані рівні втручання в систему для різних поверхонь і погодних умов.

 

Купити ендуро мотоцикл Yamaha Yz450f в Україні

Система керування запуском

Для швидкого запуску YZ450F система керування запуском має функції Rev clip та Ignition retard. За допомогою Rev clip можна обмежувати швидкість двигуна від 6000 до 11 000 об/хв з кроком 500 об/хв. Ця функція дає змогу гонщику набрати повну швидкість на старті та повністю зосередитися на отриманні перемоги.

 

Купити ендуро мотоцикл Yamaha Yz450f в Україні

Проста у використанні програма Power Tuner

Power Tuner має функцію «Легке налаштування», яка дає змогу легко вибрати будь-який параметр роботи двигуна від «Плавно» до «Агресивно». Функція таймера проходження кола дає змогу відстежувати покращення продуктивності, а розділ із відповідями на поширені запитання пояснює найефективніший спосіб вибору найкращого налаштування підвіски та двигуна для будь-якої конкретної ситуації.

 

Купити ендуро мотоцикл Yamaha Yz450f в Україні

Задній повітрозабірник

Потужність двигуна оптимізовано, а ширину кузова зведено до мінімуму завдяки задньому повітрозабірнику, який направляє свіже повітря через простір між паливним баком, рамою, сидінням і бічними панелями. Після потрапляння до полегшеного повітрозабірника брудне повітря попередньо очищається вихровим рухом, який відкидає частки вбік. Це зменшує засмічення повітроочисника та полегшує регулярне обслуговування.

 

Купити ендуро мотоцикл Yamaha Yz450f в Україні

Ергономічна посадка для водія

Це найшвидша, найлегша й найпотужніша модель лінійки YZ450F, призначена для водіїв різного зросту й статури. Плоске сидіння, підніжка та кріплення керма утворюють трикутник для посадки водія, який забезпечує ідеальну ергономіку та високу мобільність.

 

Збережіть інформацію про цей мотоцикл - завантажте інформаційний листок у форматі PDF на Українській мові.

Завантажити інформаційний листок - Yamaha YZ450F

 

Ваш найближчий дилер Yamaha - мотосалон МОТОДРОМ в м.Івано-Франківськ

Офіційний сайт дилера - https://yamaha-motor.if.ua

Інтернет - магазин дилера - https://motodrom.com.ua

Поділитись у соц. мережах
Переглянуті оголошення
X Для зручності та економії трафіку встановіть додаток: