Легенда кличе вас - YAMAHA TENERE 700 WORLD RALLY

У 1983 році з’явилася перша в історії модель Yamaha Ténéré, яка змінила все. Цей популярний мотоцикл із великим баком приголомшив своєю універсальністю та відкрив нову еру для всіх любителів справжніх пригод.

 

Купити мотоцикл Yamaha tenere 700 world rally в Україні 

Історичні перегонові кольори Yamaha для ралі

40 років тому перший мотоцикл Ténéré відкрив новий світ пригод для кожного мотоцикліста. На честь цього ювілею компанія Yamaha випустила модель World Rally в історичних кольорах, які уособлюють успіхи Стефана Петеранселя. Сріблястий принт у стилі Speedblock і тонкі рожеві флуоресцентні смуги на насиченому синьому тлі Ténéré 700 World Rally віддають пошану численним перемогам Yamaha у найважчих перегонах у світі. Як і корпус, переднє крило пофарбовано в синій колір, а зовнішні труби вилки, сидіння та ободи коліс із чорним покриттям додають мотоциклу ексклюзивності.

 

Купити мотоцикл Yamaha tenere 700 world rally в Україні

Легкий глушник Akrapovič із кріпленням Slip-on

Цей мотоцикл для пригод преміум-класу розроблено для забезпечення найвищих технічних характеристик і обладнано першокласними компонентами. Глушник Akrapovič із кріпленням Slip-on видає глибокий і виразний звук, який підкреслює особливий характер двигуна CP2 із колінчастим валом, повернутим на 270°, а також довершує ідеальну конструкцію, що складається з найкращих у своєму класі компонентів.

 

Купити мотоцикл Yamaha tenere 700 world rally в Україні

23-літрові подвійні баки бічного навішування

Подвійні бокові 23-літрові баки встановлено низько на шасі, що централізує масу для маневреного керування. Верхню частину баків розташовано набагато нижче, ніж у Ténéré 700, що підвищує мобільність мотоцикліста.

 

Купити мотоцикл Yamaha tenere 700 world rally в Україні

2-компонентне пласке сидіння в стилі ралі

2-компонентна конструкція сидіння дає змогу легко знімати задню секцію для встановлення приладдя, як-от кофри чи багажник. Подвійне чорно-сіре сидіння забезпечує надійну й комфортну посадку. Плаский профіль дає змогу водію легко переносити вагу тіла назад і вперед із мінімальними зусиллями, щоб зберегти контроль на пересіченій місцевості, а оновлена ергономіка Ténéré 700 World Rally підходить для їзди як сидячи, так і стоячи.

 

Купити мотоцикл Yamaha tenere 700 world rally в Україні

5-дюймовий кольоровий TFT-дисплей із можливістю підключення смартфона

На 5-дюймовому кольоровому TFT-дисплеї можна вибрати один із трьох екранів: у сучасному цифровому дизайні, у традиційному аналоговому вигляді та в стилі дорожнього атласу з відліком пробігу. Блок керування системою зв’язку (CCU) обмінюється даними з програмою MyRide і виводить на екран текстові повідомлення та сповіщення про вхідні дзвінки, щоб ви завжди залишалися на зв’язку.

 

Купити мотоцикл Yamaha tenere 700 world rally в Україні

3-режимна АБС із перемикачем

3-режимна АБС із перемикачем дає змогу вибрати, як мотоцикл вестиме себе на різних поверхнях. Режим 1 (повне включення, АБС на обидва колеса) – законна вимога на дорогах загального користування. Режим 2 (запобігання блокуванню переднього колеса) – забезпечує додаткову стійкість на гравійній дорозі. Режим 3 (повне відключення) – забезпечує повну керованість під час їзди в багні.

 

Купити мотоцикл Yamaha tenere 700 world rally в Україні

Передня вилка KYB 43 мм, хід – 230 мм

Для передбачуваної керованості на бездоріжжі та простоти керування Ténéré 700 World Rally оснащено 43-міліметровими передніми вилками KYB, що забезпечує повне регулювання попереднього натягу пружини й демпфірування стискання/відбою, даючи змогу пристосовувати їх до різних навантажень, умов місцевості та швидкостей. Чорні анодовані зовнішні труби надають мотоциклу виразності, а передня підвіска з ходом 230 мм витримує екстремальні умови бездоріжжя.

 

Купити мотоцикл Yamaha tenere 700 world rally в Україні

Регульований рульовий демпфер Öhlins

Компактний і легкий рульовий демпфер Öhlins, встановлений за верхньою траверсою, забезпечує додаткову керованість шасі, особливо в умовах бездоріжжя. 18 налаштувань демпфірування дозволяють вибрати потрібний рівень чутливості та реакції.

 

Купити мотоцикл Yamaha tenere 700 world rally в Україні

Алюмінієвий задній амортизатор із ходом 220 мм

Регульовану систему задньої підвіски оснащено спеціальним важільним механізмом і високоякісним заднім амортизатором із додатковим резервуаром та алюмінієвим корпусом, що забезпечує стабільне демпфірування. Великий відбійник гарантує надійне керування на складній місцевості.

 

Купити мотоцикл Yamaha tenere 700 world rally в Україні

Двигун CP2 об’ємом 690 куб. см із високим крутним моментом

Випробуйте 2-циліндровий двигун CP2 об’ємом 690 куб. см із колінчастим валом, повернутим на 270°, щоб зрозуміти, чому він є одним із найуспішніших у лінійці Yamaha. Потужний лінійний крутний момент забезпечує ефективність і керованість на бездоріжжі, а економічність, компактність і мала вага роблять його ідеальним агрегатом для пригод.

 

Збережіть інформацію про цей кросовий мотоцикл - завантажте інформаційний листок у форматі PDF на Українській мові.

Завантажити інформаційний листок - Yamaha Ténéré 700 World Rally

 

 

Ваш найближчий дилер Yamaha - мотосалон МОТОДРОМ в м.Івано-Франківськ

Офіційний сайт дилера - https://yamaha-motor.if.ua

Інтернет - магазин дилера - https://motodrom.com.ua

Поділитись у соц. мережах
Переглянуті оголошення
X Для зручності та економії трафіку встановіть додаток: