Ласкаво просимо до VICTORIZONE - YAMAHA YZ65

Швидкість, керованість і довговічність YZ65 гарантують успіх у одному з найважчих видів спорту у світі. 

 

Купити ендуро мотоцикл Yamaha YZ65 в Україні

Плавний та легкий для використання повної потужності

Цей напористий двигун із рідким охолодженням об’ємом 65 куб. см є одним з найдосконаліших у своєму класі. Його оснащено гоночною системою впуску з пелюстковим клапаном для миттєвого реагування на дросель. Ключовою його особливістю є розроблена для гонок система управління клапанами Yamaha (YPVS), яка забезпечує плавний крутний момент і потужність, що роблять YZ65 ідеальним мотоциклом для молодих гонщиків.

 

Купити ендуро мотоцикл Yamaha YZ65 в Україні

Легке та стабільне керування

Модель YZ65 оснащено сталевою напівдуплексною рамою, яка має алюмінієвий підрамник, що забезпечує просте й стабільне керування та високу маневреність. Для вбирання найсильніших ударів цей найкращий у своєму класі мотоцикл для мотокросу оснащено перевернутими передніми вилками KYB 36 мм, алюмінієвим маятником і задньою безланковою підвіскою Monocross. Ці основні компоненти об’єднуються для забезпечення неперевершеної стабільності шасі та безперервного часу проходження кола.

 

Купити ендуро мотоцикл Yamaha YZ65 в Україні

Легка в керуванні 6-ступінчаста коробка передач

6-ступінчаста коробка передач має ретельно підібрані передаточні числа, спеціально розроблені для того, щоб дати можливість гонщику долати кола за менший час, повністю використовуючи потужність двигуна об’ємом 65 куб. см. Інженери Yamaha також розробили планки та пружини зчеплення таким чином, щоб створити легку та просту ручку зчеплення.

 

Купити ендуро мотоцикл Yamaha YZ65 в Україні

Надійність на поворотах

Перевернуті передні вилки KYB 36 мм підкреслюють той факт, що YZ65 також має ту саму чисту гоночну ДНК, яку несуть наші інші моделі YZ. Завдяки своїй відмінній жорсткості вони забезпечують впевнене відчуття передньої частини для впевненості в поворотах, а трубки з довгим ходом створено для згладжування найпересіченіших поверхонь.

 

Купити ендуро мотоцикл Yamaha YZ65 в Україні

Плавний та стабільний хід

Водії YZ65 можуть бути впевнені, що, як і передні вилки, задню підвіску Monocross також розроблено для забезпечення плавної та стабільної їзди, а також для утримання мотоцикла над землею навіть у найважчих колах. Легкий алюмінієвий маятник покращує роботу підвіски та забезпечує комфорт, а також відрізняється безланковим дизайном, що зменшує вимоги до звичайного обслуговування.

 

Купити ендуро мотоцикл Yamaha YZ65 в Україні

Регулюйте YZ65 по мірі зростання

Юні мотоциклісти швидко ростуть, тому YZ65 оснащено алюмінієвим кріпленням керма з чотирма різними положеннями ручки, що дає в цілому 27 мм для коригування керма вперед/назад відповідно до антропометричних даних і стилю їзди. Як і в наших більших моделях YZ, конічне кермо входить у стандартний комплект і забезпечує ідеальний баланс амортизаційної гнучкості та величезної міцності.

 

Купити ендуро мотоцикл Yamaha YZ65 в Україні

Повний контроль у ваших руках

Правильне положення тіла життєво важливо, якщо ви хочете утримувати повний контроль над своїм YZ65 та вигравати перегони, а це сидіння створене для того, щоб ви могли швидко переносити вагу вперед і назад відповідно до умов. Панелі кузова також розроблено для забезпечення вільного руху, що дозволяє вам легко рухатися навколо мотоцикла для перемоги в гонці!

 

Купити ендуро мотоцикл Yamaha YZ65 в Україні

Чиста гоночна ДНК YZ

Завдяки динамічному дизайну, натхненому MXGP, та блакитним ободам у стилі YZ, це найкращий гоночний мотоцикл YZ початкового рівня, і якщо ви маєте серйозні наміри щодо перемог у перегонах, будьте впевнені, що YZ65 – це саме те, що вам потрібно. Цей мотоцикл для мотокросу, оснащений високотехнологічним двигуном із рідинним охолодженням, легким шасі та вдосконаленими системами підвіски, було розроблено з використанням чистої гоночної ДНК.

 

Збережіть інформацію про цей ендуро - завантажте інформаційний листок у форматі PDF на Українській мові.

Завантажити інформаційний листок - Yamaha YZ65

 

Ваш найближчий дилер Yamaha - мотосалон МОТОДРОМ в м.Івано-Франківськ

Офіційний сайт дилера - https://yamaha-motor.if.ua

Інтернет - магазин дилера - https://motodrom.com.ua

Поділитись у соц. мережах
Переглянуті оголошення
X Для зручності та економії трафіку встановіть додаток: