Компактний розмір - величезне задоволення - YAMAHA TT-R110

Yamaha TT-R110 є улюбленим вибором багатьох гонщиків – і для тих, хто переходить з меншого PW50 чи TT-R50, і для тих, хто купує свій перший позашляховик.

 

Купити ендуро мотоцикл Yamaha TT-R110 в Україні

110-кубовий 4-тактний двигун із напівавтоматичною коробкою передач

Напористий та надійний 110-кубовий чотиритактний двигун TT-R110 розроблено для плавної і безвідмовної роботи, завдяки чому їздити на цьому молодіжному мотоциклі середнього розміру – суцільне задоволення. TT-R110, обладнаний 4-ступінчастою коробкою передач і автоматичним зчепленням, є ідеальним вибором для новачків і досвідчених водіїв.

 

Купити ендуро мотоцикл Yamaha TT-R110 в Україні

Передня та задня підвіски з довгим ходом

TT-R110 обладнано надійною підвіскою, яка забезпечує комфорт і простоту в управлінні по бездоріжжю. Міцна телескопічна передня вилка забезпечує достатній рух колеса, а задня підвіска Monocross з одинарним амортизатором робить хід плавним і прогресивним.

 

Купити ендуро мотоцикл Yamaha TT-R110 в Україні

Барабанні гальма плавної дії та позашляхові шини

Для забезпечення надійного гальмування TT-R110 оснащено переднім і заднім барабанними гальмами, проста конструкція яких не вимагає складного технічного обслуговування. Завдяки шинам зі спеціальним малюнком протектора для бездоріжжя цей молодіжний мотоцикл середнього розміру є серйозним позашляховим гравцем, тоді як передній 14-дюймовий та задній 12-дюймовий диски допомагають впоратися з нерівною місцевістю.

 

Купити ендуро мотоцикл Yamaha TT-R110 в Україні

Обтічник у кольорі Icon Blue в стилі кросових мотоциклів YZ

Подивіться на корпус TT-R110, і ви побачите, що загострені лінії цієї стильної моделі із чотиритактним двигуном виконано в стилі наших гоночних мотоциклів YZ – переможців Гран-прі. Обтічник мотоцикла в кольоровій гамі Yamaha Icon Blue виготовлено з надміцного поліпропілену, який має мінімальну вагу й максимальну міцність.

 

Купити ендуро мотоцикл Yamaha TT-R110 в Україні

Нахилений назад циліндр і високо розташована вихлопна труба

110-кубовий чотиритактний двигун має нахилений уперед циліндр SOHC з повітряним охолодженням, що забезпечує легкий доступ для очищення та регулярного технічного обслуговування. Ця конфігурація також допомагає централізувати масу для зручності керування. А для безшумної їзди TT-R110 обладнано потужною високо розташованою вихлопною системою з теплозахисним екраном.

 

Купити ендуро мотоцикл Yamaha TT-R110 в Україні

Їзда із задоволенням

Розробляючи TT-R110, ми прагнули створити мотоцикл, на якому було б приємно їздити і при цьому його було б легко обслуговувати TT-R110 - кращий вибір для новачків у мотокросі завдяки електростартеру, напівавтоматичній коробці передач, двигуну з повітряним охолодженням та барабанним гальмам.

 

Збережіть інформацію про цей ендуро - завантажте інформаційний листок у форматі PDF на Українській мові.

Завантажити інформаційний листок - Yamaha TT-R110

 

Ваш найближчий дилер Yamaha - мотосалон МОТОДРОМ в м.Івано-Франківськ

Офіційний сайт дилера - https://yamaha-motor.if.ua

Інтернет - магазин дилера - https://motodrom.com.ua

Поділитись у соц. мережах
Переглянуті оголошення
X Для зручності та економії трафіку встановіть додаток: