Клас середніх утилітарних квадроциклів виходить на новий рівень - YAMAHA Kodiak 450 ESP SE

Лінійка Kodiak — відоме ім'я у світі великих утилітарних всюдиходів. Ми доповнили її надійною моделлю Kodiak 450 EPS SE, яка виводить клас середніх утилітарних всюдиходів на принципово новий рівень.

 

Купити квадроцикл Yamaha Kodiak 450 EPS SE в Україні

Двигун Yamaha об'ємом 421 куб. см з системою електронного впорскування пального

Всюдихід Kodiak 450 EPS SE впорається з найскладнішою місцевістю завдяки 421-кубовому одноциліндровому двигуну з рідинним охолодженням, який забезпечує потужний і плавний крутний момент на низьких обертах. Електронна система впорскування пального полегшує холодний і гарячий запуск двигуна на різних висотах і гарантує надійну й економічну роботу за будь-яких умов.

 

Купити квадроцикл Yamaha Kodiak 450 EPS SE в Україні

25-дюймові шини з широким протектором та алюмінієвими дисками

Для оптимального зчеплення з поверхнею навіть у найскладніших умовах модель Kodiak 450 EPS SE оснащено спеціально розробленими передніми й задніми шинами на легких алюмінієвих дисках. Надзвичайно широкі передні шини AT 25x8–12 та задні шини AT25x10–12 із всюдихідним малюнком протектора забезпечують додаткове зчеплення під час їзди по багнюці, снігу та камінню.

 

Купити квадроцикл Yamaha Kodiak 450 EPS SE в Україні

Довгохідні KYB наповнені газом передні та задні амортизатори

Універсальна незалежна підвіска з подвійним поперечним важелем забезпечує 171-міліметровий хід переднього колеса і 189-міліметровий хід заднього колеса, полегшуючи пересування в екстремальних умовах. А завдяки своїй здатності витримувати удари, колії та інші перешкоди регульовані амортизатори KYB, що працюють на газі, забезпечують комфорт протягом всієї поїздки

 

Купити квадроцикл Yamaha Kodiak 450 EPS SE в Україні

Система приводу On-Command® 2WD/4WD/блокування диференціалів

Моделі Kodiak 450 EPS SE оснащено зручною системою On-Command®. Вона забезпечує повний контроль і дає змогу швидко перемикатися між приводом на 2 колеса, повним приводом чи навіть повним приводом із повним блокуванням диференціала, щоб ви могли вибрати найоптимальніший варіант для будь-яких умов місцевості й типів поверхні.

 

Купити квадроцикл Yamaha Kodiak 450 EPS SE в Україні

Електропідсилювач керма (EPS)

Модель Kodiak 450 EPS обладнана електронним підсилювачем керма (EPS), спеціально розробленим для забезпечення найкращого балансу для допомоги водієві. А для додаткового освітлення в моделі EPS встановлена потужна фара дальнього світла на кермі.

 

Купити квадроцикл Yamaha Kodiak 450 EPS SE в Україні

Автоматична трансмісія Ultramatic® CVT

Безступенева автоматична трансмісія Ultramatic® робить кожну подорож простою та приємною як для досвідчених водіїв, так і для тих, хто лише знайомиться з класом середньорозмірних утилітарних всюдиходів. ЇЇ надійний клиноподібний ремінь забезпечує плавне прискорення, а високотехнологічна повнопривідна система гальмування двигуном моделі Kodiak 450 EPS Alu Diff Lock надає додаткову впевненість і керованість на спусках.

 

Купити квадроцикл Yamaha Kodiak 450 EPS SE в Україні

Точна та легка керованість

Середній утилітарний всюдихід Kodiak 450 EPS SE неймовірно комфортний навіть під час тривалих поїздок, тому він ідеально підходить як для роботи, так і для розваг. Завдяки низько розташованому центру ваги спеціально розроблене шасі забезпечує точне, спритне та впевнене керування для максимального задоволення від катання, а двигун, встановлений на спеціальних кріпленнях, які зменшують вібрацію, гарантує надзвичайну плавність їзди.

 

Купити квадроцикл Yamaha Kodiak 450 EPS SE в Україні

Компактний розмір корпусу з повнорозмірною ергономікою

Обравши модель Kodiak 450 EPS SE, ви отримаєте краще від обох платформ: цей середньорозмірний утилітарний всюдихід поєднує стильну й компактну конструкцію кузова, яка забезпечує високу маневреність на пересіченій місцевості, з просторою та зручною посадкою, яка гарантує тривалий комфорт під час роботи й відпочинку.

 

Купити квадроцикл Yamaha Kodiak 450 EPS SE в Україні

РК-панель приладів на кермі

РК-панель приладів, встановлена на кермі, обладнана нейтральними, реверсивними і паркувальними індикаторами зліва, а також поруч знаходяться показники температури охолоджуючої рідини, а управління двигуном і індикатор включення 4WD знаходяться справа. І щоб тримати вас в курсі під час поїздки, РК-дисплей включає в себе спідометр, одометр, лічильник пробігу, лічильники часу роботи / обслуговування і лічильник пального.

 

Купити квадроцикл Yamaha Kodiak 450 EPS SE в Україні

Вихід утилітарного квадроцикла середніх розмірів на новий рівень

Модель Kodiak 450 EPS SE має ту саму надійну, функціональну та зручну конструкцію, що й повнорозмірний Kodiak 700. Завдяки безлічі особливостей, які спрощують технічне обслуговування, зокрема легкому доступу до повітряного фільтра чи масляного щупа, цей міцний середньорозмірний утилітарний всюдихід здатен ефективно працювати за найважчих умов.

 

Купити квадроцикл Yamaha Kodiak 450 EPS SE в Україні

Лебідка WARN VRX 25

Щоб підтвердити статус утилітарного всюдихода, середньорозмірну модель Kodiak 450 EPS SE обладнано потужною лебідкою WARN VRX 25. Цей надійний всюдихід, здатний перевозити 40 кг на передньому багажнику, 80 кг на задньому багажнику й буксирувати 600 кг, готовий невтомно працювати на фермі, у стайні чи в лісі.

 

Збережіть інформацію про цей квадроцикл - завантажте інформаційний листок у форматі PDF на Українській мові.

Завантажити інформаційний листок - Yamaha Kodiak 450 EPS SE

 

Ваш найближчий дилер Yamaha - мотосалон МОТОДРОМ в м.Івано-Франківськ

Офіційний сайт дилера - https://yamaha-motor.if.ua

Інтернет - магазин дилера - https://motodrom.com.ua

Поділитись у соц. мережах
Переглянуті оголошення
X Для зручності та економії трафіку встановіть додаток: