Історія R. ваше майбутнє - YAMAHA R1M

Це найдосконаліший серійний мотоцикл для водіїв, які знаходяться на вершині майстерності.

 

Купити мотоцикл Yamaha R1M в Україні

Вуглецевий кузов у стилі моделі М1

R1M отримав радикальний зовнішній дизайн заводського мотоцикла в стилі моделі Yamaha M1 MotoGP. Агресивний передній кожух й екран формують низьку передню зону для мінімального опору, а інтегрований обтічник плавно вливається в борти паливного бака, забезпечуючи щільну посадку для найефективнішої аеродинаміки.

 

Купити мотоцикл Yamaha R1M в Україні

Електронна перегонова підвіска Öhlins (ERS)

Електронна перегонова підвіска (ERS) Öhlins – це найвитонченіша система підвіски, яка доступна на серійній моделі Yamaha. Його вдосконалене програмне забезпечення дає змогу ефективніше долати повороти, гальмувати й прискорюватися, а зручний інтерфейс дозволяє швидко змінювати налаштування підвіски відповідно до різних трас й умов поверхні.

 

Купити мотоцикл Yamaha R1M в Україні

Протикавітаційні газові вилки Öhlins NPX

R1M оснащений високотехнологічними газовими вилками Öhlins NPX для посилення віддачі поверхні й більш послідовних характеристик демпфування. Невелика газова камера в кронштейнах осі вилки створює внутрішній тиск у 0,6 МПа для зменшення кавітації під час ходу віддачі. Це дає змогу амортизаційній системі працювати ефективніше, забезпечуючи точні відчуття та більший контроль.

 

Купити мотоцикл Yamaha R1M в Україні

Легкий вуглецевий хвіст

Для досягнення найкращої централізації маси разом із невеликою масою, ідеальною для перегонів, R1M оснащений вуглецевим кузовом і переднім крилом, а також магнієвими колесами й задньою рамою та титановою нижньою кришкою обтічника, а вуглецева хвостова частина підкреслює надзвичайно високі специфікації цього витонченого трекового мотоцикла.

 

Купити мотоцикл Yamaha R1M в Україні

Гравірований номер виробництва

Гордість власника входить у стандартну комплектацію кожного R1M – зрештою, це найексклюзивніша модель Yamaha за всю історію! Щоб підкреслити особливий статус мотоцикла R1M, він оснащений спеціально вигравіруваною табличкою, на якій зображено його унікальний номер виробництва.

 

Купити мотоцикл Yamaha R1M в Україні

Система керування гальмами (BC)

На перегоновому треку вам потрібен точний контроль у кожній ситуації, якщо ви збираєтеся скоротити час проходження кола. Завдяки двом режимам система керування гальмуванням (BC) моделі R1M аналізує такі дані, як кут нахилу й прискорення ковзання, і миттєво регулює тиск гідравлічного гальма, щоб запобігти блокуванню коліс і забезпечити плавне й швидше проходження кола.

 

Купити мотоцикл Yamaha R1M в Україні

Система керування гальмуванням двигуном (EBM)

Контроль – це найголовніше, коли ви знаходитеся на треку, а система керування гальмуванням двигуном (EBM) моделі R1M дозволяє регулювати гальмівну силу двигуна відповідно до різних умов. Використовуючи дані з різних датчиків, система EBM регулює відкриття дросельної заслінки, час запалювання та об’єм впорскування пального. Це дає вам вибір із-поміж трьох режимів гальмування двигуном.

 

Купити мотоцикл Yamaha R1M в Україні

Двигун об’ємом 998 куб. см. із хрестоподібним колінчастим валом

Двигун об’ємом 998 куб. см. розроблений на основі технології M1 MotoGP, а також оснащений форсунками Bosch, які забезпечують широкий кут розпилення для збільшення ефективності. Спеціально розроблені коромисла й кулачки з послідовним керуванням пальцями забезпечують виняткову продуктивність на високих обертах, крім того цей двигун EU5 із хрестоподібним колінчастим валом має високоефективну систему змащення для оптимальної роботи.

 

Купити мотоцикл Yamaha R1M в Україні

Система електронного керування дросельною заслінкою APSG

Регульована чіпом дросельна заслінка Yamaha (YCC-T) активується високотехнологічною поворотною ручкою, даруючи природне відчуття точного керування. Завдяки пружині, повзунку й передачі, що створюють плавне й поступове відчуття, легка поворотна ручка APSG (ручка датчика положення прискорювача) забезпечує миттєву чутливість до відкриття дросельної заслінки.

 

Купити мотоцикл Yamaha R1M в Україні

Система керування запуском (LCS)

Використовуючи дані з численних датчиків, система керування запуском (LCS) моделі R1M дає вам високий рівень контролю під час стартів. Для забезпечення найшвидших і найагресивніших запусків режим LCS1 запрограмовано на активацію за 9000 об/хв із відкриттям дросельної заслінки на 41 градус.

 

Купити мотоцикл Yamaha R1M в Україні

Шини Bridgestone Battlax RS11

Незалежно від того, чи ви агресивно прискорюєтеся, гальмуєте або рухаєтеся з повним нахилом, вам потрібно бути повністю впевненими у своїх шинах. Шини Bridgestone Battlax Racing Street RS11 із перегоновим візерунком і спеціальною сумішшю, а також розміром задньої шини в 200 мм, дають вам найвищий рівень тяги в поєднанні з винятковими відчуттями.

 

Купити мотоцикл Yamaha R1M в Україні

Ексклюзивна система CCU забезпечує бездротове налаштування

Ексклюзивний блок керування системою зв’язку (CCU) моделі R1M має функцію реєстрації даних, яка дозволяє записувати широкий діапазон поточних даних, зокрема час проходження кола, швидкість, положення дросельної заслінки, GPS-дані, кут нахилу тощо. Її також можна використовувати для зв’язку із системою керування поїздкою Yamaha (YRC) під час перегляду, завантаження або зміни режимів роботи.

 

Купити мотоцикл Yamaha R1M в Україні

6-осьовий інерційний вимірювальний блок (IMU)

Високотехнологічний 6-осевий інерційний вимірювальний блок (IMU) оснащений акселерометром, а також гіроскопом і датчиком перевантаження, що вимірює тангаж, нахил і рискання. Він надає точну інформацію про роботу в блок керування двигуном 125 разів на секунду. Ці дані дозволяють блоку керування двигуном задіювати електронні допоміжні засоби й підтримувати найвищий рівень керованості машиною за скорочений час проходження кола.

 

Купити мотоцикл Yamaha R1M в Україні

Високотехнологічні електронні функції керування

Щоразу, коли ви їдете на R1M, можете не сумніватися, що його сучасні електронні технології допомагають досягти найвищого рівня керованості двигуном і шасі. За допомогою систем електронного керування, швидкого перемикання, контролю відриву, керування пуском, керування ковзанням, керування гальмами й керування гальмуванням двигуном можна вибрати оптимальні налаштування для будь-якої ситуації.

 

Ваш найближчий дилер Yamaha - мотосалон МОТОДРОМ в м.Івано-Франківськ

Офіційний сайт дилера - https://yamaha-motor.if.ua

Інтернет - магазин дилера - https://motodrom.com.ua

Поділитись у соц. мережах
Переглянуті оголошення
X Для зручності та економії трафіку встановіть додаток: