Історія R. Ваше Майбутнє - YAMAHA R1

R1 не переставала піднімати планку технологій Supersport із того моменту, як оригінальна модель назавжди змінила світ мотоциклів понад 25 років тому.

 

Купити мотоцикл Yamaha R1 в Україні

Аеродинамічний обтічник у стилі моделі М1

Модель R1 виглядає надзвичайно динамічною завдяки обтічнику в стилі М1, що надає мотоциклу агресивного й перегонового профілю. Завдяки тому, що ви можете близько прилягати до мотоцикла, цей легкий обтічник досягає найвищого рівня аеродинамічної ефективності для неперевершених швидкісних характеристик.

 

Купити мотоцикл Yamaha R1 в Україні

Високоефективний двигун із хрестоподібним колінчастим валом

Ключовою особливістю 4-циліндрового двигуна R1 об’ємом 998 куб. см. є хрестоподібний колінчастий вал із нерівномірним порядком роботи циліндрів 270°–180°–90°–180°, що забезпечує сильний лінійний крутний момент. Завдяки високоефективній системі впуску разом зі спеціально розробленими коромислами цей двигун, який створений для перегонів, забезпечує чудову продуктивність із високою частотою обертів.

 

Купити мотоцикл Yamaha R1 в Україні

Високоякісне покриття

R1 виготовляється за найвищими стандартами якості з використанням легких матеріалів, зокрема титану й магнію. Це робить його високотехнологічним суперспортивним мотоциклом, який викликає надзвичайну повагу на дорозі й дарує справжню гордість власнику. Кольори Icon Blue та Midnight Black й графічні елементи нового покоління підкреслюють преміальний дизайн цього культового мотоцикла.

 

Купити мотоцикл Yamaha R1 в Україні

43-міліметрова вилка KYB

Мотоцикл R1 обладнаний вилкою KYB високої специфікації діаметром 43 мм з демпферними клапанами ламінованого типу. Разом із вдосконаленою задньою амортизацією ця система підвіски дає таке відчуття, ніби ви маєте безпосередній контакт із дорожнім покриттям, наче R1 є продовженням вашого тіла.

 

Купити мотоцикл Yamaha R1 в Україні

Система керування гальмуванням (BC)

Технології змінюють наші поїздки, і R1 містить не менше семи електронних систем керування. Завдяки двом режимам система керування гальмуванням (BC) аналізує такі дані, як кут нахилу й прискорення ковзання, і регулює тиск гідравлічного гальма, щоб запобігти блокуванню коліс.

 

Купити мотоцикл Yamaha R1 в Україні

Система керування гальмуванням двигуном (EBM)

Контроль – це найголовніше, коли ви знаходитеся на вулиці чи на треку, а система керування гальмуванням двигуном (EBM) дозволяє регулювати гальмівну силу двигуна. Використовуючи дані з різних датчиків, система EBM регулює відкриття дросельної заслінки, час запалювання та об’єм впорскування пального. Це дає вам вибір із-поміж трьох режимів гальмування двигуном для різних ситуацій.

 

Купити мотоцикл Yamaha R1 в Україні

Світлодіодні фари нового покоління

Передня частина в стилі перегонового М1 оснащена світлодіодними фарами, що створює різкий і загрозливий вигляд. Агресивна передня частина R1 також містить компактні габаритні вогні, які підсилюють присутність мотоцикла на вулиці й підкреслюють його чисту перегонову сутність і витончений дизайн.

 

Купити мотоцикл Yamaha R1 в Україні

Система електронного керування дросельною заслінкою APSG

Регульована чіпом дросельна заслінка Yamaha (YCC-T) активується високотехнологічною поворотною ручкою, даруючи природне відчуття точного керування. Завдяки пружині, повзунку й передачі, що створюють плавне й поступове відчуття, легка поворотна ручка APSG (ручка датчика положення прискорювача) забезпечує миттєву чутливість до відкриття дросельної заслінки.

 

Купити мотоцикл Yamaha R1 в Україні

Система керування запуском (LCS)

Використовуючи дані з численних датчиків, система керування запуском (LCS) моделі R1 дає вам високий рівень контролю під час стартів. Для забезпечення найшвидших і найагресивніших запусків режим LCS1 запрограмовано на активацію за 9000 об/хв із відкриттям дросельної заслінки на 41 градус.

 

Купити мотоцикл Yamaha R1 в Україні

Гальмівні колодки з високим тертям

Подвійні 320-мм передні гальмівні диски з моноблочними супортами відомі своїм чудовим гальмуванням і продуктивністю. Окрім того R1 оснащено накладкою з високоякісного матеріалу з високим коефіцієнтом тертя, що забезпечує точну й потужну зупинку. Це дає вам змогу повністю розкрити потенціал цього легендарного суперспортивного мотоцикла.

 

Купити мотоцикл Yamaha R1 в Україні

Шини Bridgestone Battlax RS11

Незалежно від того, чи ви агресивно прискорюєтеся, чи гальмуєте, чи рухаєтеся з повним нахилом на мотоциклі R1, вам потрібно бути повністю впевненими у своїх шинах. Шини Bridgestone Battlax Racing Street RS11 із перегоновим візерунком і спеціальною сумішшю, а також розміром задньої шини в 200 мм, дають вам найвищий рівень зчеплення в поєднанні з винятковими відчуттями.

 

Купити мотоцикл Yamaha R1 в Україні

TFT-панель із системами EBM та BC

Провідний у своєму класі РК-дисплей із тонкоплівковим транзистором (TFT) є однією з найвитонченіших доступних панелей вимірювальних приладів. Вона пропонує повнокольоровий екран, який показує широкий діапазон інформації, зокрема показники для систем BC й EBM, у простому для сприйняття форматі. Якщо ви хочете налаштувати будь-який з електронних елементів керування, просто перейдіть на екран YRC і виберіть свої налаштування.

Поділитись у соц. мережах
Переглянуті оголошення
X Для зручності та економії трафіку встановіть додаток: