Ідеальний перший крок - YAMAHA PW50

Протягом останніх 40 років культовий PW50 був квитком для сотен тисяч дітей та їхніх батьків у захоплюючий світ їзди на мотоциклі. Цей легкий мінімотоцикл із сильним акцентом на розвагах, простоті та безпеці гарантовано подарує насолоду всій родині та залишить дорогоцінні спогади!

 

Купити дитячий мотоцикл Yamaha PW-50 в Україні

2-тактний двигун об’ємом 50 куб. см з автоматичною коробкою передач

Легкий 50-кубовий 2-тактний двигун з повітряним охолодженням, PW50 розроблений спеціально для починаючих водіїв. Плавна, повністю автоматична коробка передач забезпечує легкість в управлінні, а її проста технологія спрощує обслуговування цього легкого міні-байка.

 

Купити дитячий мотоцикл Yamaha PW-50 в Україні

Легко регульований обмежувач дросельної заслінки

Для того, щоб батьки повністю контролювали роботу PW50, передбачено простий механізм обмеження ручки газу. Регулюючи гвинт, ви можете зменшити або збільшити рух дросельної заслінки з урахуванням досвіду й здібностей гонщика.

 

Купити дитячий мотоцикл Yamaha PW-50 в Україні

Низьке сидіння і просте управління

Завдяки низькому сидінню (усього 475 мм) і зручній посадці новачки відразу відчують себе впевнено на PW50. Кермо розташовано, як на велосипеді: заднє гальмо управляється лівою рукою, а переднє – правою. Так буде простіше освоїтися найменшим водіям. Просто поверніть ручку газу - і вперед!

 

Купити дитячий мотоцикл Yamaha PW-50 в Україні

Невелика вага і компактні розміри

PW50 важить всього 41 кг і є найлегшим і компактним міні-байком в лінійці Yamaha. Цей міні-байк, обладнаний 10-дюймовими шинами для бездоріжжя, з ходом передньої підвіски 60 мм і ходом задньої 50 мм, а також компактним шасі, яке забезпечує легкість в управлінні, є ідеальним вибором для навчання їзди по бездоріжжю.

 

Купити дитячий мотоцикл Yamaha PW-50 в Україні

Простий в обслуговуванні

Майже жодна функція не потребує ретельного догляду й не вимагає складного обслуговування, бо PW50 створено для задоволення. Легендарний маленький мотоцикл - очевидний вибір для починаючих гонщиків, що не вимагає особливого обслуговування

 

Купити дитячий мотоцикл Yamaha PW-50 в Україні

Окремий бак для двотактного масла

Щоб спростити володіння та звести до мінімуму технічне обслуговування, інженери оснастили PW50 окремим баком для двотактного масла, розташованим поза передньою табличкою з номерним знаком. Він вміщає 300 куб. см мастила, що є достатнім об’ємом для кількох баків бензину. Завдяки прозорому пластику бака, можна легко контролювати рівень масла. Така система дозволяє використовувати паливо без попереднього змішування в бензобаку.

 

Купити дитячий мотоцикл Yamaha PW-50 в Україні

Міцні 3-спицеві сталеві диски

PW50 найменший байк в лінійці Yamaha Off Road, але він такий же стильний і гарний, як і більші гоночні мотоцикли YZ. Надійні 10-дюймові сталеві диски з 3 спицями легко очищувати, а для забезпечення належного зчеплення модель PW50 оснащено масивними позашляховими шинами шириною 2,5 дюйма.

 

Купити дитячий мотоцикл Yamaha PW-50 в Україні

Легкий і міцний обтічник в стилі кросових мотоциклів YZ.

Хоча PW50, можливо, є найменшим мотоциклом у лінійці позашляхових мотоциклів Yamaha, йому все одно притаманний стиль та гарний вигляд більш великих гоночних мотоциклів YZ. Виготовлені з міцного й легкого поліпропілену, паливний бак, бічні панелі та крила в канонічному блакитному кольорі містять графічні елементи в стилі гонок.

 

Купити дитячий мотоцикл Yamaha PW-50 в Україні

Дизайн, якість і надійність Yamaha

Купуючи Yamaha, ви можете бути впевнені, що отримуєте продукт преміум-класу з відмінною якістю і надійністю, в стандартній комплектації. Мотоцикли PW50 виробляються вже понад 40 років, і багато з них передаються наступному поколінню гонщиків.

 

Купити дитячий мотоцикл Yamaha PW-50 в Україні

Високо розташована вихлопна труба з тепловим екраном

Подивіться на вихлопну систему, і ви побачите ще один приклад того, як інженери Yamaha зробили все можливе, щоб підвищити безпеку і зручність. Ця легка труба встановлена близько до двигуна і володіє теплозахисним екраном, що забезпечує додатковий дорожній просвіт і поліпшений захист.

 

Збережіть інформацію про цей ендуро - завантажте інформаційний листок у форматі PDF на Українській мові.

Завантажити інформаційний листок - Yamaha PW50

 

Ваш найближчий дилер Yamaha - мотосалон МОТОДРОМ в м.Івано-Франківськ

Офіційний сайт дилера - https://yamaha-motor.if.ua

Інтернет - магазин дилера - https://motodrom.com.ua

Поділитись у соц. мережах
Переглянуті оголошення
X Для зручності та економії трафіку встановіть додаток: