Функціональність, довговічність і всюдихідність - YAMAHA Viking ESP

Це може бути важко, коли ви працюєте на вулиці цілий рік. Щоб виконати роботу, вам потрібне найкраще обладнання та найпрацьовитіші партнери. Для тих із вас #DRIVENBYRESULTS - настав час розглянути Viking EPS і трохи полегшити собі життя під час роботи.

 

Купити мотовсюдихід Yamaha Viking ESP в Україні

Двигун з високим крутним моментом 686 куб

Одноциліндровий двигун із високим крутним моментом об’ємом 686 куб. Для додаткової впевненості на слизьких схилах трансмісія Ultramatic® має функцію гальмування двигуном, тоді як режими 2WD, 4WD і блокування диференціалу можна швидко вибрати відповідно до різних умов поверхні.

 

Купити мотовсюдихід Yamaha Viking ESP в Україні

Електронний підсилювач керма (EPS)

Навіть якщо на борту є 3 пасажири та повний вантаж, електронний підсилювач керма (EPS) гарантує, що кермо буде легким навіть у повному завантаженні або під час руху по важкому ґрунту, як-от глина. Коли вибрано повний привід із блокуванням диференціалу, EPS автоматично перемикається на другу програму, призначену для оптимізації характеристик рульового керування.

 

Купити мотовсюдихід Yamaha Viking ESP в Україні

Електронне вприскування палива (EFI)

Надійний 4-тактний одноциліндровий двигун об’ємом 686 куб. У поєднанні з кованим поршнем і конструкцією камери згоряння з відкидним дахом EFI дозволяє двигуну Viking виробляти відважний крутний момент на низьких обертах з високою продуктивністю.

 

Купити мотовсюдихід Yamaha Viking ESP в Україні

3 режимна система On-Command®

Viking призначений для використання на різноманітних поверхнях, а 3-режимна система On-Command® пропонує 2WD, 4WD або 4WD з опціями блокування диференціала для різних рельєфів і погодних умов. Простий перемикач поворотного типу дозволяє водієві за лічені секунди вибрати обраний режим руху.

 

Купити мотовсюдихід Yamaha Viking ESP в Україні

Зручно розташовані елементи керування

Для зручності керування Viking оснащений центральною консоллю приладів, а перемикач електростартера, важіль перемикання передач і ручне гальмо розташовані праворуч від 3-спицевого керма. А для додаткового комфорту та безпеки передбачена перегородка для ніг, яка запобігає перешкоджанню ніг пасажира по центру ногам водія.

 

Купити мотовсюдихід Yamaha Viking ESP в Україні

Передня і задня підвіски на подвійних важелях

Для чуйної керованості в поєднанні з комфортною поїздкою для всіх трьох осіб на борту Viking оснащений незалежною підвіскою на подвійних важелях спереду і ззаду. Ця міцна система дозволяє кожному колесу слідувати рельєфу та підтримувати зчеплення на надзвичайно нерівному ґрунті, дозволяючи вам долати екстремальні ландшафти.

 

Купити мотовсюдихід Yamaha Viking ESP в Україні

3-місний / Прохідна підлога

Кабіна з низьким рівнем шуму має інноваційну 3-місну компоновку з центральним сидінням, нахиленим на 5 градусів більше назад, ніж крайні сидіння, що дає кожному пасажиру більше місця для рук і плечей. Є також плоска прохідна підлога, яка забезпечує легкий доступ і дозволяє водієві заходити з будь-якого боку.

 

Купити мотовсюдихід Yamaha Viking ESP в Україні

Легке обслуговування

Viking був розроблений таким чином, щоб бути міцним і простим в обслуговуванні, а розташування двигуна під вантажним відсіком дозволяє отримати доступ до силової установки за лічені секунди. Разом із легкодоступними передніми компонентами, розташованими під кришкою капота, конструкція Viking гарантує конкурентоспроможність часу та витрат на планове обслуговування.

 

Збережіть інформацію про цей мотовсюдихід- завантажте інформаційний листок у форматі PDF на Українській мові.

Завантажити інформаційний листок - Yamaha Viking EPS

 

Ваш найближчий дилер Yamaha - мотосалон МОТОДРОМ в м.Івано-Франківськ

Офіційний сайт дилера - https://yamaha-motor.if.ua

Інтернет - магазин дилера - https://motodrom.com.ua

Поділитись у соц. мережах
Переглянуті оголошення
X Для зручності та економії трафіку встановіть додаток: